1

Atletico nie gra nic xD

0

@FcPortoFan1999 realowi go nie zabraknie

2

Haha kurwa zawsze im się odbije idealnie do nogi na strzał i wielki piłkarz

1

Atletico gra z kijem w dupie

1

Rodrygo nie powinien grać w tym meczu tylko dalej być zawieszonym za bandyctwo w meczu z Las Palmas.

0

@JanneAhonen faktycznie xD amatorka

0

@wojopancer piknik na Bernabeu

2

U was też C+ online jest takie ciche w porównaniu do innych aplikacji?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Dobra mati, jusz nie chcemy klopa

0

Pechowa sytuacja dla Fabiańskiego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Najlepsze w tej całej sytuacji z Roque jest że ani jedna ani druga kartka nie są zasłużone XD

0

@gora no Kounde

6

@macio_944 odczucia są pozytywne

0

Kendrick kolejny mecz na tragicznym poziomie

2

Dobrze zdiagnozowalismy już po pierwszej kolejce co tu się będzie działo. Tej ligi się nie da wygrać w tym sezonie.

2

Mamy kolejny błąd do pokazania w Real Madryt TV prawda? XD

2

Przecież to czysty przypadek XDDD

0

Co xDDDdd co tam się odwaliło

1

@abram3k xdddddddd pozdrawiam gorące

0

Ale ile się naczytałem że jest beznadziejny i w ogóle się nie nadaje bo nie wyszło mu łącznie 25 min w 4 meczach xd

1

Vamoooosss!! Jak tam niedowiarki? XD

1

2-0 to jaki wynik? Ktoś przypomni?

1

W końcu Pedri coś zagrał, uff brawo

0

Cancelo a nie Kounde? XDD

0

Ale ładnie. Brawo.

0

@FcPortoFan1999 chyba opłatkiem

0

Zaangażowanie to wszystko co ci wystarczy przeciwko Barcelonie

0

Ale to jest beton, brak słów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?