1

Kogo ten Polsat zatrudnia na komentarz? Biorą ich z komentowania grzybobrania? Tragedia

7

@Aragorn33 nic, ale stało się cokolwiek nie za PiSu więc olaboga atakujo

0

@AFA jezu, chill panowie xD nie mówię że jest słaby tylko jak się kojarzy komuś kto ogląda tylko Barcelonę i widział mundial

0

@Arden no wiem, ale nie oglądam Serie A, a kojarzy mi się głównie z występów w reprezentacji xd ale nie neguje tego że jest świetnym piłkarzem

0

Nie mogę z tym Lautaro jako kapitanem xD nadal mi ciężko uwierzyć że to taki gwiazdor we Włoszech, dla mnie całe życie to będzie Higuain 2.0

7

@marcin62 Jestem dumny z bycia kibicem Barcelony. ♥

0

Bochum, Bochum, co ty robisz?

0

Co to ten Bochum w ogóle jest? Jak oni mają czelność strzelać Bayernowi i Panu Trenerowi Tuchelowi?
Niepoważny klub jakiś?

2

Nie oglądam, ale mam nadzieję że mecz przerwany bo kibice Bayernu domagają się nowego kontraktu dla Tuchela?

0

I co? 5 meczów zawieszenia? Czy anulowanie kartki i nic się nie stało?

1

Ten Guler to dobry placek

1

Co ci komentatorzy, jakie to ma znaczenie xDD w takim układzie piłkarz Realu sobie może po prostu złapać piłkę w polu karnym bo nie leci w światło bramki?

1

Przecież gdyby nie ta ręka to byłby gol xD o czym w ogóle jest ta dyskusja

0

W normalnych warunkach to jest karny.

0

można się rozejść

1

Mbappe ława? Szybko poszło

3

@Safrani pisowcy znowu kłamali? Niesamowite

0

@FcPortoFan1999 oczywiście że nie, czekamy na cudowne ozdrowienie w LM xD

1

Ale dzisiaj Xavi to już musi polecieć, co nie

0

No ja nie mam słów xD

0

Oszczędzanie na Napoli mam nadzieję

1

Jechanie po Roque jest obrzydliwe xD Lamine wam poprzestawiał styki, ale ten chłopak cały czas ma 18 lata

2

@mekston gonimy frauda z Birmingham

1

Woah! Gol niczym rasowy napastnik

0

Dobrze tam ktoś niżej napisał że nikt nie kryje strony Cancelo gdy ten idzie do ataku. Kilka lat temu gdy nie mieliśmy nominalnego prawego skrzydła bo Leo sobie biegał gdzie chciał, to za pędzącego z przodu Alvesa wchodził Rakitić i wszystko chodziło. Jakie zadania dostał za to De Jong? Ciekawi mnie to

5

@Firestone chyba inny mecz oglądasz

2

No panie Xavi czas na wykład o murawie, tu się nie da grać

5

@abram3k Ronaldo

4

Lewy mediapunta

0

De Jong pierwsza dobra akcja od kilku miesięcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?