0

W końcu strzał z dystansu Pedriego

3

Co ten Polsat znowu xddd

2

On tylko poprawił przyjęcie i są gole xD przyjęcie kur*a, coś co się trenuje od 7 latka xd

2

Jedziemy po Pedrim a ten asysta haha

9

Siuuuuu!!!!! Vamos robson

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Oho, Ronaldinho się grzeje

0

Dobra dawaj zmiany Szawier bo tu nic nie będzie, a na pewno coś nam wcisną xd

11

Rozny do bramkarza jak w Ekstraklasie japier xDDD

0

Pedri wracaj do formy :(

1

@Chucky nie no swoje robi, ma De Jonga więc nie musi za dużo rozgrywać

1

@pioz123 Wbrew logice też wierzę że Felix byłby w stanie namieszać. Na pewno bardziej niż nasz Brasileo

0

Nie ma to jak DNA w akcji, ręce same składają się do oklasków

0

@baster82 daj spokój, pierwsza połowa też była tragiczna

1

16 lat. Ja w jego wieku ostatni raz świętowałem triumf Barcy w LM i kończyłem gimnazjum będąc dzieciakiem a on sobie na luzie kiwa obrońców w 1/8 finału. Nie ma słów żeby to opisać

0

Jak tam pany? Będzie coś z tego? Dopiero włączam

0

No to chyba mamy pograne xD

4

Alexis!! Ale go dawno nie widziałem. Dawaj brameczke jak kiedyś z Realem

0

@macio_944 to raczej błąd Simeone

0

Ale Inter marnuje sytuacji

0

Co to za placek xDDDD

0

To teraz nie trzeba zejść po interwencji medycznej?

0

@kamilop nie oglądam ich co tydzień, ale mimo tego co męczą dziś bule nie powiedziałbym że się nie rozwijają. Grają dużo więcej piłka w tych czasachniż za sławnego autobusu Simeone.

0

@junior1905 jest, tylko trzeba dokupić xD

4

Ten w masce to był Kanye West? XDDD

0

Chyba koniec tego dobrego komentarza :(

0

@jakub1906 tysiąc razy

1

Ale to jest różnica jak jest porządny komentarz, od razu ile częściej się patrzy na telewizor niż w telefon

5

O wyjebali tych nudziarzy i dali Chabiniaka, może będzie ciekawiej xD

1

Kogo ten Polsat zatrudnia na komentarz? Biorą ich z komentowania grzybobrania? Tragedia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?