1

@DonCarletto bez dyskusji, nie bardzo ogarniam kiedy Cavani miał prime.

0

Złoty czas Enrique zaczął się gdy posadził na ławie Messiego na jeden mecz.
Może trzeba to samo panie Xavi?

0

Co tu się odwala z numerkami XD



No ale jedziemy, trzeba kupować konsolę

4

@cules100pro nie pokładajmy nadziei w niesprawdzonym Brazolu

0

@Cvzx oba spodziewane

0

@GeneralXavi grający trener jedynie

2

Lewy jest mega inteligentnym gościem. Mam nadzieję że sam dojdzie do wniosku że on może robić co najwyżej za gościa który coś tam zna teorii i komuś tam przekaże.
Ale nie wymuszać miejsce w once de gala, bo jest kur*a tragiczny.

Inna sprawa że nie mamy nikogo na "9" a liczenie na niesprawdzonego Brazylijczyka jest myśleniem życzeniowym, ale no. Gorzej chyba być nie może.

Szkoda tego Aubameyanga.

0

I tak by lewy tego nie trafił

0

Ciekawi mnie co będzie w sekcji "najlepsze" za dzisiejszy mecz, chyba tylko to że się skończył

0

@Gibbon_FCB dobre pytanie xD Araujo w miarę

3

Oddajcie nam tą je**ną radość z oglądania tego klubu, czy o tak dużo prosimy?

0

@_barti przynajmniej robi cokolwiek.

1

To już oficjalnie jest kryzys...

0

Pedri jest piękny. Jedny który potrafi myśleć te kilka sekund do przodu.

0

Co jak co ławka top na papierze

0

Jedziemy z tym kurrr

0

W tamtym sezonie przynajmniej obrona była xDD

0

Jakim chujem to wygląda tak samo przy czwartym (!) trenerze, w tym każdym o innej charakterystyce XD

0

Skupimy się na pucharze Gampera

1

Spokojnie, to tylko nasz regularny spadek formy w okresie wrzesień-maj. Co roku tak jest a potem przychodzi lipiec i gramy jak z nut.
Eksperci i narzekacze z LR dupa cicho

0

@michal26 Raphinia grał pięknie przed kontuzja, daj mu czas. Reszta to odpady

3

Oczywiście La Rambla jak zwykle z rakiem w kwestii polityki xD wy myślicie że koalicja kilku partii polega na tym że będą realizować każda obietnicę każdej partii po kolei? XD

0

@MesQueUnClub96 wy się podniecacie ATP w którym od 15 lat rządzi ten sam antyszczepionkowiec z Serbii, nawet zbliżając się do wieku emerytalnego.

1

Oglądam ten mecz od 15 min ale wszystko co idzie z prawej strony w Chelsea od Reece Jamesa to jest mega zagrożenie. Świetnie się to ogląda, aczkolwiek w La Liga by tak nie pograli ;)

8

Ile ten człowiek przyniósł nam szczęścia. Te 8 ZP to nic w tym jakim Leo był piłkarzem. Brak już słów żeby to opisać. Niesamowita duma wychowywać się w jego czasach.

3

Co to za kompilacja jest w ogóle XDD

3

Fart stulecia xD

3

Kurwa nie dawajcie piłki temu łysemu plackowi

1

Ależ Inigo profesorka dzisiaj

2

Przyjęcie w normie u Lewego xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?