0

To kiedy ten parodysta Lenglet ma kontrakt? Długo się będziemy pieprzyć z jego wypożyczeniami?

0

Oznaczcie mnie jak będzie samolot już na Flightradar24

4

To jeszcze Roberto za skromne 80 mln do Al-Kaida i możemy jechać z sezonem

5

Brawo Legia!!

1

Ostatnio sporo się robi takich długich serii rzutów karnych, podoba mi się to

4

Komentarz usunięty

0

Wszystko oprócz klubów z Węgier, Bułgarii i zupełnie wyleciał z głowy Stuttgart, Kazań i Udinese XD

1

@antymadridista100 podepnij jakiekolwiek z mikrofonem i włącz dyktafon

0

@TheNekro94 jak Rooney zrobił taki wynik grając na najwyższym poziomie jakieś 4 lata

0

@Rewolucja123 kurde prawie taki sam jak mój ten kod xds

0

@AdiKingu96 struktura Socios tego klubu to jedna z cech z której można być zawsze dumnym w tym klubie. Jakby przyszedł taki a Al-Khelaifi to by nie była już Barça

0

Nie mogli puścić przelewem natychmiastowym za 5 zł?

2

@partymaker yr.no
Pogoda norweska, także im bliżej północy mieszkasz tym jest dokładniejsza, ale ja mieszkam na wschodzie na szerokości powiedzmy Łodzi i jest niespodziewanie skuteczna

0

Panie redaktorze, jak coś kierowca którego wyprzedził Sainz w generalce to Leclerc, nie Clerc ;)

1

@Kapitan hawk dobra godzina, skończy się wyścig, chwila przerwy i meczyk

2

@barcelonaLM niby jaka idea przyświeca PiSowi? xddd

7

@norbi77 a ja się cieszę z takich artykułów. Dużo łatwiej jest to odnaleźć niż gdyby to było wyrzucone na LR i elo.
Kiedyś główna była bardzo jałowa i było 4 komentarze pod artykułami bezpośrednio na temat, a tutaj trzeba się grzebać między fanami k*nfederacji itp.

Grzanie tematów nie tylko związanych z wypowiedziami piłkarzy czy trenera ale i takich właśnie okolobarcelońskich generuje spory ruch.

1

@TheNekro94 przecież Polsat mega mocno sprzyja PiSowi xD

1

@gumaz a moim zdaniem Balde i będziemy w ciemnej dupie

0

@Rust_Cohle telefonu

0

@takisobiektos Portugalczyk w końcu, norma

0

@Kidd jak można jesc schabowe?
Tylko mielone, do tego buraczki i młode ziemniaki

0

Nie ma sprawy Alex

0

Grają do dwóch wygranych setów tak?

3

@dawidor9 Denzel nie posadzi Roberta choćby ten walił samobój na mecz
Aczkolwiek zgoda

5

Fati-Lewy-Torres i nie widzę innej opcji na razie

1

Roberto to jest już komik na tym etapie

1

@Emhyr znaczy pasowałby, ale nie w koszulce Barcelony

0

Mastermind, trzech lewych skrzydłowych jednocześnie

0

Fajnie że przynajmniej dochodzi do tych strzałów, już nie jest aż taki miałki ten Fati. Moim zdaniem lepiej go zostawić niż płacić Felixowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?