24 stycznia 2024, 22:54
1
Błagam, tylko nie Kendrick na środek
24 stycznia 2024, 22:52
0
Xavi nie poleci po tym meczu, o czym wy marzycie xD był dobry mecz w niedzielę to już wystarczy do maja
24 stycznia 2024, 22:49
@Nazio_87 8% odbijała się od piłkarzy w naszym polu karnym
Nie no Franek, do bazy dziś bo musisz odpocząć
24 stycznia 2024, 22:42
2
Frenkiemu przyjda się odpoczynek
24 stycznia 2024, 22:40
Kucnął i mamy efekty
24 stycznia 2024, 22:29
To czekajcie, to teraz była ta lepsza czy ta gorsza połowa? Bo wiadomo że kolejna będzie dokładnie odwrotna. Ale nie wiem od czego
24 stycznia 2024, 22:25
@Emhyr szachy 8D
24 stycznia 2024, 22:20
Yamalowi to się gała należy w przerwie
24 stycznia 2024, 22:16
3
To wyjście do piłki, Chryste Panie xD
24 stycznia 2024, 22:13
Pedri wrócił i gra jakoś wygląda
24 stycznia 2024, 22:09
XD 60x lepsze dośrodkowanie niż jakiekolwiek od Balde
24 stycznia 2024, 22:07
@tomcias10 faktycznie xD
24 stycznia 2024, 22:06
Kendrick na PO to jest inny człowiek. W obliczu Cubarsiego nie powinnen już wracać na środek
24 stycznia 2024, 22:05
4
Robben czy to ty?
24 stycznia 2024, 22:00
O nie dość że fart to i sędziowie z nami! Białe koszulki na zawsze
24 stycznia 2024, 21:59
Białe koszulki to i od razu fart większy
Od takich rzeczy jest napastnik
24 stycznia 2024, 21:55
Ale pisałem gdzieś na Twitterze, zostawianie całej lewej strony chłopowi bez formy to jest proszenie się o problemy. Felix musi grać, a my musimy liczyć ze będzie miał dobry dzieny
24 stycznia 2024, 21:53
A czemu nie Cancelo?
24 stycznia 2024, 21:49
Jedni mają zmysł taktyczny a drudzy zmysł to łapania kartek nie grając nawet w meczu
24 stycznia 2024, 21:45
No biega mu ten drewniak z trójką pod nosem i nie widzi jaka to jest panika w grze? xD
24 stycznia 2024, 21:43
Żewłakow jak zawsze z tym świeżym spojrzeniem na sprawę
24 stycznia 2024, 21:39
@BarcaToSensZycia a to nie był Cilessen wtedy? xD ale na ławie to tak, był Roberto np
24 stycznia 2024, 21:36
Kto z naszych na boisku grał jeszcze u Valverde? De Jong?
24 stycznia 2024, 21:34
Nie no Cancelo zakładaj ortalion bo już nie mam sił do Balde xd
24 stycznia 2024, 21:30
@LM10GOAT screenshot zrobionyEdit: you had me in first half not gonna lie ;p
Piękny to będzie mecz o puchar waszego króla. Jazdunia
24 stycznia 2024, 17:16
@mordini123 tak czułem że to mocno politycznie jest podszyte xd dzięki wszystkim
24 stycznia 2024, 17:11
Dlaczego właściwie Izrael nie gra w Pucharze Azji? Jest zrzeszony w UEFA czy o co chodzi
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Błagam, tylko nie Kendrick na środek
0
Xavi nie poleci po tym meczu, o czym wy marzycie xD był dobry mecz w niedzielę to już wystarczy do maja
0
@Nazio_87 8% odbijała się od piłkarzy w naszym polu karnym
0
Nie no Franek, do bazy dziś bo musisz odpocząć
2
Frenkiemu przyjda się odpoczynek
1
Kucnął i mamy efekty
0
To czekajcie, to teraz była ta lepsza czy ta gorsza połowa? Bo wiadomo że kolejna będzie dokładnie odwrotna. Ale nie wiem od czego
1
@Emhyr szachy 8D
1
Yamalowi to się gała należy w przerwie
3
To wyjście do piłki, Chryste Panie xD
0
Pedri wrócił i gra jakoś wygląda
2
XD 60x lepsze dośrodkowanie niż jakiekolwiek od Balde
2
@tomcias10 faktycznie xD
2
Kendrick na PO to jest inny człowiek. W obliczu Cubarsiego nie powinnen już wracać na środek
4
Robben czy to ty?
0
O nie dość że fart to i sędziowie z nami! Białe koszulki na zawsze
4
Białe koszulki to i od razu fart większy
1
Od takich rzeczy jest napastnik
0
Ale pisałem gdzieś na Twitterze, zostawianie całej lewej strony chłopowi bez formy to jest proszenie się o problemy. Felix musi grać, a my musimy liczyć ze będzie miał dobry dzieny
0
A czemu nie Cancelo?
0
Jedni mają zmysł taktyczny a drudzy zmysł to łapania kartek nie grając nawet w meczu
0
No biega mu ten drewniak z trójką pod nosem i nie widzi jaka to jest panika w grze? xD
0
Żewłakow jak zawsze z tym świeżym spojrzeniem na sprawę
0
@BarcaToSensZycia a to nie był Cilessen wtedy? xD ale na ławie to tak, był Roberto np
0
Kto z naszych na boisku grał jeszcze u Valverde? De Jong?
1
Nie no Cancelo zakładaj ortalion bo już nie mam sił do Balde xd
2
@LM10GOAT screenshot zrobiony
Edit: you had me in first half not gonna lie ;p
0
Piękny to będzie mecz o puchar waszego króla. Jazdunia
2
@mordini123 tak czułem że to mocno politycznie jest podszyte xd dzięki wszystkim
0
Dlaczego właściwie Izrael nie gra w Pucharze Azji? Jest zrzeszony w UEFA czy o co chodzi