1

Na flashscore skład bez Araujo, ale się przestraszyłem xDD

0

Richarlison zaczął strzelać gole, co to się porobiło xD

0

@Herato wszystko pasuje do Pique poza 1xLM xD

0

@MOLESTA ale Girona jest w City Football Group, tu nie ma presji, pracuje mu się dobrze, mieszka w tym samym mieście co trener Barcy, nie ma problemów z budżetem czy zarządem...
a u nas? Kilka gorszych meczów i jazda z nim w Mundo i Sporcie, bo nie jest legendą Barçy. Brak środków na cokolowiek, patologiczny sztab medyczny, ogromna presja, zawodnicy bez woli walki. Ja bym się zastanowił 2x. Tym bardziej że jest prawdopodobnie pierwszym kandydatem do zastąpienia Guardioli.

1

@Derean ciśnie, Girona trochę bezradna

2

@Safrani dlaczego miałby chcieć tu przyjść?

0

Girona zaczyna puchnąć? Czy wypadek przy pracy?

0

@ArterkHD nie lubię go, a dodatkowo La Rambla często się podpala na temat Djoko więc lubię to pisać xD

1

Ale musi się wysilić dzisiaj Nole, dobrze się to ogląda.
Oby to pomogło też w odpadnięciu maksymalnie w 1/4 ;p

2

@FcPortoFan1999 xD ale już ile płaczu było że gorzej niż za PiSu xd

0

Zaraz, a Babiarz to nie był wywalony z TVP? Czy ktoś znowu fejka puścił? XD

1

@VamosDeJong każda z kandydatur wymienionych wyżej to jest tak słaba propozycja że brak słów, ale już Tarczyński który simpuje do Trumpa to kuriozum xD

5

@tristan87 że politycy jeszcze chodzą do Mazurka XD z typem się nie da prowadzić normalnej rozmowy, chyba że jesteś kolegą z PiSu ;)

0

@Cataloniec94 to jest po prostu swoja rzeczywistość, tak sobie tam żyją xD przypomina mi to działania jednej partii

1

@Comentateiro o kurde, ale przykro się to czyta...

0

@dafik85 może Cancelo dostanie jakąś morfinkę

5

Paradoksalnie z Realem mamy najlepsze mecze, ja tam jestem podjarany na niedzielę.

To pokazuje swoją drogą ile leży w zaangażowaniu i w tym czy naszym się chce

1

Czy my wygramy dwoma golami?????

0

Felix się cały czas pokazuje, ale piłki nie dostaje

19

Co poszło nie tak w moim życiu że ja dalej siadam 2x w tygodniu i oglądam tą kaszankę

0

W Juventusie taka bieda z piłkarzami czy oni jakimiś rezerwami grają?

1

Balde dzisiaj ocena 1.0, nic nie pokazuje dobrego, NIC

0

Ale się przestraszyłem że kontuzja xD

0

No Felix budź się, ostatni dzwonek

0

Tęskniłem za Pedrim, mam nadzieję że wróci na dobre

0

@DonCarletto ty faktycznie xDDD Mariusz to ten trener nie?

0

XDDDDDD pięknie Alex

3

@Culer9002 Mariusz? Świetny biegacz

0

Ale nuda, brak słów

1

Co to była za obrona xdddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?