@AdiKingu96 struktura Socios tego klubu to jedna z cech z której można być zawsze dumnym w tym klubie. Jakby przyszedł taki a Al-Khelaifi to by nie była już Barça
@partymaker yr.no Pogoda norweska, także im bliżej północy mieszkasz tym jest dokładniejsza, ale ja mieszkam na wschodzie na szerokości powiedzmy Łodzi i jest niespodziewanie skuteczna
@norbi77 a ja się cieszę z takich artykułów. Dużo łatwiej jest to odnaleźć niż gdyby to było wyrzucone na LR i elo. Kiedyś główna była bardzo jałowa i było 4 komentarze pod artykułami bezpośrednio na temat, a tutaj trzeba się grzebać między fanami k*nfederacji itp.
Grzanie tematów nie tylko związanych z wypowiedziami piłkarzy czy trenera ale i takich właśnie okolobarcelońskich generuje spory ruch.
0
To kiedy ten parodysta Lenglet ma kontrakt? Długo się będziemy pieprzyć z jego wypożyczeniami?
0
Oznaczcie mnie jak będzie samolot już na Flightradar24
4
To jeszcze Roberto za skromne 80 mln do Al-Kaida i możemy jechać z sezonem
5
Brawo Legia!!
1
Ostatnio sporo się robi takich długich serii rzutów karnych, podoba mi się to
4
Komentarz usunięty
0
Wszystko oprócz klubów z Węgier, Bułgarii i zupełnie wyleciał z głowy Stuttgart, Kazań i Udinese XD
1
@antymadridista100 podepnij jakiekolwiek z mikrofonem i włącz dyktafon
0
@TheNekro94 jak Rooney zrobił taki wynik grając na najwyższym poziomie jakieś 4 lata
0
@Rewolucja123 kurde prawie taki sam jak mój ten kod xds
0
@AdiKingu96 struktura Socios tego klubu to jedna z cech z której można być zawsze dumnym w tym klubie. Jakby przyszedł taki a Al-Khelaifi to by nie była już Barça
0
Nie mogli puścić przelewem natychmiastowym za 5 zł?
2
@partymaker yr.no
Pogoda norweska, także im bliżej północy mieszkasz tym jest dokładniejsza, ale ja mieszkam na wschodzie na szerokości powiedzmy Łodzi i jest niespodziewanie skuteczna
0
Panie redaktorze, jak coś kierowca którego wyprzedził Sainz w generalce to Leclerc, nie Clerc ;)
1
@Kapitan hawk dobra godzina, skończy się wyścig, chwila przerwy i meczyk
2
@barcelonaLM niby jaka idea przyświeca PiSowi? xddd
7
@norbi77 a ja się cieszę z takich artykułów. Dużo łatwiej jest to odnaleźć niż gdyby to było wyrzucone na LR i elo.
Kiedyś główna była bardzo jałowa i było 4 komentarze pod artykułami bezpośrednio na temat, a tutaj trzeba się grzebać między fanami k*nfederacji itp.
Grzanie tematów nie tylko związanych z wypowiedziami piłkarzy czy trenera ale i takich właśnie okolobarcelońskich generuje spory ruch.
1
@TheNekro94 przecież Polsat mega mocno sprzyja PiSowi xD
1
@gumaz a moim zdaniem Balde i będziemy w ciemnej dupie
0
@Rust_Cohle telefonu
0
@takisobiektos Portugalczyk w końcu, norma
0
@Kidd jak można jesc schabowe?
Tylko mielone, do tego buraczki i młode ziemniaki
0
Nie ma sprawy Alex
0
Grają do dwóch wygranych setów tak?
3
@dawidor9 Denzel nie posadzi Roberta choćby ten walił samobój na mecz
Aczkolwiek zgoda
5
Fati-Lewy-Torres i nie widzę innej opcji na razie
1
Roberto to jest już komik na tym etapie
1
@Emhyr znaczy pasowałby, ale nie w koszulce Barcelony
0
Mastermind, trzech lewych skrzydłowych jednocześnie
0
Fajnie że przynajmniej dochodzi do tych strzałów, już nie jest aż taki miałki ten Fati. Moim zdaniem lepiej go zostawić niż płacić Felixowi