17 lutego 2024, 18:55
1
Ale Pedri dzisiaj szumu dużo robi, za chwilę pośle takie podanie że mu będziemy modły pisać
17 lutego 2024, 18:49
2
Brawo Ronald, za takie akcje cię kochamy
17 lutego 2024, 18:46
0
Christensen mega zachowawczy na pivocie. W Barcelonie, nawet Xaviego, to zdecydowanie za mało
17 lutego 2024, 18:43
Ale tam Roque poszedł, fajnie się go ogląda
17 lutego 2024, 18:31
No jak ja im mogę tej pogody zazdrościć ehh
17 lutego 2024, 10:29
@marcin62 patrząc na poglądy to bardzo prawdopodobne
16 lutego 2024, 15:06
@Culer9002 kto by to sprawdzał, ważne że hehe głupia barka
16 lutego 2024, 15:04
@analitykTaktyki bo jesteśmy biedakami? Przy całej niechęci do rządów grubaska, w jaki sposób sytuacja Barcelony wpływa na jakość ruchów Pereza?
16 lutego 2024, 15:02
@Nazio_87 co nie? Z kafejki by się tak nie dało bo jest 10 postów dziennie xd
16 lutego 2024, 15:00
@regatta52 https://x.com/laramblacontent/status/1758121379453387057@macio_944
16 lutego 2024, 14:58
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
16 lutego 2024, 14:56
@analitykTaktyki faktycznie Perez szef, po skomleniu do jednego piłkarza po 6 latach przychodzi xD i jezcze da mu 120mln za podpis xD
16 lutego 2024, 14:15
@Kratos1990 ale zazdro że grasz pierwszy raz w RDR 2. Chłoń tę grę, nie spiesz się z niczym. To jest dzieło sztuki
15 lutego 2024, 18:55
@FcPortoFan1999 przecież Cash nie umie nic po polsku xD
15 lutego 2024, 18:51
@ToWinaSedziego tak, konieczność czytania tego to zdecydowanie większy problem niż to że nas nie stać nawet na jeden dzień jego pensji xD
15 lutego 2024, 16:38
@Arden szkoda wyścigu w Baku, ale cóż.Oby wygrała opcja pro-zachodnia, ktokolwiek to jest
15 lutego 2024, 09:31
@BARCA1899Messi dokładnie to samo chciałem napisać xD już nawet młodemu skazili głowę tym myśleniem że drużyny z LaLiga będą rozkładać nogi bo przyjeżdża Barcelona
13 lutego 2024, 22:08
Nie no, gol klasa.
13 lutego 2024, 21:48
Komentarz usunięty przez użytkownika
13 lutego 2024, 21:47
@prokar1 A jak to jest w LL? Każdy kto ma chociaż minute dostaje medal?
13 lutego 2024, 21:44
Czy Yamal ma tytuł La Liga za poprzedni sezon? Nie pamiętam czy złapał jakiekolwiek minuty
13 lutego 2024, 21:43
5
@daniel32778 ja bym nie chciał, wstyd
13 lutego 2024, 21:38
Narzekamy na Balde ale Real to ma dopiero tragicznego LO xD
13 lutego 2024, 21:30
Carvalaj niczym Casemiro. Traktowanie takie samo
@Szmulek Urban i Chabiniak. O ile drugiemu ciężko coś zarzucić, to Urban laurkuje Real ostro
13 lutego 2024, 21:28
@Gibbon_FCB akurat wtedy City zagrałoby kupę, a Bellingham wcisnął jakaś gówno wrzutkę w 87'
13 lutego 2024, 21:26
@Faro nawet z nimi? To jest poziom Ligi Mistrzów, my nie. To raczej oczywiste że dostalibyśmy oklep.
13 lutego 2024, 21:17
@Szmulek niesamowite to jest, nawet w Barcelonie był zawsze zjazd w lutym. W City nie ma nic więcej poza pojedynczymi meczami.
13 lutego 2024, 21:16
Odpalajcie Real póki nie jest za późno
13 lutego 2024, 21:02
Ale marzy mi się Rodri w Barcelonie. Piłkarz idealny
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Ale Pedri dzisiaj szumu dużo robi, za chwilę pośle takie podanie że mu będziemy modły pisać
2
Brawo Ronald, za takie akcje cię kochamy
0
Christensen mega zachowawczy na pivocie. W Barcelonie, nawet Xaviego, to zdecydowanie za mało
2
Ale tam Roque poszedł, fajnie się go ogląda
0
No jak ja im mogę tej pogody zazdrościć ehh
0
@marcin62 patrząc na poglądy to bardzo prawdopodobne
2
@Culer9002 kto by to sprawdzał, ważne że hehe głupia barka
0
@analitykTaktyki bo jesteśmy biedakami? Przy całej niechęci do rządów grubaska, w jaki sposób sytuacja Barcelony wpływa na jakość ruchów Pereza?
2
@Nazio_87 co nie? Z kafejki by się tak nie dało bo jest 10 postów dziennie xd
1
@regatta52 https://x.com/laramblacontent/status/1758121379453387057
@macio_944
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
1
@analitykTaktyki faktycznie Perez szef, po skomleniu do jednego piłkarza po 6 latach przychodzi xD i jezcze da mu 120mln za podpis xD
2
@Kratos1990 ale zazdro że grasz pierwszy raz w RDR 2. Chłoń tę grę, nie spiesz się z niczym. To jest dzieło sztuki
0
@FcPortoFan1999 przecież Cash nie umie nic po polsku xD
2
@ToWinaSedziego tak, konieczność czytania tego to zdecydowanie większy problem niż to że nas nie stać nawet na jeden dzień jego pensji xD
1
@Arden szkoda wyścigu w Baku, ale cóż.
Oby wygrała opcja pro-zachodnia, ktokolwiek to jest
1
@BARCA1899Messi dokładnie to samo chciałem napisać xD już nawet młodemu skazili głowę tym myśleniem że drużyny z LaLiga będą rozkładać nogi bo przyjeżdża Barcelona
0
Nie no, gol klasa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@prokar1 A jak to jest w LL? Każdy kto ma chociaż minute dostaje medal?
1
Czy Yamal ma tytuł La Liga za poprzedni sezon? Nie pamiętam czy złapał jakiekolwiek minuty
5
@daniel32778 ja bym nie chciał, wstyd
0
Narzekamy na Balde ale Real to ma dopiero tragicznego LO xD
0
Carvalaj niczym Casemiro. Traktowanie takie samo
0
@Szmulek Urban i Chabiniak. O ile drugiemu ciężko coś zarzucić, to Urban laurkuje Real ostro
0
@Gibbon_FCB akurat wtedy City zagrałoby kupę, a Bellingham wcisnął jakaś gówno wrzutkę w 87'
1
@Faro nawet z nimi? To jest poziom Ligi Mistrzów, my nie. To raczej oczywiste że dostalibyśmy oklep.
0
@Szmulek niesamowite to jest, nawet w Barcelonie był zawsze zjazd w lutym. W City nie ma nic więcej poza pojedynczymi meczami.
0
Odpalajcie Real póki nie jest za późno
0
Ale marzy mi się Rodri w Barcelonie. Piłkarz idealny