16 lat. Ja w jego wieku ostatni raz świętowałem triumf Barcy w LM i kończyłem gimnazjum będąc dzieciakiem a on sobie na luzie kiwa obrońców w 1/8 finału. Nie ma słów żeby to opisać
@kamilop nie oglądam ich co tydzień, ale mimo tego co męczą dziś bule nie powiedziałbym że się nie rozwijają. Grają dużo więcej piłka w tych czasachniż za sławnego autobusu Simeone.
0
W końcu strzał z dystansu Pedriego
3
Co ten Polsat znowu xddd
2
On tylko poprawił przyjęcie i są gole xD przyjęcie kur*a, coś co się trenuje od 7 latka xd
2
Jedziemy po Pedrim a ten asysta haha
9
Siuuuuu!!!!! Vamos robson
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Oho, Ronaldinho się grzeje
0
Dobra dawaj zmiany Szawier bo tu nic nie będzie, a na pewno coś nam wcisną xd
11
Rozny do bramkarza jak w Ekstraklasie japier xDDD
0
Pedri wracaj do formy :(
1
@Chucky nie no swoje robi, ma De Jonga więc nie musi za dużo rozgrywać
1
@pioz123 Wbrew logice też wierzę że Felix byłby w stanie namieszać. Na pewno bardziej niż nasz Brasileo
0
Nie ma to jak DNA w akcji, ręce same składają się do oklasków
0
@baster82 daj spokój, pierwsza połowa też była tragiczna
1
16 lat. Ja w jego wieku ostatni raz świętowałem triumf Barcy w LM i kończyłem gimnazjum będąc dzieciakiem a on sobie na luzie kiwa obrońców w 1/8 finału. Nie ma słów żeby to opisać
0
Jak tam pany? Będzie coś z tego? Dopiero włączam
0
No to chyba mamy pograne xD
4
Alexis!! Ale go dawno nie widziałem. Dawaj brameczke jak kiedyś z Realem
0
@macio_944 to raczej błąd Simeone
0
Ale Inter marnuje sytuacji
0
Co to za placek xDDDD
0
To teraz nie trzeba zejść po interwencji medycznej?
0
@kamilop nie oglądam ich co tydzień, ale mimo tego co męczą dziś bule nie powiedziałbym że się nie rozwijają. Grają dużo więcej piłka w tych czasachniż za sławnego autobusu Simeone.
0
@junior1905 jest, tylko trzeba dokupić xD
4
Ten w masce to był Kanye West? XDDD
0
Chyba koniec tego dobrego komentarza :(
0
@jakub1906 tysiąc razy
1
Ale to jest różnica jak jest porządny komentarz, od razu ile częściej się patrzy na telewizor niż w telefon
5
O wyjebali tych nudziarzy i dali Chabiniaka, może będzie ciekawiej xD
1
Kogo ten Polsat zatrudnia na komentarz? Biorą ich z komentowania grzybobrania? Tragedia