Szczerze mówiąc mam nadzieję że Xavi wróci do pracy w trenerce i że mu wyjdzie. Liczę że obejmie jakiś Real Betis, może Gironę (jeśli nie utrzyma się na tym poziomie), może Las Palmas. I tak małymi kroczkami wróci do wielkiej piłki.
Joao Cancelo: "Mój dzisiejszy występ był katastrofą. Jutro dam z siebie wszystko na treningu, aby w środę być w jak najlepszej formie. Trener nie jest winien, zrobił to co należy, a ja nie odwzajemniłem tego na boisku." [@DAZN_ES] https://t.co/jlAuEXafis">https://t.co/jlAuEXafis
Ale trochę tego nie rozumiem. Skoro po każdym meczu, każdy jeden piłkarz broni Xaviego, to o co tu chodzi? Nikt nie zrobi nawet jakiegoś uniku, czy sławnego milczenia, tylko od razu to bronią. Gdzie jest to czego my nie widzimy?
0
@LM10GOAT "Przynajmniej ja nie wyobrażałem sobie w ogóle innego scenariusza"
Chyba masz odpowiedź
3
@Emhyr jak jest konkurs rzutów karnych to nie można, jak w meczu to można. Nie jest tak?
9
Szczerze mówiąc mam nadzieję że Xavi wróci do pracy w trenerce i że mu wyjdzie. Liczę że obejmie jakiś Real Betis, może Gironę (jeśli nie utrzyma się na tym poziomie), może Las Palmas. I tak małymi kroczkami wróci do wielkiej piłki.
15
To wszystko pokazuje jak wielkim piłkarzem był Leo Messi.
2
Jak już trener wywalony to piłkarze nagle 120% z siebie i zacznie to wyglądać xD
0
No ale ehh, co nam da to czekanie do końca sezonu XD
10
No to by było na tyle z poruszenia na dzisiaj xD widzimy się w srode, w tych samych nastrojach
1
@Cule1234 Thank You and Good Luck
0
Ruszenie w drugiej połowie i szybka remontada zasługuje na bycie "najlepszym", bo pokazuje że oni coś umieją. Tylko co z tego xD
35
Przestańcie usuwać dyskusje. Dajcie trochę zluzować emocje i pozwolić się wygadać z tego co czujemy.
0
@Hawajczyk no tak, ale to przecież trwa cały sezon xD chaos powoduje takie właśnie cyrki, a chaos na boisku jest winą trenera
12
Lewandowski musi wyjść i pomilczeć przed kamerą, to stara sprawdzona metoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Faro no właśnie proszę Cancelo:
To samo De Jong, który miał Ten Haga. Ja już nie rozumiem. Może faktycznie mają taki luz? Skąd wtedy to cale gadanie o trofeach?
1
Ale trochę tego nie rozumiem. Skoro po każdym meczu, każdy jeden piłkarz broni Xaviego, to o co tu chodzi? Nikt nie zrobi nawet jakiegoś uniku, czy sławnego milczenia, tylko od razu to bronią. Gdzie jest to czego my nie widzimy?
0
to moja prawda futblu
https://www.fcbarca.com/user/regatta52/moje-oceny/mecz/9637/fc-barcelona-villarreal-cf
0
Araujo już dom kupuje w Monachium?
0
Dobrze że mecz o 18:30 to jest czas jeszcze czas to zapić
3
Absolutnie każdy kto wie co to jest piłka nożna może przyjechać do Barcelony i wygrać, z takim zaangażowaniem to jest więcej niż pewne.
0
Brawo brawo, dalej stawajcie jak prowadzimy jedną bramką XD
3
Nie no ale co miał z tymi rękami zrobić XD jestem pewny że Real by miał karnego, ale w normalnym świecie gramy dalej, dajcie spokój, nie znizajmy się
1
Xavi XDDDDD proszę cię
1
Oby Peñe się udało ojebac za dobry hajs xD
0
Przecież to było tak oczywiste
0
@bartas97 i jak tam? XD
3
@masa11 ostatnio? XD ostatnio to on jest w wybitnej formie, najlepszy piłkarz w klubie
1
Zaraz będzie 3-3 bo już chuj, prowadzimy to wyjebane xD co to jest za mindset jakiś rakowy
0
Dajesz fawelarz, narób gnoju w katalońskiej prasie
0
Pudrowanie trupa, ale brawo chłopaki. Klubowi się kibicuje.
0
Lewy chciał przyjąć jestem pewny 10000% XDDDD
0
Torres to jest jedyny który ma w głowie strzelić gola, oddać strzał