1

Ale Pedri dzisiaj szumu dużo robi, za chwilę pośle takie podanie że mu będziemy modły pisać

2

Brawo Ronald, za takie akcje cię kochamy

0

Christensen mega zachowawczy na pivocie. W Barcelonie, nawet Xaviego, to zdecydowanie za mało

2

Ale tam Roque poszedł, fajnie się go ogląda

0

No jak ja im mogę tej pogody zazdrościć ehh

0

@marcin62 patrząc na poglądy to bardzo prawdopodobne

2

@Culer9002 kto by to sprawdzał, ważne że hehe głupia barka

0

@analitykTaktyki bo jesteśmy biedakami? Przy całej niechęci do rządów grubaska, w jaki sposób sytuacja Barcelony wpływa na jakość ruchów Pereza?

2

@Nazio_87 co nie? Z kafejki by się tak nie dało bo jest 10 postów dziennie xd

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

1

@analitykTaktyki faktycznie Perez szef, po skomleniu do jednego piłkarza po 6 latach przychodzi xD i jezcze da mu 120mln za podpis xD

2

@Kratos1990 ale zazdro że grasz pierwszy raz w RDR 2. Chłoń tę grę, nie spiesz się z niczym. To jest dzieło sztuki

0

@FcPortoFan1999 przecież Cash nie umie nic po polsku xD

2

@ToWinaSedziego tak, konieczność czytania tego to zdecydowanie większy problem niż to że nas nie stać nawet na jeden dzień jego pensji xD

1

@Arden szkoda wyścigu w Baku, ale cóż.
Oby wygrała opcja pro-zachodnia, ktokolwiek to jest

1

@BARCA1899Messi dokładnie to samo chciałem napisać xD już nawet młodemu skazili głowę tym myśleniem że drużyny z LaLiga będą rozkładać nogi bo przyjeżdża Barcelona

0

Nie no, gol klasa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@prokar1 A jak to jest w LL? Każdy kto ma chociaż minute dostaje medal?

1

Czy Yamal ma tytuł La Liga za poprzedni sezon? Nie pamiętam czy złapał jakiekolwiek minuty

5

@daniel32778 ja bym nie chciał, wstyd

0

Narzekamy na Balde ale Real to ma dopiero tragicznego LO xD

0

Carvalaj niczym Casemiro. Traktowanie takie samo

0

@Szmulek Urban i Chabiniak. O ile drugiemu ciężko coś zarzucić, to Urban laurkuje Real ostro

0

@Gibbon_FCB akurat wtedy City zagrałoby kupę, a Bellingham wcisnął jakaś gówno wrzutkę w 87'

1

@Faro nawet z nimi? To jest poziom Ligi Mistrzów, my nie. To raczej oczywiste że dostalibyśmy oklep.

0

@Szmulek niesamowite to jest, nawet w Barcelonie był zawsze zjazd w lutym. W City nie ma nic więcej poza pojedynczymi meczami.

0

Odpalajcie Real póki nie jest za późno

0

Ale marzy mi się Rodri w Barcelonie. Piłkarz idealny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?