19 stycznia 2024, 00:05
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18 stycznia 2024, 23:59
2
Depay cienki jak sik pająka
18 stycznia 2024, 23:43
1
Piękny Antek! Ale gol
18 stycznia 2024, 23:29
Nawet jak Real nie strzeli w dogrywce (haha) to Oblak i tak obsra się w karnych jak zawsze xD
18 stycznia 2024, 23:15
@LM10GOAT wstawaj xD
18 stycznia 2024, 23:13
Ale tempo. Nikt nie klepie od lewej do prawej.
18 stycznia 2024, 21:00
Brawo Kendrick!
18 stycznia 2024, 20:24
Ktoś ddosował nasza stronkę? Niemożliwe że nagle się zrobiło 20k
18 stycznia 2024, 20:21
Sporo was widzę zobaczyło powiadomienie na flashscore i tu przyszło xD
18 stycznia 2024, 20:17
Chomiki nie nadążają w serwerowni?
18 stycznia 2024, 20:15
Już myślałem że to spierdoli XD
18 stycznia 2024, 20:09
Prawo Pascala dla bramkarza
18 stycznia 2024, 20:06
3
Jaka to jest panika jak tylko biegną z atakiem. Ktokolwiek by to nie był, Real, ktokolwiek z LaLiga czy barmani z trzeciej ligi. Tragedia do kwadratu.
18 stycznia 2024, 20:02
Super krycie Alex, tak trzymać
18 stycznia 2024, 20:01
Klaszczą rękoma ja klaszcze jajami
18 stycznia 2024, 19:56
@MarioVeB! ? XD
18 stycznia 2024, 19:52
Ten bramkarz to chyba jakiś z trzeciej ligi
18 stycznia 2024, 19:50
To jest to na co się czeka pół tygodnia
18 stycznia 2024, 19:48
@Swistus172 przeciwnika
18 stycznia 2024, 19:46
Felix to chyba chce wrócić do tego Atletico, bo nie wiem co on robi
18 stycznia 2024, 19:41
Ależ to jest taktyk ten nasz trener, żyje tym meczem.
18 stycznia 2024, 19:39
Kur*a Felix zaraz stracę cierpliwość żeby cie wiecznie bronić
18 stycznia 2024, 19:37
Balde może się nieźle ukrywać ze swoim partactwem przez całą I połowę xD
18 stycznia 2024, 19:35
Ale fajnie widać z tej kamery reakcję piłkarzy przynajmniej, to na co patrzą i jakie mają miny. Ale ogląda się słabo
18 stycznia 2024, 19:31
Co to za kamera xdddd
18 stycznia 2024, 19:30
O ale dawno nie słyszałem Iwańskiego
18 stycznia 2024, 18:26
@bartekvisca to były prawdziwe derby Europy, zresztą tak wtedy nazywane. Teraz nikt tak nie mówi
18 stycznia 2024, 18:24
Kendrickowi też mógłby dać odpocząć, ostatnio się go nie da oglądać
18 stycznia 2024, 16:29
Randomowo przypomniał mi się ten niefartowny mecz w finale CdR w 2011 roku.Stracona szansa najlepszej drużyny w historii na tryplet...Edit: ten mecz jest w całości do obejrzenia na YT btw xD
18 stycznia 2024, 12:46
Co tam się dzieje w tym meczu XD one tak specjalnie?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Depay cienki jak sik pająka
1
Piękny Antek! Ale gol
0
Nawet jak Real nie strzeli w dogrywce (haha) to Oblak i tak obsra się w karnych jak zawsze xD
1
@LM10GOAT wstawaj xD
0
Ale tempo. Nikt nie klepie od lewej do prawej.
0
Brawo Kendrick!
0
Ktoś ddosował nasza stronkę? Niemożliwe że nagle się zrobiło 20k
1
Sporo was widzę zobaczyło powiadomienie na flashscore i tu przyszło xD
1
Chomiki nie nadążają w serwerowni?
0
Już myślałem że to spierdoli XD
0
Prawo Pascala dla bramkarza
3
Jaka to jest panika jak tylko biegną z atakiem. Ktokolwiek by to nie był, Real, ktokolwiek z LaLiga czy barmani z trzeciej ligi. Tragedia do kwadratu.
0
Super krycie Alex, tak trzymać
0
Klaszczą rękoma ja klaszcze jajami
0
@MarioVeB! ? XD
0
Ten bramkarz to chyba jakiś z trzeciej ligi
0
To jest to na co się czeka pół tygodnia
0
@Swistus172 przeciwnika
0
Felix to chyba chce wrócić do tego Atletico, bo nie wiem co on robi
0
Ależ to jest taktyk ten nasz trener, żyje tym meczem.
0
Kur*a Felix zaraz stracę cierpliwość żeby cie wiecznie bronić
1
Balde może się nieźle ukrywać ze swoim partactwem przez całą I połowę xD
0
Ale fajnie widać z tej kamery reakcję piłkarzy przynajmniej, to na co patrzą i jakie mają miny. Ale ogląda się słabo
0
Co to za kamera xdddd
0
O ale dawno nie słyszałem Iwańskiego
0
@bartekvisca to były prawdziwe derby Europy, zresztą tak wtedy nazywane. Teraz nikt tak nie mówi
0
Kendrickowi też mógłby dać odpocząć, ostatnio się go nie da oglądać
0
Randomowo przypomniał mi się ten niefartowny mecz w finale CdR w 2011 roku.
Stracona szansa najlepszej drużyny w historii na tryplet...
Edit: ten mecz jest w całości do obejrzenia na YT btw xD
0
Co tam się dzieje w tym meczu XD one tak specjalnie?