1

Ale będzie jazda w mediach, dawać mi to

0

Coś tam o stanie polskich gier zespołowych i stanie państwa

5

@against_modern_football Dajcie spokój, to nie do obrony

0

Uwielbiam takie gole

1

O Cię panie jaka brama

0

To co, bronimy?

1

@Deviler a jak, na głośnikach Zenek, wódeczka pewnie polana

0

@LM10GOAT xDDDD prawda

6

Aby mu od kasy nie odwaliło, proszę.

0

Czemu Lewandisney?

1

@Deviler cities skylines ma już miejsce w moim budżecie

3

@MarcepanowyKsiaze chłop co chce naszego najlepszego piłkarza sadzać na ławie XD

1

@FcPortoFan1999 w sensie alkoholizmem?
@mientusek1407 F1

2

Ehh, w ten weekend ani wyścigu, ani meczyku. Jak żyć.

1

Przecież to jest pewniak karny xddd

0

Balde bez konkurencji zaczyna trochę bujać w obłokach

5

Cancelo o matko, co za piłka. Mamy kozaka

0

Brawo Jules, jak ogarnie się z głupimi błędami to mamy obrońcę na lata i to z samej topki

2

Mats jest wielki

0

@K4tsuuu przecież Xavi ma dobre zmiany. Większy problem jest z wystawianiem podstawowego składu xD

0

Kibicuje bardzo Oriolowi ale no widać brakuje mu trochę umiejętności, oby nadrabiał zaangażowaniem.

0

Nie no, wywiad top. To jest naprawdę ostro powiedziane

0

Ej @Redakcja ale dajcie przegląd prasy

1

Panie Alemany, Panie Deco, Panie Laporta - Majstersztyk.
Wydać 3,4 mln na takich grajków w jedno okienko, genialne.

0

Padremany to jeszcze z nimi jest? Bo jak Laporta kreche zapoda to jeszcze wyjdzie jak z De Gea

3

@barcelonaLM zabawne jest jak madrycioki próbują na siebie zwracać uwagę szlochaniem o Mbappe xD

0

Szkoda że pewien młody obiecujący PO z Brazylii już u nas nie gra, idealny do rywalizacji z Cancelo. Ten by był na ogórków w lidze a perełka na wtorkowe i środowe wieczory na największej scenie.

0

To kiedy ten parodysta Lenglet ma kontrakt? Długo się będziemy pieprzyć z jego wypożyczeniami?

0

Oznaczcie mnie jak będzie samolot już na Flightradar24

4

To jeszcze Roberto za skromne 80 mln do Al-Kaida i możemy jechać z sezonem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?