@Faro autentycznie boje się ludzi którzy ich nie aktualizują, tak samo jak systemu. Ostatnio ogarnąłem że moja koleżanka jedzie na iOS 15 XD to jest proszenie się o problemy
Na jakiej platformie znajdę Dr. House, wszystkie odcinki? Nie mam żadnej więc nie mam jak sprawdzić żebym był pewny. Zależy mi na angielskiej wersji z ewentualnie polskimi napisami. Bez lektora.
Ale ciekawe jest to że przynajmniej się wkurzamy na to, bo był już taki moment z 2 lata temu że większość strony w tym ja, mieliśmy to po prostu w dupie. Da się kochać tą drużynę
0
Chomiki przestały biegać czy co
0
@Medium przeskoczy mu coś?
0
@jaras121 oni nigdy nie puchną pod względem fizycznym. Oni są cienko piłkarscy i tak jedynie można ich zdusić, ale śmietankowych nie da się zabiegać
3
@Faro autentycznie boje się ludzi którzy ich nie aktualizują, tak samo jak systemu. Ostatnio ogarnąłem że moja koleżanka jedzie na iOS 15 XD to jest proszenie się o problemy
4
@eXi @Joe_Pesci @meteo100 @Gwyn
Dzięki!
1
Na jakiej platformie znajdę Dr. House, wszystkie odcinki? Nie mam żadnej więc nie mam jak sprawdzić żebym był pewny. Zależy mi na angielskiej wersji z ewentualnie polskimi napisami. Bez lektora.
6
@Rust_Cohle
ale czy lepiej niż @GeneralXavi?
4
Jedyne CS2 jakie mnie interesuje to Cities Skylines 2
0
Dobra, nie wszystko się wygrywa. Czekajmy z osądami do klasyku.
0
Boje się że Xavi dojdzie do wniosku że jednak lepiej grać bezpieczne 4-4-2 i męczyć bułę 1-0
0
Jeszcze Legionista do tego
2
Yamal jest niesamowity.
0
Karny karnym, ale gdzie wy tam nura widzicie to ja nie wiem
0
Prezes La Ligi wczoraj jawnie mówi że jest kibicem Realu a my się dziwimy
2
To dobry Negreira
3
Yamal jakim ty kurwa jesteś kotem
0
Sędziego nawet białe koszulki nie zmyliły, sędziowanie nadal w stronę rywali
2
Ajjjjjj... No niesamowicie się składa do tych strzałów Felix
0
Nie no kurwa. Broniłem go w przerwie a on gra jeszcze gorzej
9
Jezu zluzujcie, to jest pierwszy gorszy mecz Oriola w tym sezonie. Pewnego poziomu nie przeskoczy ale nie mówcie że to nieporozumienie XD
0
Ale ciekawe jest to że przynajmniej się wkurzamy na to, bo był już taki moment z 2 lata temu że większość strony w tym ja, mieliśmy to po prostu w dupie.
Da się kochać tą drużynę
1
Expert nie pyta, ekspert wie.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13620044#comment-13620044
1
Inigo jak jakiś napalony libero, wszędzie się wpierdziela niepotrzebnie
1
@El Plutoninho kijanka XDDDD
0
Taco Hemingway nam gola załadował?
0
Peña zakładaj ortalion
1
@FCB24 to twój pierwszy mecz w tym sezonie?
12
Felix się mega szybko składa do strzału, wow.
0
@Esio razem z piłką
0
Ale ma ten luz dzisiaj Raphinia, na czilku jeszcze dziś brameczka albo asysta