0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Depay cienki jak sik pająka

1

Piękny Antek! Ale gol

0

Nawet jak Real nie strzeli w dogrywce (haha) to Oblak i tak obsra się w karnych jak zawsze xD

1

@LM10GOAT wstawaj xD

0

Ale tempo. Nikt nie klepie od lewej do prawej.

0

Brawo Kendrick!

0

Ktoś ddosował nasza stronkę? Niemożliwe że nagle się zrobiło 20k

1

Sporo was widzę zobaczyło powiadomienie na flashscore i tu przyszło xD

1

Chomiki nie nadążają w serwerowni?

0

Już myślałem że to spierdoli XD

0

Prawo Pascala dla bramkarza

3

Jaka to jest panika jak tylko biegną z atakiem. Ktokolwiek by to nie był, Real, ktokolwiek z LaLiga czy barmani z trzeciej ligi. Tragedia do kwadratu.

0

Super krycie Alex, tak trzymać

0

Klaszczą rękoma ja klaszcze jajami

0

@MarioVeB! ? XD

0

Ten bramkarz to chyba jakiś z trzeciej ligi

0

To jest to na co się czeka pół tygodnia

0

@Swistus172 przeciwnika

0

Felix to chyba chce wrócić do tego Atletico, bo nie wiem co on robi

0

Ależ to jest taktyk ten nasz trener, żyje tym meczem.

0

Kur*a Felix zaraz stracę cierpliwość żeby cie wiecznie bronić

1

Balde może się nieźle ukrywać ze swoim partactwem przez całą I połowę xD

0

Ale fajnie widać z tej kamery reakcję piłkarzy przynajmniej, to na co patrzą i jakie mają miny. Ale ogląda się słabo

0

Co to za kamera xdddd

0

O ale dawno nie słyszałem Iwańskiego

0

@bartekvisca to były prawdziwe derby Europy, zresztą tak wtedy nazywane. Teraz nikt tak nie mówi

0

Kendrickowi też mógłby dać odpocząć, ostatnio się go nie da oglądać

0

Randomowo przypomniał mi się ten niefartowny mecz w finale CdR w 2011 roku.
Stracona szansa najlepszej drużyny w historii na tryplet...

Edit: ten mecz jest w całości do obejrzenia na YT btw xD


0

Co tam się dzieje w tym meczu XD one tak specjalnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?