0

Nie no, Lapcio jedziesz wszystko co masz na Alvareza.
Przecież my gramy bez napastnika od stycznia, a nikt go nie posadzi w obecnej sytuacji

0

Alex, glowa na boisku

0

Ten Gavi to komu xD

6

Ależ cieszy jak nasz Lionel bawi się futbolem

0

Julianek dawaj do Barcy za rok za Lewego

2

@Rewolucja123 xD przecież tam są normalnie upały, tylko bardziej odczuwalne.

3

@DonCarletto @Albatros @MesQueUnClub96 szkoda, kawał grajka

0

Pany, Bruno Guimaraes za rok do wyciągnięcia?

0

Kovacić to w ogóle na picu jedzie od 2018 roku, że się te kluby nabierają na tych chorwackich placków jeszcze

0

@tbas przecież ja słowa o Xavim w tym sezonie nie napisałem

1

Nie wiedziałem jak wygląda Gvardiol bez maski

0

@Barwindg chuja grają

0

O czym wy gadacie xD superpuchar Europy to zawsze są najbardziej randomowe mecze w sezonie xD nikt nie ma formy w sierpniu

1

Kiedy my wreszcie będziemy się mogli ponudzić trochę

0

@Rhaan jesteś rolnikiem?

0

@Salchent pewnie jutro na wieczór będzie u mnie na wschodzie

0

Co tu się odwaliło? 27-0? XD



0

@Salchent gdzie?

3

@Ptasior Neymar. Mbappe nie szkoda

0

@stone80 Grealish jednak mimo wszystko dobry transfer.

11

@Criss18Barca wart każdych pieniędzy

0

@michal26 morze Kaspijskie to jezioro.
Uzbekistan to prawidłowa odpowiedź

0

@AlberoLuqe ale kto

3

La Liga ma świetną okazję żeby zainteresować jakoś widzów i wprowadzić choćby zalążek maksymalizacji czasu netto a trzymania się tych 90 min jako całości.
A zamiast tego big brain Tebas wprowadził 120 minutowe kopaniny których nikt poza Hiszpanami na trybunach nie będzie oglądał xD

0

A ci dalej się ośmieszają z tym Mbappe? XDD

3

@DonCarletto temat zamknięty

0

@barcadreed ile kur*a? Przez jaki okres?

3

@Rl9k1nG Pozbyć się go i kupić samochód

2

@DaPidejpi a i tak będą wciskać gównogole jakimś Militao

1

@JohnA dzięki za przypomnienie dlaczego tu przestałem zaglądać xD pogodnego życia w tej iluzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?