0

@Bilon87 sezonowcy kibicujący Barcelonie? Jaki mieliby ku temu powód? XD

2

Ale zakończył to ładnie trzeba przyznać

0

Tu zaraz będzie 1-1

1

Jakim chujem ten typ jeszcze ma dostęp na boisko

4

Roque nieprzesiąknięty jeszcze smutnym graniem to coś pokazuje

0

@MichalZZZ ja "emerytura"

8

Wpuszczenie Roque jak najbardziej na plus, ale co to jest za ściągnięcie Fermina, naplucie na mordę temu piłkarzowi. A on był najlepszy dziś. Brak słów.

0

@patrykzmc2000 mam nadzieję że tylko tobie

2

Laboga mógłby przynajmniej udawać obiektywizm xDD

0

De Jong to został u Lewego w domu?

2

Zieeeeeeeeeeeeeeew

2

Ale się chłopaki odblokowali mmmmm

1

@Culer9002 dwugłowy

0

W Bayernie ładuje takie z zawiązanymi oczami

0

Piknik na stadionie

5

Anka chyba coś podsunęła Rekinowi żeby Robercik konkurenta nie miał

1

Tu już jest po sezonie, naprawdę nie ma nawet kim tego ratować

0

Brakujące ogniwo szpitalnej jedenastki

0

Jazda chłopaki, dajcie wreszcie uśmiech

1

@TR3YWAY XDDD piękne wytłumaczenie

0

@FcPortoFan1999 Tshabalala?

2

@mekston ostatnio to są kozackie mecze XD 12 goli w dwa mecze

0

@LM10GOAT dla ludzi to minimum przy jakim można funkcjonować i tu pełna zgoda. Ale niestety nasze zwierzęta i rośliny by takich warunków nie wytrzymały, stąd już prosta droga do wojny więc w gruncie rzeczy i my byśmy tego nie wytrzymali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Felix wypada czyli Lewus ma abonament na pierwszy skład przez 90 min xD myślałem że w obliczu rezygnacji Xaviego przynajmniej tam się coś zmieni, ale nie

0

@tristan87 Bayern jest propozycja, trener+Kimmich za młodego perspektywicznego Peñe

0

@bart_azz przecież my tak graliśmy. Balde to nie jest LO, a Raphinia to nie jest skrzydłowy. 3-5-2 obowiązywało głównie oczywiście gdy grał Ferran a nie Felix, ale no ciężko mówić że graliśmy 4-3-3.

1

@osa91 przez prostesty po ogłoszeniu wyroku TK ws. aborcji właśnie PiS stracił w sondażach i już się nigdy z tego nie podniósł, przez co stracił później władzę.
Ale wejdę na la Bambe i przeczytam że ten temat nie ma znaczenia xDDD

0

Po 48h dociera trochę ta bardziej emocjonalna część związana z odejściem Xaviego, ale nie na zasadzie obecnej perspektywy, tylko ogólnego spojrzenia.
Pamiętam jaki byłem podjarany wizją Xaviego w roli trenera czytając książę Grahama Huntera o Barcelonie, od zawsze wydawało się mu to pisane i chyba przyszło wcześniej niż ktokolwiek mógł się spodziewać..
I taki smutek ogarnia człowieka że to nie wyszło, że nie będzie kolejnym wielkim uczniem Cruyffa po Pepie i Lucho, wspominany jednym tchem.
No słabo o tym w ogóle myśleć, wydawało się wszystko na miejscu, miłość do klubu (która dalej jest ogromna za co pełny szacunek), warsztat piłkarski, przywództwo. Chyba za wcześnie się rzucił na spełnienie również swojego marzenia.
Szkoda, po prostu szkoda.

2

@Herato Kameni!
Edit: o jezu jaki wolny jestem

30

@macio_944 oho już się zaczynają pojawiać kibice sukcesu, tylko Xavi ogłosił odejście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?