10 maja 2023, 22:00
4
@AFA90 każdy gdzieś zaczyna
10 maja 2023, 21:59
0
@Encore kiedy finał LM?
5
Żeby TVP z pijakami puszczanymi ZA DARMO robiło lepszą robotę w studio niż eksperty z Polsatu xD
10 maja 2023, 21:35
@cchesterr43 zgadzam się ale kurwa, nie mieszaj w to faktycznych tragedii ludzi oskarżanych o to fałszywie. To tylko piłka nożna
10 maja 2023, 21:34
@cchesterr43 co ja tu właśnie przeczytałem
10 maja 2023, 21:31
Chyba muszę odbeknac te żarty o Higuainie...Edit: Jednak nie XD
10 maja 2023, 21:30
Kto ogląda Serie A na co dzień? Z jakiej racji Gonzalo Martinez jest tam kapitanem? XD
10 maja 2023, 21:26
Higuain w formie xD
@FcPortoFan1999 co to te Porto?
10 maja 2023, 21:24
@cris2706 po prostu Hiszpania się wyje*ała na ryj, podobnie jak w tym sezonie Bayern.
10 maja 2023, 21:19
Szkoda tego Napoli, byłoby dużo ciekawiej
10 maja 2023, 21:17
A tu dalej obie drużyny grają na San Siro na co dzień tak? Bo pamiętam że Inter coś tam budował
10 maja 2023, 21:16
Przecież tu będzie manita w 1 połowie
10 maja 2023, 21:15
2
Gdzie te piękne catenaccio?
10 maja 2023, 21:11
Tam jakieś dzieci grają w obronie? XDDD
10 maja 2023, 21:10
1
@macio_944 czyli jak zawsze nam wiatr w oczy od początku..No dobra, solidarność to solidarność.Forza Milan
10 maja 2023, 21:08
Ej a komu kibicujemy tak w ogóle? Jakieś oficjalnie stanowisko La Rambli?
10 maja 2023, 17:05
@insp1re jeśli Valdesa mamy za legendę to MATS już nią jest. Poza nim myślę że na razie nikt, co by nie patrzeć mamy młody skład.
10 maja 2023, 13:04
Jak gra Busquets tak gra Barcelona, piękne powodzenie z końcowych czasów Guardioli i czasów Tito
10 maja 2023, 11:17
Dziekuję panie Sergio za wiele wiele cudownych momentów. Skarb Barcelońskiej szkoły. Gracias!
9 maja 2023, 22:32
A ja trochę mam nadzieję że padnie jakiś gol ze spalonego czy coś, niech się kibice Realu poczują jak wszyscy inni w okresie 2016-2018
9 maja 2023, 22:29
Co takie małe zachwyty panie Bożydar XD
9 maja 2023, 22:03
@BorzyKrzys było oddać mi
9 maja 2023, 21:30
3
Aha i bez kartki? XDDDDD
9 maja 2023, 21:26
Co jak co, uwielbiam tą klepkę oglądać
9 maja 2023, 21:18
Spokojnie, zaraz Vinicius coś wciśnie XD
9 maja 2023, 20:51
Kto to tam klaskał XD
9 maja 2023, 14:36
@Medium tylko że Ronaldo to się zaoferował każdemu klubowi który grał w LM i żaden go nie chciał xDTo jest ta różnica że Leo Messiego jeszcze chcą drużyny z topu.
2 maja 2023, 19:50
@LM10GOAT Leszek mi nie przeszkadza, ale jedynka do Laboga, dobrze poznaje?
2 maja 2023, 19:49
oLaboga, kto to komentuje...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
@AFA90 każdy gdzieś zaczyna
0
@Encore kiedy finał LM?
5
Żeby TVP z pijakami puszczanymi ZA DARMO robiło lepszą robotę w studio niż eksperty z Polsatu xD
0
@cchesterr43 zgadzam się ale kurwa, nie mieszaj w to faktycznych tragedii ludzi oskarżanych o to fałszywie. To tylko piłka nożna
0
@cchesterr43 co ja tu właśnie przeczytałem
0
Chyba muszę odbeknac te żarty o Higuainie...
Edit: Jednak nie XD
0
Kto ogląda Serie A na co dzień? Z jakiej racji Gonzalo Martinez jest tam kapitanem? XD
0
Higuain w formie xD
0
@FcPortoFan1999 co to te Porto?
0
@cris2706 po prostu Hiszpania się wyje*ała na ryj, podobnie jak w tym sezonie Bayern.
0
Szkoda tego Napoli, byłoby dużo ciekawiej
0
A tu dalej obie drużyny grają na San Siro na co dzień tak?
Bo pamiętam że Inter coś tam budował
0
Przecież tu będzie manita w 1 połowie
2
Gdzie te piękne catenaccio?
0
Tam jakieś dzieci grają w obronie? XDDD
1
@macio_944 czyli jak zawsze nam wiatr w oczy od początku..
No dobra, solidarność to solidarność.
Forza Milan
0
Ej a komu kibicujemy tak w ogóle? Jakieś oficjalnie stanowisko La Rambli?
0
@insp1re jeśli Valdesa mamy za legendę to MATS już nią jest.
Poza nim myślę że na razie nikt, co by nie patrzeć mamy młody skład.
1
Jak gra Busquets tak gra Barcelona, piękne powodzenie z końcowych czasów Guardioli i czasów Tito
4
Dziekuję panie Sergio za wiele wiele cudownych momentów. Skarb Barcelońskiej szkoły.
Gracias!
0
A ja trochę mam nadzieję że padnie jakiś gol ze spalonego czy coś, niech się kibice Realu poczują jak wszyscy inni w okresie 2016-2018
2
Co takie małe zachwyty panie Bożydar XD
0
@BorzyKrzys było oddać mi
3
Aha i bez kartki? XDDDDD
0
Co jak co, uwielbiam tą klepkę oglądać
0
Spokojnie, zaraz Vinicius coś wciśnie XD
0
Kto to tam klaskał XD
0
@Medium tylko że Ronaldo to się zaoferował każdemu klubowi który grał w LM i żaden go nie chciał xD
To jest ta różnica że Leo Messiego jeszcze chcą drużyny z topu.
0
@LM10GOAT Leszek mi nie przeszkadza, ale jedynka do Laboga, dobrze poznaje?
0
oLaboga, kto to komentuje...