0

Już myślałem że znowu cluch Montiel xD

0

Ten tam kiepa odpala, nie wytrzymał xD

11

Jaki bebzol XDDDDD

1

Zieeeeeeeeeew...

0

@BorzyKrzys normlanie też Roma, ale po odpaleniu się tydzień temu ekspertów jaki to Mourinho nie jest zajebisty to mam mieszane uczucia XD

12

@Kidd 1600 i umowa o dzieło, bo jest Hiszpan na pana miejsce

0

Dobra spokojnie, to jest 20 minuta xDD

1

@ranger3120 Viaplay

0

@CriminalFCB podpinam się

1

@Artysta9 Lenglet

1

Ehhh Kimmich :(

1

@Joe_Barbaro Alves to najlepszy PO w historii, gość był niesamowity

0

@Rewolucja123 O chuj zapomniałem o Ter Stegenie xD usuwam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gracias Jordi!!

0

@Kidd ja się cieszę że tu króluje temat piłkarski. Zrobiłem sobie kilka długich przerw przez nagromadzenie pisowców na tej stronie i fajnie widać że się trochę zmieniło

0

@Konradomoreno słusznie

0

Kto ma opaskę w tym momencie?

1

@KrychaFCB Mecz dopiero o 22, rzadko kiedy są składy 1,5h przed pierwszym gwizdkiem.

0

@kuz i przez to musi popełniać babole z ogonami LL, biedaczysko

3

Spójrzcie tylko na te podania, na to ustawienie na boisku, zaangażowanie, miłość do klubu.

Nasz podstawowy prawy obrońca, nasza duma.
Jedziemy po tryplet.


0

@Derean to nadal wpisuje się w gówno

0

@Faro no Kounde o barwach bliższym Lengletowi niż Puyolowi jest nam zdecydowanie niezbędny

0

Do tego wedle wczorajszego artykułu @michalgajdek gowno będziemy z tej sprzedaży mieli, bo trzeba opłacić amortyzacje xD

0

Kounde mógłby najpierw jakoś się zaznaczyć na środku obrony, bo dostawał mnóstwo szans w tym sezonie i zawsze gdzieś się pomylił. Po przyjściu Inigo będzie 4. ŚO w hierarchii. Nie rozumiem czemu nie woli poprawić swoich umiejętności na PO/PŚO gdzie ewidentnie idzie mu lepiej przy wsparciu Araujo.

0

Nie powiem że gdyby Vini miał naprawdę dość i chciał zmienić kraj to by to nam było na rękę. Co by nie mówić już jest świetnym piłkarzem a może być tylko lepszy, więc wizja jego odejścia z Realu jest jak najbardziej pozytywna.

0

Nie no, nie zmuszę się znowu do oglądania Bundesligi, nie ma opcji

2

Nie no tak szczerze to Kounde rozgrywa beznadziejny sezon na ŚO, prawa to topka ligi, ale jak idzie na środek to takie wylewy...
Przykłady można mnożyć

5

Strzelam że BVB się jutro zesra

1

Hhahab tak jest! Oby stracili tytuł i najlepszego piłkarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?