1

Felix dostał za zadanie obniżenie swojej ceny chyba

1

Balde na ławę, Cancelo na lewo i patrzcie jak panowie Joaõs wygrywają nam mecz.

0

Jutro jestem z wizytą w Ambasadzie Brazylii w Warszawie. Mam dla nich pewną informacje że ktoś oczernia na oczach milionów ich naród podając się jako Brazylijczyk.
Więcej info po 16.

3

Obawiam się że widoczność Lewego dzisiaj wynika z tego że obrońcy Valencii są lekko mówiąc słabi. Gola nadal brak.

0

Kurwa tyle miejsca przy tych lagach przed pole karne a nasz uber napastnik nie potrafi tego wykorzystać xd

9

Xddddd BRASILEO

4

Brawo za decyzję

1

Gündogan najgorszy na boisku

0

@MesQueUnClub96 słucham? Z kim oprócz Balde?

0

Cancelo musi wrócić na lewo, z nim Felix to zupełnie inny piłkarz. Dzisiaj niewidoczny, a Balde sobie biega

0

Brawo Raphinia.

2

Już wylew xDS .

0

Kounde na środku? XDDD po tym wszystkim co odwalał w ostatnich tygodniach?
On się prosi o bezrobocie na święta przysięgam

0

#MurZaXavim
Daj zielone jeśli lubisz zielone

0

Czas na Gra6ias Xavi vol. 2 Tokyo Drift

5

Piękne podsumowanie obecnego sezonu.
Gracias Xavi! Dziękujemy za mistrzostwo i wyjście z grupy w LM (jak to brzmi) ale tu trzeba postawić kropkę.

1

@barczyk był kiedyś świetnym pomocnikiem

0

Jaki jest nasz pomysł na ten mecz?

4

Nie mogę, gość wyszedł cały uje*aby w pianie z gaśnicy i obraża Żydów XD kogoście wybrali...

1

Japierdole xDDD kończmy już ten sezon

0

To ile ten Bayern dawał? XD

1

Gündogan to chyba śniadania nie jadl

0

Frenkie też dziś jakiś zaspany.

2

Ferran groźniejszy niż Felix

0

Balde na środku wtf xD

1

Oby więcej drużyn grało jak Girona. Żadnej żółtej kartki jeszcze, nie ma polowania. Gra od bramki do bramki.

0

Felix też sinusoida. Dzisiaj na dnie.

1

Oni śpią w tej obronie

0

@ZwyklyKibicBarcy04 główka z różnego, wygrał pozycje po prostu

3

Raphinia też wchodzi na wysoki poziom, super się go ogląda. Jeszcze tylko ten drybling...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?