Wygląda na to, że Donald Trump zachęcałby Putina do atakowania kolejnych krajów, amerykańskich sojuszników. Zachęcałby Rosję, żeby robiła co chce, jeżeli kraje nie będą płacić tyle, ile chce Trump. Trump relacjonuje swoją rozmowę z prezydentem jednego z państw. Tak właśnie –… https://t.co/0uwzn7SfQ4">pic.twitter.com/0uwzn7SfQ4
@ObiektywnyKibic121 spora w tym zasługa trenera że ma taką wolność i nie musi wiecznie oglądać się za siebie. Ma pewność że jest za nim kozak Rodri i wszystko wyczyści
Ale Amerykańce mają ostatnio monopol na wielkie wydarzenia sportowe. Mistrzostwa Świata w Piłkę Nożna Igrzyska w 2028 3, potencjalnie 4 wyścigi F1 Zimowe IO najprawdopodobniej w 2034 Fajnie że w normalnym kraju, ale dla nas godzinowo gorzej xD
Flick jest o tyle dobry że na pewno przyniesie ze sobą jakiś sztab ogarniętych ludzi, fizjoterapeutów itp. Na to liczę równie mocno jak na kunszt trenerski.
2
Jaki to jest wstyd xD
0
Mam nadzieję że Fermin za De Jonga
0
Xavi to ma chyba najwięcej kartek w lidze, również licząc piłkarzy xD
0
No w końcu! Brawo Gündogan
2
Na kim się przełamać jak nie na nas xD
5
De Jong nie daje powodów żeby tyle zarabiać
2
@TR3YWAY przecież on dzisiaj jeden z najlepszych
4
De Jong Jak zawsze krył powietrze xD
3
Niewykorzystane sytuacje się co robią?
0
Ale tam pograli ładnie, ale wykończenie no słabe
0
Fajnie dzisiaj Pedri gra
0
Kurwa Mats o czym ty myślisz xD
1
Co to za wylew tam już
0
Łatwiutko! Brawo
0
Chryste panie, Lamine ty szefie
4
Ale naładowany dzisiaj Robercig, miło patrzeć
0
Komentarz usunięty
1
@Tom0VeB
0
@Popitek12 kiedyś tak, ale od kiedy mam obecny samochód to zawsze mam zęby zaciśnięte żeby nie zahaczyć podłogą :P
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ostatni mecz najlepszego piłkarza w historii dla Barcelony.
Zostawiam ten komentarz dla potomnych.
2
@ptrx To szczerze ja bym brał tańszą, ale jestem też skanerą :p
7
@ObiektywnyKibic121 spora w tym zasługa trenera że ma taką wolność i nie musi wiecznie oglądać się za siebie.
Ma pewność że jest za nim kozak Rodri i wszystko wyczyści
2
@FcPortoFan1999 no chyba tak, a wcześniej dopiero Salt Lake City w 2002
1
@ptrx a do czego porównujesz tą cenę? Bo jeśli do chińszczyzny to raczej warto xD
2
Ale Amerykańce mają ostatnio monopol na wielkie wydarzenia sportowe.
Mistrzostwa Świata w Piłkę Nożna
Igrzyska w 2028
3, potencjalnie 4 wyścigi F1
Zimowe IO najprawdopodobniej w 2034
Fajnie że w normalnym kraju, ale dla nas godzinowo gorzej xD
Dobrze że w to lato Igrzyska w Europie
9
Flick jest o tyle dobry że na pewno przyniesie ze sobą jakiś sztab ogarniętych ludzi, fizjoterapeutów itp. Na to liczę równie mocno jak na kunszt trenerski.
0
Ktokolwiek się spodziewał innego wyroku? XD
2
@JimMorrisonFCB rak toczący ten klub, nie chce porównywać z Bartomeu ale to w tą stronę idzie
0
Deco to jest jakiś eksperyment społeczny Laporty, nie wierzę że ten gość to wszystko robi na serio