14 października 2023, 12:12
7
Nie ma opcji że to przypadkowy terrorysta, ten pomnik zawsze jest ochraniany 24/7. Nagle dzień przed wyborami mieli by sobie odpuścić? XD
12 października 2023, 21:52
0
Jeśli faul to tylko czerwona, wyciął go sam na sam
12 października 2023, 21:34
2
Obecnie jesteśmy na 2 miejscu w grupie. Za Santosa byliśmy na 4. Wnioski nasuwają się same.
12 października 2023, 21:31
1
I świetnie, dzika rywalizacja jest nam potrzebna. Szkoda że na razie nie ma z kim bo większość filarów na L4.
12 października 2023, 20:45
Piotrek dzisiaj 10/10 zawody będą, widać że dumę czuję z tej opaski i z tego numeru
11 października 2023, 06:42
@KrystianR spoko, sam mam i jeżdżę dumnie :D
10 października 2023, 21:54
W końcu mamy fajny, mocny wyważony skład to się sypie jak stare Twin Sparki, nosz kur*a
8 października 2023, 22:57
No brał udział w akcji, niestety
8 października 2023, 21:31
Frenkie wracaj bo my bez ciebie to jak dzieci we mgle
5 października 2023, 14:14
13
Przynajmniej nie musi przyjeżdżać do Polski w tą pizgawice i użerać się z wieśniakami w PZPN. Wypoczynie sobie w Barcelonie, ewentualnie na Majorce, zaraz powrót do treningów i gonimy sterydziarza w pichichi.
4 października 2023, 22:56
5
Dobra, są 3 punkty.Nie rozmawiajmy o tym meczu, zapomnijmy proszę.
4 października 2023, 22:52
Przeskoczy Ramosa w tych kartkach
4 października 2023, 22:50
Alonso to jest też Kocik xD on się wypierdala za każdym razem gdy piłka koło niego leci xddd
4 października 2023, 22:40
Chłop co zmiany robi XDDDDDD
4 października 2023, 22:36
Jak Henry kiedyś xDDD
4 października 2023, 22:32
A ten znowu kontuzjowany?
4 października 2023, 22:26
Ale nas jadą XDDD
4 października 2023, 22:16
Brawo chłopaki, ale tu albo zaraz będzie czerwona, albo 1:1.Albo jedno i drugie.
4 października 2023, 22:13
Kounde to jest taki kocur w tym sezonie
4 października 2023, 22:10
Felix, wow, pięknie.
4 października 2023, 22:06
Nie no Joan, wszystkie pieniądze na Kimmicha albo Rodriego bo to nic z tego nie będzie z łysym
4 października 2023, 21:47
4
Lewy by z tym biegł do słupka XD
4 października 2023, 21:32
Mamy szansę na awans na Euro.
4 października 2023, 21:25
Znowu lepszy trener i Xavi bez argumentów. Może być ciężko...Ale to z kolei pokazuje jak słaby jest Ancelotti xD
4 października 2023, 21:22
On się wywalił składając się do strzału XD
4 października 2023, 21:11
Kurwa łysy placku
4 października 2023, 21:06
Ale ma szybką nóżkę Felix mmm
4 października 2023, 21:04
Kibicom Porto się chyba podoba patrząc po napisie w rogu po prawej - "curva super"
4 października 2023, 20:55
Jak to jakiś jingle z radiowej jedynki
3 października 2023, 23:25
@Muevertigo Nic nie musi - mistrz świata, zdobywca CL, współnajlepszy strzelec na mundialu, wielokrotny mistrz swojego kraju a w nim uwielbiany.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
7
Nie ma opcji że to przypadkowy terrorysta, ten pomnik zawsze jest ochraniany 24/7. Nagle dzień przed wyborami mieli by sobie odpuścić? XD
0
Jeśli faul to tylko czerwona, wyciął go sam na sam
2
Obecnie jesteśmy na 2 miejscu w grupie. Za Santosa byliśmy na 4. Wnioski nasuwają się same.
1
I świetnie, dzika rywalizacja jest nam potrzebna.
Szkoda że na razie nie ma z kim bo większość filarów na L4.
0
Piotrek dzisiaj 10/10 zawody będą, widać że dumę czuję z tej opaski i z tego numeru
2
@KrystianR spoko, sam mam i jeżdżę dumnie :D
2
W końcu mamy fajny, mocny wyważony skład to się sypie jak stare Twin Sparki, nosz kur*a
0
No brał udział w akcji, niestety
0
Frenkie wracaj bo my bez ciebie to jak dzieci we mgle
13
Przynajmniej nie musi przyjeżdżać do Polski w tą pizgawice i użerać się z wieśniakami w PZPN.
Wypoczynie sobie w Barcelonie, ewentualnie na Majorce, zaraz powrót do treningów i gonimy sterydziarza w pichichi.
5
Dobra, są 3 punkty.
Nie rozmawiajmy o tym meczu, zapomnijmy proszę.
1
Przeskoczy Ramosa w tych kartkach
0
Alonso to jest też Kocik xD on się wypierdala za każdym razem gdy piłka koło niego leci xddd
1
Chłop co zmiany robi XDDDDDD
0
Jak Henry kiedyś xDDD
0
A ten znowu kontuzjowany?
1
Ale nas jadą XDDD
1
Brawo chłopaki, ale tu albo zaraz będzie czerwona, albo 1:1.
Albo jedno i drugie.
1
Kounde to jest taki kocur w tym sezonie
0
Felix, wow, pięknie.
2
Nie no Joan, wszystkie pieniądze na Kimmicha albo Rodriego bo to nic z tego nie będzie z łysym
4
Lewy by z tym biegł do słupka XD
0
Mamy szansę na awans na Euro.
0
Znowu lepszy trener i Xavi bez argumentów. Może być ciężko...
Ale to z kolei pokazuje jak słaby jest Ancelotti xD
2
On się wywalił składając się do strzału XD
0
Kurwa łysy placku
1
Ale ma szybką nóżkę Felix mmm
7
Kibicom Porto się chyba podoba patrząc po napisie w rogu po prawej - "curva super"
1
Jak to jakiś jingle z radiowej jedynki
0
@Muevertigo Nic nie musi - mistrz świata, zdobywca CL, współnajlepszy strzelec na mundialu, wielokrotny mistrz swojego kraju a w nim uwielbiany.