1

Niesamowite, od 20 grudnia nie graliśmy na Monjüic

11

Szczerze jakby druga linia dzisiaj coś grała to łatwo do wygrania to jest, ale no dziś ewidentnie im nie idzie

0

@karci0 niestety Pedri, przy całej czystej miłości on oddycha rękawami od I połowy

5

Niesamowite że najlepsi piłkarze dziś to trzech 17 latków xD

0

Felix dzisiaj dzień osła z kolei

0

Dobre sędziowanie dziś

0

@szkudi7 nie, to było za Enrique. 2015/16

5

Kurwaaaaaaa, i tak brawo

0

Kiedy w ogóle Barça ostatni raz miała konkurs rzutów karnych? Nie mogę sobie w ogóle przypomnieć

0

Aha, czyli dwóch podstawowych ŚO z kontuzja?

0

@niewidzialny008 no ta, na PO to kozak piłkarz. Na ŚO to jest Lenglet

0

Druga linia potrzebuje zmian na wczoraj

0

@szkudi7 ta XD a to była przemocarna Barcelona, tylko ten presezon bekowy, podobnie SPE z Sevilla

1

Lewy do bazy, prawidłowo

2

Ale co Xavi znalazł receptę na mecze 1:0 to czapki z głów, ostatni taki wynik 3 grudnia

0

@Snajper10 tak .

0

Xavi szykuje się na dogrywke, gorzej że Athletic nie

0

No kulueje cały czas XD

0

Kurwa Araujo ledwo biega a ten ściąga Christensena XDDDDDD

0

Jak oni go kurwa wpuszcza na boisko to jebnę ze śmiechu

6

To widzimy się z Araujo w październiku

1

Nic więcej nie mógł zrobić szczerze mówiąc

1

Błagam, tylko nie Kendrick na środek

0

Xavi nie poleci po tym meczu, o czym wy marzycie xD był dobry mecz w niedzielę to już wystarczy do maja

0

@Nazio_87 8% odbijała się od piłkarzy w naszym polu karnym

0

Nie no Franek, do bazy dziś bo musisz odpocząć

2

Frenkiemu przyjda się odpoczynek

1

Kucnął i mamy efekty

0

To czekajcie, to teraz była ta lepsza czy ta gorsza połowa? Bo wiadomo że kolejna będzie dokładnie odwrotna. Ale nie wiem od czego

1

@Emhyr szachy 8D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?