10 września 2023, 22:46
1
Ale będzie jazda w mediach, dawać mi to
10 września 2023, 22:14
0
Coś tam o stanie polskich gier zespołowych i stanie państwa
10 września 2023, 21:28
5
@against_modern_football Dajcie spokój, to nie do obrony
10 września 2023, 21:25
Uwielbiam takie gole
O Cię panie jaka brama
10 września 2023, 21:09
To co, bronimy?
10 września 2023, 20:55
@Deviler a jak, na głośnikach Zenek, wódeczka pewnie polana
10 września 2023, 20:52
@LM10GOAT xDDDD prawda
10 września 2023, 13:31
6
Aby mu od kasy nie odwaliło, proszę.
10 września 2023, 11:47
Czemu Lewandisney?
5 września 2023, 13:18
@Deviler cities skylines ma już miejsce w moim budżecie
4 września 2023, 14:13
3
@MarcepanowyKsiaze chłop co chce naszego najlepszego piłkarza sadzać na ławie XD
4 września 2023, 14:11
@FcPortoFan1999 w sensie alkoholizmem?@mientusek1407 F1
4 września 2023, 12:24
2
Ehh, w ten weekend ani wyścigu, ani meczyku. Jak żyć.
3 września 2023, 22:41
Przecież to jest pewniak karny xddd
3 września 2023, 22:34
Balde bez konkurencji zaczyna trochę bujać w obłokach
3 września 2023, 22:29
Cancelo o matko, co za piłka. Mamy kozaka
3 września 2023, 21:51
Brawo Jules, jak ogarnie się z głupimi błędami to mamy obrońcę na lata i to z samej topki
3 września 2023, 21:32
Mats jest wielki
3 września 2023, 21:28
@K4tsuuu przecież Xavi ma dobre zmiany. Większy problem jest z wystawianiem podstawowego składu xD
3 września 2023, 21:27
Kibicuje bardzo Oriolowi ale no widać brakuje mu trochę umiejętności, oby nadrabiał zaangażowaniem.
2 września 2023, 15:20
Nie no, wywiad top. To jest naprawdę ostro powiedziane
2 września 2023, 08:11
Ej @Redakcja ale dajcie przegląd prasy
2 września 2023, 08:10
Panie Alemany, Panie Deco, Panie Laporta - Majstersztyk.Wydać 3,4 mln na takich grajków w jedno okienko, genialne.
1 września 2023, 21:34
Padremany to jeszcze z nimi jest? Bo jak Laporta kreche zapoda to jeszcze wyjdzie jak z De Gea
1 września 2023, 21:29
@barcelonaLM zabawne jest jak madrycioki próbują na siebie zwracać uwagę szlochaniem o Mbappe xD
1 września 2023, 21:28
Szkoda że pewien młody obiecujący PO z Brazylii już u nas nie gra, idealny do rywalizacji z Cancelo. Ten by był na ogórków w lidze a perełka na wtorkowe i środowe wieczory na największej scenie.
1 września 2023, 14:38
To kiedy ten parodysta Lenglet ma kontrakt? Długo się będziemy pieprzyć z jego wypożyczeniami?
1 września 2023, 14:33
Oznaczcie mnie jak będzie samolot już na Flightradar24
1 września 2023, 14:32
4
To jeszcze Roberto za skromne 80 mln do Al-Kaida i możemy jechać z sezonem
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Ale będzie jazda w mediach, dawać mi to
0
Coś tam o stanie polskich gier zespołowych i stanie państwa
5
@against_modern_football Dajcie spokój, to nie do obrony
0
Uwielbiam takie gole
1
O Cię panie jaka brama
0
To co, bronimy?
1
@Deviler a jak, na głośnikach Zenek, wódeczka pewnie polana
0
@LM10GOAT xDDDD prawda
6
Aby mu od kasy nie odwaliło, proszę.
0
Czemu Lewandisney?
1
@Deviler cities skylines ma już miejsce w moim budżecie
3
@MarcepanowyKsiaze chłop co chce naszego najlepszego piłkarza sadzać na ławie XD
1
@FcPortoFan1999 w sensie alkoholizmem?
@mientusek1407 F1
2
Ehh, w ten weekend ani wyścigu, ani meczyku. Jak żyć.
1
Przecież to jest pewniak karny xddd
0
Balde bez konkurencji zaczyna trochę bujać w obłokach
5
Cancelo o matko, co za piłka. Mamy kozaka
0
Brawo Jules, jak ogarnie się z głupimi błędami to mamy obrońcę na lata i to z samej topki
2
Mats jest wielki
0
@K4tsuuu przecież Xavi ma dobre zmiany. Większy problem jest z wystawianiem podstawowego składu xD
0
Kibicuje bardzo Oriolowi ale no widać brakuje mu trochę umiejętności, oby nadrabiał zaangażowaniem.
0
Nie no, wywiad top. To jest naprawdę ostro powiedziane
0
Ej @Redakcja ale dajcie przegląd prasy
1
Panie Alemany, Panie Deco, Panie Laporta - Majstersztyk.
Wydać 3,4 mln na takich grajków w jedno okienko, genialne.
0
Padremany to jeszcze z nimi jest? Bo jak Laporta kreche zapoda to jeszcze wyjdzie jak z De Gea
3
@barcelonaLM zabawne jest jak madrycioki próbują na siebie zwracać uwagę szlochaniem o Mbappe xD
0
Szkoda że pewien młody obiecujący PO z Brazylii już u nas nie gra, idealny do rywalizacji z Cancelo. Ten by był na ogórków w lidze a perełka na wtorkowe i środowe wieczory na największej scenie.
0
To kiedy ten parodysta Lenglet ma kontrakt? Długo się będziemy pieprzyć z jego wypożyczeniami?
0
Oznaczcie mnie jak będzie samolot już na Flightradar24
4
To jeszcze Roberto za skromne 80 mln do Al-Kaida i możemy jechać z sezonem