4

@AFA90 każdy gdzieś zaczyna

0

@Encore kiedy finał LM?

5

Żeby TVP z pijakami puszczanymi ZA DARMO robiło lepszą robotę w studio niż eksperty z Polsatu xD

0

@cchesterr43 zgadzam się ale kurwa, nie mieszaj w to faktycznych tragedii ludzi oskarżanych o to fałszywie. To tylko piłka nożna

0

@cchesterr43 co ja tu właśnie przeczytałem

0

Chyba muszę odbeknac te żarty o Higuainie...

Edit: Jednak nie XD

0

Kto ogląda Serie A na co dzień? Z jakiej racji Gonzalo Martinez jest tam kapitanem? XD

0

Higuain w formie xD

0

@FcPortoFan1999 co to te Porto?

0

@cris2706 po prostu Hiszpania się wyje*ała na ryj, podobnie jak w tym sezonie Bayern.

0

Szkoda tego Napoli, byłoby dużo ciekawiej

0

A tu dalej obie drużyny grają na San Siro na co dzień tak?
Bo pamiętam że Inter coś tam budował

0

Przecież tu będzie manita w 1 połowie

2

Gdzie te piękne catenaccio?

0

Tam jakieś dzieci grają w obronie? XDDD

1

@macio_944 czyli jak zawsze nam wiatr w oczy od początku..
No dobra, solidarność to solidarność.
Forza Milan

0

Ej a komu kibicujemy tak w ogóle? Jakieś oficjalnie stanowisko La Rambli?

0

@insp1re jeśli Valdesa mamy za legendę to MATS już nią jest.
Poza nim myślę że na razie nikt, co by nie patrzeć mamy młody skład.

1

Jak gra Busquets tak gra Barcelona, piękne powodzenie z końcowych czasów Guardioli i czasów Tito

4

Dziekuję panie Sergio za wiele wiele cudownych momentów. Skarb Barcelońskiej szkoły.
Gracias!

0

A ja trochę mam nadzieję że padnie jakiś gol ze spalonego czy coś, niech się kibice Realu poczują jak wszyscy inni w okresie 2016-2018

2

Co takie małe zachwyty panie Bożydar XD

0

@BorzyKrzys było oddać mi

3

Aha i bez kartki? XDDDDD

0

Co jak co, uwielbiam tą klepkę oglądać

0

Spokojnie, zaraz Vinicius coś wciśnie XD

0

Kto to tam klaskał XD

0

@Medium tylko że Ronaldo to się zaoferował każdemu klubowi który grał w LM i żaden go nie chciał xD
To jest ta różnica że Leo Messiego jeszcze chcą drużyny z topu.

0

@LM10GOAT Leszek mi nie przeszkadza, ale jedynka do Laboga, dobrze poznaje?

0

oLaboga, kto to komentuje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?