La Liga ma świetną okazję żeby zainteresować jakoś widzów i wprowadzić choćby zalążek maksymalizacji czasu netto a trzymania się tych 90 min jako całości. A zamiast tego big brain Tebas wprowadził 120 minutowe kopaniny których nikt poza Hiszpanami na trybunach nie będzie oglądał xD
0
Nie no, Lapcio jedziesz wszystko co masz na Alvareza.
Przecież my gramy bez napastnika od stycznia, a nikt go nie posadzi w obecnej sytuacji
0
Alex, glowa na boisku
0
Ten Gavi to komu xD
6
Ależ cieszy jak nasz Lionel bawi się futbolem
0
Julianek dawaj do Barcy za rok za Lewego
2
@Rewolucja123 xD przecież tam są normalnie upały, tylko bardziej odczuwalne.
3
@DonCarletto @Albatros @MesQueUnClub96 szkoda, kawał grajka
0
Pany, Bruno Guimaraes za rok do wyciągnięcia?
0
Kovacić to w ogóle na picu jedzie od 2018 roku, że się te kluby nabierają na tych chorwackich placków jeszcze
0
@tbas przecież ja słowa o Xavim w tym sezonie nie napisałem
1
Nie wiedziałem jak wygląda Gvardiol bez maski
0
@Barwindg chuja grają
0
O czym wy gadacie xD superpuchar Europy to zawsze są najbardziej randomowe mecze w sezonie xD nikt nie ma formy w sierpniu
1
Kiedy my wreszcie będziemy się mogli ponudzić trochę
0
@Rhaan jesteś rolnikiem?
0
@Salchent pewnie jutro na wieczór będzie u mnie na wschodzie
0
Co tu się odwaliło? 27-0? XD
0
@Salchent gdzie?
3
@Ptasior Neymar. Mbappe nie szkoda
0
@stone80 Grealish jednak mimo wszystko dobry transfer.
11
@Criss18Barca wart każdych pieniędzy
0
@michal26 morze Kaspijskie to jezioro.
Uzbekistan to prawidłowa odpowiedź
0
@AlberoLuqe ale kto
3
La Liga ma świetną okazję żeby zainteresować jakoś widzów i wprowadzić choćby zalążek maksymalizacji czasu netto a trzymania się tych 90 min jako całości.
A zamiast tego big brain Tebas wprowadził 120 minutowe kopaniny których nikt poza Hiszpanami na trybunach nie będzie oglądał xD
0
A ci dalej się ośmieszają z tym Mbappe? XDD
3
@DonCarletto temat zamknięty
0
@barcadreed ile kur*a? Przez jaki okres?
3
@Rl9k1nG Pozbyć się go i kupić samochód
2
@DaPidejpi a i tak będą wciskać gównogole jakimś Militao
1
@JohnA dzięki za przypomnienie dlaczego tu przestałem zaglądać xD pogodnego życia w tej iluzji