24 stycznia 2024, 23:34
1
Niesamowite, od 20 grudnia nie graliśmy na Monjüic
24 stycznia 2024, 23:29
11
Szczerze jakby druga linia dzisiaj coś grała to łatwo do wygrania to jest, ale no dziś ewidentnie im nie idzie
24 stycznia 2024, 23:25
0
@karci0 niestety Pedri, przy całej czystej miłości on oddycha rękawami od I połowy
24 stycznia 2024, 23:24
5
Niesamowite że najlepsi piłkarze dziś to trzech 17 latków xD
24 stycznia 2024, 23:22
Felix dzisiaj dzień osła z kolei
24 stycznia 2024, 23:20
Dobre sędziowanie dziś
24 stycznia 2024, 23:18
@szkudi7 nie, to było za Enrique. 2015/16
24 stycznia 2024, 23:17
Kurwaaaaaaa, i tak brawo
24 stycznia 2024, 23:15
Kiedy w ogóle Barça ostatni raz miała konkurs rzutów karnych? Nie mogę sobie w ogóle przypomnieć
24 stycznia 2024, 23:13
Aha, czyli dwóch podstawowych ŚO z kontuzja?
24 stycznia 2024, 23:12
@niewidzialny008 no ta, na PO to kozak piłkarz. Na ŚO to jest Lenglet
24 stycznia 2024, 23:11
Druga linia potrzebuje zmian na wczoraj
24 stycznia 2024, 23:10
@szkudi7 ta XD a to była przemocarna Barcelona, tylko ten presezon bekowy, podobnie SPE z Sevilla
24 stycznia 2024, 23:08
Lewy do bazy, prawidłowo
24 stycznia 2024, 23:07
2
Ale co Xavi znalazł receptę na mecze 1:0 to czapki z głów, ostatni taki wynik 3 grudnia
24 stycznia 2024, 23:06
@Snajper10 tak .
24 stycznia 2024, 23:05
Xavi szykuje się na dogrywke, gorzej że Athletic nie
24 stycznia 2024, 23:03
No kulueje cały czas XD
24 stycznia 2024, 23:01
Kurwa Araujo ledwo biega a ten ściąga Christensena XDDDDDD
24 stycznia 2024, 22:58
Jak oni go kurwa wpuszcza na boisko to jebnę ze śmiechu
6
To widzimy się z Araujo w październiku
24 stycznia 2024, 22:56
Nic więcej nie mógł zrobić szczerze mówiąc
24 stycznia 2024, 22:54
Błagam, tylko nie Kendrick na środek
24 stycznia 2024, 22:52
Xavi nie poleci po tym meczu, o czym wy marzycie xD był dobry mecz w niedzielę to już wystarczy do maja
24 stycznia 2024, 22:49
@Nazio_87 8% odbijała się od piłkarzy w naszym polu karnym
Nie no Franek, do bazy dziś bo musisz odpocząć
24 stycznia 2024, 22:42
Frenkiemu przyjda się odpoczynek
24 stycznia 2024, 22:40
Kucnął i mamy efekty
24 stycznia 2024, 22:29
To czekajcie, to teraz była ta lepsza czy ta gorsza połowa? Bo wiadomo że kolejna będzie dokładnie odwrotna. Ale nie wiem od czego
24 stycznia 2024, 22:25
@Emhyr szachy 8D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Niesamowite, od 20 grudnia nie graliśmy na Monjüic
11
Szczerze jakby druga linia dzisiaj coś grała to łatwo do wygrania to jest, ale no dziś ewidentnie im nie idzie
0
@karci0 niestety Pedri, przy całej czystej miłości on oddycha rękawami od I połowy
5
Niesamowite że najlepsi piłkarze dziś to trzech 17 latków xD
0
Felix dzisiaj dzień osła z kolei
0
Dobre sędziowanie dziś
0
@szkudi7 nie, to było za Enrique. 2015/16
5
Kurwaaaaaaa, i tak brawo
0
Kiedy w ogóle Barça ostatni raz miała konkurs rzutów karnych? Nie mogę sobie w ogóle przypomnieć
0
Aha, czyli dwóch podstawowych ŚO z kontuzja?
0
@niewidzialny008 no ta, na PO to kozak piłkarz. Na ŚO to jest Lenglet
0
Druga linia potrzebuje zmian na wczoraj
0
@szkudi7 ta XD a to była przemocarna Barcelona, tylko ten presezon bekowy, podobnie SPE z Sevilla
1
Lewy do bazy, prawidłowo
2
Ale co Xavi znalazł receptę na mecze 1:0 to czapki z głów, ostatni taki wynik 3 grudnia
0
@Snajper10 tak .
0
Xavi szykuje się na dogrywke, gorzej że Athletic nie
0
No kulueje cały czas XD
0
Kurwa Araujo ledwo biega a ten ściąga Christensena XDDDDDD
0
Jak oni go kurwa wpuszcza na boisko to jebnę ze śmiechu
6
To widzimy się z Araujo w październiku
1
Nic więcej nie mógł zrobić szczerze mówiąc
1
Błagam, tylko nie Kendrick na środek
0
Xavi nie poleci po tym meczu, o czym wy marzycie xD był dobry mecz w niedzielę to już wystarczy do maja
0
@Nazio_87 8% odbijała się od piłkarzy w naszym polu karnym
0
Nie no Franek, do bazy dziś bo musisz odpocząć
2
Frenkiemu przyjda się odpoczynek
1
Kucnął i mamy efekty
0
To czekajcie, to teraz była ta lepsza czy ta gorsza połowa? Bo wiadomo że kolejna będzie dokładnie odwrotna. Ale nie wiem od czego
1
@Emhyr szachy 8D