We are very excited to let you know that in early December, we will release the first trailer for the next Grand Theft Auto. We look forward to many more years of sharing these experiences with all of you.
Lewy jest mega inteligentnym gościem. Mam nadzieję że sam dojdzie do wniosku że on może robić co najwyżej za gościa który coś tam zna teorii i komuś tam przekaże. Ale nie wymuszać miejsce w once de gala, bo jest kur*a tragiczny.
Inna sprawa że nie mamy nikogo na "9" a liczenie na niesprawdzonego Brazylijczyka jest myśleniem życzeniowym, ale no. Gorzej chyba być nie może.
Spokojnie, to tylko nasz regularny spadek formy w okresie wrzesień-maj. Co roku tak jest a potem przychodzi lipiec i gramy jak z nut. Eksperci i narzekacze z LR dupa cicho
Oczywiście La Rambla jak zwykle z rakiem w kwestii polityki xD wy myślicie że koalicja kilku partii polega na tym że będą realizować każda obietnicę każdej partii po kolei? XD
Oglądam ten mecz od 15 min ale wszystko co idzie z prawej strony w Chelsea od Reece Jamesa to jest mega zagrożenie. Świetnie się to ogląda, aczkolwiek w La Liga by tak nie pograli ;)
Ile ten człowiek przyniósł nam szczęścia. Te 8 ZP to nic w tym jakim Leo był piłkarzem. Brak już słów żeby to opisać. Niesamowita duma wychowywać się w jego czasach.
1
@DonCarletto bez dyskusji, nie bardzo ogarniam kiedy Cavani miał prime.
0
Złoty czas Enrique zaczął się gdy posadził na ławie Messiego na jeden mecz.
Może trzeba to samo panie Xavi?
0
Co tu się odwala z numerkami XD
No ale jedziemy, trzeba kupować konsolę
4
@cules100pro nie pokładajmy nadziei w niesprawdzonym Brazolu
0
@Cvzx oba spodziewane
0
@GeneralXavi grający trener jedynie
2
Lewy jest mega inteligentnym gościem. Mam nadzieję że sam dojdzie do wniosku że on może robić co najwyżej za gościa który coś tam zna teorii i komuś tam przekaże.
Ale nie wymuszać miejsce w once de gala, bo jest kur*a tragiczny.
Inna sprawa że nie mamy nikogo na "9" a liczenie na niesprawdzonego Brazylijczyka jest myśleniem życzeniowym, ale no. Gorzej chyba być nie może.
Szkoda tego Aubameyanga.
0
I tak by lewy tego nie trafił
0
Ciekawi mnie co będzie w sekcji "najlepsze" za dzisiejszy mecz, chyba tylko to że się skończył
0
@Gibbon_FCB dobre pytanie xD Araujo w miarę
3
Oddajcie nam tą je**ną radość z oglądania tego klubu, czy o tak dużo prosimy?
0
@_barti przynajmniej robi cokolwiek.
1
To już oficjalnie jest kryzys...
0
Pedri jest piękny. Jedny który potrafi myśleć te kilka sekund do przodu.
0
Co jak co ławka top na papierze
0
Jedziemy z tym kurrr
0
W tamtym sezonie przynajmniej obrona była xDD
0
Jakim chujem to wygląda tak samo przy czwartym (!) trenerze, w tym każdym o innej charakterystyce XD
0
Skupimy się na pucharze Gampera
1
Spokojnie, to tylko nasz regularny spadek formy w okresie wrzesień-maj. Co roku tak jest a potem przychodzi lipiec i gramy jak z nut.
Eksperci i narzekacze z LR dupa cicho
0
@michal26 Raphinia grał pięknie przed kontuzja, daj mu czas. Reszta to odpady
3
Oczywiście La Rambla jak zwykle z rakiem w kwestii polityki xD wy myślicie że koalicja kilku partii polega na tym że będą realizować każda obietnicę każdej partii po kolei? XD
0
@MesQueUnClub96 wy się podniecacie ATP w którym od 15 lat rządzi ten sam antyszczepionkowiec z Serbii, nawet zbliżając się do wieku emerytalnego.
1
Oglądam ten mecz od 15 min ale wszystko co idzie z prawej strony w Chelsea od Reece Jamesa to jest mega zagrożenie. Świetnie się to ogląda, aczkolwiek w La Liga by tak nie pograli ;)
8
Ile ten człowiek przyniósł nam szczęścia. Te 8 ZP to nic w tym jakim Leo był piłkarzem. Brak już słów żeby to opisać. Niesamowita duma wychowywać się w jego czasach.
3
Co to za kompilacja jest w ogóle XDD
3
Fart stulecia xD
3
Kurwa nie dawajcie piłki temu łysemu plackowi
1
Ależ Inigo profesorka dzisiaj
2
Przyjęcie w normie u Lewego xD