4 lutego 2024, 21:37
1
Atletico nie gra nic xD
4 lutego 2024, 21:28
0
@FcPortoFan1999 realowi go nie zabraknie
4 lutego 2024, 21:23
2
Haha kurwa zawsze im się odbije idealnie do nogi na strzał i wielki piłkarz
4 lutego 2024, 21:21
Atletico gra z kijem w dupie
4 lutego 2024, 21:16
Rodrygo nie powinien grać w tym meczu tylko dalej być zawieszonym za bandyctwo w meczu z Las Palmas.
4 lutego 2024, 21:08
@JanneAhonen faktycznie xD amatorka
@wojopancer piknik na Bernabeu
4 lutego 2024, 21:04
U was też C+ online jest takie ciche w porównaniu do innych aplikacji?
Komentarz usunięty przez użytkownika
4 lutego 2024, 19:30
4
Dobra mati, jusz nie chcemy klopa
4 lutego 2024, 16:07
Pechowa sytuacja dla Fabiańskiego
4 lutego 2024, 15:20
3 lutego 2024, 20:30
3
Najlepsze w tej całej sytuacji z Roque jest że ani jedna ani druga kartka nie są zasłużone XD
3 lutego 2024, 20:27
@gora no Kounde
3 lutego 2024, 20:17
6
@macio_944 odczucia są pozytywne
Kendrick kolejny mecz na tragicznym poziomie
3 lutego 2024, 20:05
Dobrze zdiagnozowalismy już po pierwszej kolejce co tu się będzie działo. Tej ligi się nie da wygrać w tym sezonie.
3 lutego 2024, 20:02
Mamy kolejny błąd do pokazania w Real Madryt TV prawda? XD
3 lutego 2024, 20:01
Przecież to czysty przypadek XDDD
Co xDDDdd co tam się odwaliło
3 lutego 2024, 19:58
@abram3k xdddddddd pozdrawiam gorące
3 lutego 2024, 19:53
Ale ile się naczytałem że jest beznadziejny i w ogóle się nie nadaje bo nie wyszło mu łącznie 25 min w 4 meczach xd
3 lutego 2024, 19:51
Vamoooosss!! Jak tam niedowiarki? XD
3 lutego 2024, 19:39
2-0 to jaki wynik? Ktoś przypomni?
3 lutego 2024, 19:38
W końcu Pedri coś zagrał, uff brawo
3 lutego 2024, 19:34
Cancelo a nie Kounde? XDD
3 lutego 2024, 18:54
Ale ładnie. Brawo.
3 lutego 2024, 18:34
@FcPortoFan1999 chyba opłatkiem
Zaangażowanie to wszystko co ci wystarczy przeciwko Barcelonie
3 lutego 2024, 17:19
Ale to jest beton, brak słów
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Atletico nie gra nic xD
0
@FcPortoFan1999 realowi go nie zabraknie
2
Haha kurwa zawsze im się odbije idealnie do nogi na strzał i wielki piłkarz
1
Atletico gra z kijem w dupie
1
Rodrygo nie powinien grać w tym meczu tylko dalej być zawieszonym za bandyctwo w meczu z Las Palmas.
0
@JanneAhonen faktycznie xD amatorka
0
@wojopancer piknik na Bernabeu
2
U was też C+ online jest takie ciche w porównaniu do innych aplikacji?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Dobra mati, jusz nie chcemy klopa
0
Pechowa sytuacja dla Fabiańskiego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Najlepsze w tej całej sytuacji z Roque jest że ani jedna ani druga kartka nie są zasłużone XD
0
@gora no Kounde
6
@macio_944 odczucia są pozytywne
0
Kendrick kolejny mecz na tragicznym poziomie
2
Dobrze zdiagnozowalismy już po pierwszej kolejce co tu się będzie działo. Tej ligi się nie da wygrać w tym sezonie.
2
Mamy kolejny błąd do pokazania w Real Madryt TV prawda? XD
2
Przecież to czysty przypadek XDDD
0
Co xDDDdd co tam się odwaliło
1
@abram3k xdddddddd pozdrawiam gorące
0
Ale ile się naczytałem że jest beznadziejny i w ogóle się nie nadaje bo nie wyszło mu łącznie 25 min w 4 meczach xd
1
Vamoooosss!! Jak tam niedowiarki? XD
1
2-0 to jaki wynik? Ktoś przypomni?
1
W końcu Pedri coś zagrał, uff brawo
0
Cancelo a nie Kounde? XDD
0
Ale ładnie. Brawo.
0
@FcPortoFan1999 chyba opłatkiem
0
Zaangażowanie to wszystko co ci wystarczy przeciwko Barcelonie
0
Ale to jest beton, brak słów