@Barti_Blaugrana kocham tą walutę. Dzięki niej YT premium kosztuje mnie cały czas 4 zł. Mimo że Google podniosło cenę prawie 5-ciokrotnie odkąd zakupiłem.
@insp1re dokładnie to czuję xD wszystkie dobre czasy były jak się było jeszcze w szkole, a jak już jest za co pojechać, to nie bardzo jest do czego xD Ale wybiorę się i tak, eh
@Cochise Lucho to najbardziej pro-DNA trener z ich wszystkich. Może to nie w tym problem, tylko w tym jak to DNA zaaplikować? Bo umówmy się, Sentien to nie było nasze DNA tylko robienie sobie z niego jaj
@FCKubanczyk89 jestem jestem. Nie wiem sam, doceniam mimo wszystko kibicowanie i nie będę tego odbierał. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, w tym klubie tak na dobrą sprawę nie zmienia się nic od bardzo, bardzo długiego czasu i też nic nie zmieni się od jutra. Nie stać nas na kolejną rewolucje a wybory jeszcze daleko. Przy okazji nie widzę żeby mentalność miała się zmienić jeśli kapitan wychodzi po TAKIM meczu i mówi że eee w sumie to jedziemy dalej, wyciągniemy wnioski i jakoś to będzie...
Po reakcji Roberto i Laporty już widać że się tu nic nie zmieni rano. Nie wstaniemy do dobrych newsów, nie będzie nowej ery, nie będzie wyczekiwania nowego trenera. Marazm aż Xavi odejdzie sam, czyli pewnie 2-3 lata
0
@Bykunn myślę że ani Ty ani ja by takiej oferty nie odrzucili choćby to było na środku oceanu
6
Piękne są te doniesienia o tym jak dość Arabii Saudyjskiej mają piłkarze, oby ten shit się skończył szybciej niż się zaczął
https://x.com/theeuropeanlad/status/1747534229544542712
0
@Saviola88 to czekamy!
0
Brawo Magda, jak nie jedna to druga!
Mamy szansę na mecz Polek przed finałem?
0
@tomek8756 rodzenie w Stanach to głupota z czystego względu ze za wejście do szpitala to pewnie rachunek 50.000$
2
@Kuba_1 siedzenie w klimatyzowanej chałupie bo na dworze 50° jednak nie takie fajne? Niemożliwe, myślałem że przelewy wszystko wynagrodzą...
1
Ramos grał w jednej drużynie z Messim, od tamtej pory już zaden collab mnie nie zdziwi xd
6
Pełna zgoda z ocenami redakcjo.
Takie gówno że brak słów.
2
@Barti_Blaugrana kocham tą walutę. Dzięki niej YT premium kosztuje mnie cały czas 4 zł. Mimo że Google podniosło cenę prawie 5-ciokrotnie odkąd zakupiłem.
1
Krótka piłka - jeśli Gvardiol 90 mln €. to Araujo co najmniej 120 mln €.
4
@MESSIah16 dokładnie, jak dobrze że kościelne łby odsunięte od władzy.
0
@insp1re dokładnie to czuję xD wszystkie dobre czasy były jak się było jeszcze w szkole, a jak już jest za co pojechać, to nie bardzo jest do czego xD
Ale wybiorę się i tak, eh
0
@MarioVeB! Nad domem mi taki latał 1,5 roku, tylko nasz
3
"Nie mogliśmy przeciwstawić się Madrytowi z Viníciusem i Rodrygo. Oni mają jakościowych graczy"
XDDDDDDDDD
Ciekawe co czują nasi piłkarze czytając to że są gównem w porównaniu do jakichś Brazylijczyków xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cochise Lucho to najbardziej pro-DNA trener z ich wszystkich. Może to nie w tym problem, tylko w tym jak to DNA zaaplikować? Bo umówmy się, Sentien to nie było nasze DNA tylko robienie sobie z niego jaj
1
@FCKubanczyk89 jestem jestem. Nie wiem sam, doceniam mimo wszystko kibicowanie i nie będę tego odbierał. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, w tym klubie tak na dobrą sprawę nie zmienia się nic od bardzo, bardzo długiego czasu i też nic nie zmieni się od jutra. Nie stać nas na kolejną rewolucje a wybory jeszcze daleko.
Przy okazji nie widzę żeby mentalność miała się zmienić jeśli kapitan wychodzi po TAKIM meczu i mówi że eee w sumie to jedziemy dalej, wyciągniemy wnioski i jakoś to będzie...
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Kółko wzajemnego klepania się po ramieniu
0
@FCKubanczyk89 za dużo już widziałem xd mentalność tutaj od 2016 roku to jest dno, łeb spuszczony i wieczne uciekanie się do przeszłości
2
Po reakcji Roberto i Laporty już widać że się tu nic nie zmieni rano. Nie wstaniemy do dobrych newsów, nie będzie nowej ery, nie będzie wyczekiwania nowego trenera. Marazm aż Xavi odejdzie sam, czyli pewnie 2-3 lata
0
@FCKubanczyk89 No nikogo, ale mentalność też się nie zmieni, w co ty wierzysz XD
0
@Nazio_87 nie widziałem
1
@FCKubanczyk89 xDDDDDDDDD
1
@Sewren122 a ktoś zdjął?
8
Hhha ten uścisk wszystko mówi xD gówno się tu zmieni
2
Hahaha Laporta ustawiany przez Pereza xD
0
Bayern to nas jedzie tylko wyrażając zainteresowanie naszym piłkarzem xD
0
Trener, defensywny pomocnik i mentalność.
Prosimy o dużo ale bez tego nic nie pójdzie do przodu.
0
@draxidox prędzej bym poszedł na jakiś marsz PiSu chyba xd