0

@LM10GOAT "Przynajmniej ja nie wyobrażałem sobie w ogóle innego scenariusza"

Chyba masz odpowiedź

3

@Emhyr jak jest konkurs rzutów karnych to nie można, jak w meczu to można. Nie jest tak?

9

Szczerze mówiąc mam nadzieję że Xavi wróci do pracy w trenerce i że mu wyjdzie. Liczę że obejmie jakiś Real Betis, może Gironę (jeśli nie utrzyma się na tym poziomie), może Las Palmas. I tak małymi kroczkami wróci do wielkiej piłki.

15

To wszystko pokazuje jak wielkim piłkarzem był Leo Messi.

2

Jak już trener wywalony to piłkarze nagle 120% z siebie i zacznie to wyglądać xD

0

No ale ehh, co nam da to czekanie do końca sezonu XD

10

No to by było na tyle z poruszenia na dzisiaj xD widzimy się w srode, w tych samych nastrojach

1

@Cule1234 Thank You and Good Luck

0

Ruszenie w drugiej połowie i szybka remontada zasługuje na bycie "najlepszym", bo pokazuje że oni coś umieją. Tylko co z tego xD

35

Przestańcie usuwać dyskusje. Dajcie trochę zluzować emocje i pozwolić się wygadać z tego co czujemy.

0

@Hawajczyk no tak, ale to przecież trwa cały sezon xD chaos powoduje takie właśnie cyrki, a chaos na boisku jest winą trenera

12

Lewandowski musi wyjść i pomilczeć przed kamerą, to stara sprawdzona metoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Faro no właśnie proszę Cancelo:



To samo De Jong, który miał Ten Haga. Ja już nie rozumiem. Może faktycznie mają taki luz? Skąd wtedy to cale gadanie o trofeach?

1

Ale trochę tego nie rozumiem. Skoro po każdym meczu, każdy jeden piłkarz broni Xaviego, to o co tu chodzi? Nikt nie zrobi nawet jakiegoś uniku, czy sławnego milczenia, tylko od razu to bronią. Gdzie jest to czego my nie widzimy?

0

Araujo już dom kupuje w Monachium?

0

Dobrze że mecz o 18:30 to jest czas jeszcze czas to zapić

3

Absolutnie każdy kto wie co to jest piłka nożna może przyjechać do Barcelony i wygrać, z takim zaangażowaniem to jest więcej niż pewne.

0

Brawo brawo, dalej stawajcie jak prowadzimy jedną bramką XD

3

Nie no ale co miał z tymi rękami zrobić XD jestem pewny że Real by miał karnego, ale w normalnym świecie gramy dalej, dajcie spokój, nie znizajmy się

1

Xavi XDDDDD proszę cię

1

Oby Peñe się udało ojebac za dobry hajs xD

0

Przecież to było tak oczywiste

0

@bartas97 i jak tam? XD

3

@masa11 ostatnio? XD ostatnio to on jest w wybitnej formie, najlepszy piłkarz w klubie

1

Zaraz będzie 3-3 bo już chuj, prowadzimy to wyjebane xD co to jest za mindset jakiś rakowy

0

Dajesz fawelarz, narób gnoju w katalońskiej prasie

0

Pudrowanie trupa, ale brawo chłopaki. Klubowi się kibicuje.

0

Lewy chciał przyjąć jestem pewny 10000% XDDDD

0

Torres to jest jedyny który ma w głowie strzelić gola, oddać strzał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?