Muszę przyznać że zgadzanie się z Konfederatami i im podobnymi boli, ale w kwestii transportu, urbanizacji i planowania przestrzennego niestety jako jedyni prezentują podejście inne niż chłopca który był 3x na wsi w życiu. Jak można w kraju takim jak Polska gdzie posiadanie samochodu jest dosyć świeżą rzeczą (30 lat), gdzie infrastruktura drogowa dopiero zaczyna się dopełniać starać się zmuszać ludzi do tragicznej na wsiach komunikacji publicznej. A przykład z dołu to najlepsza reprezentacja odklejenia tych ludzi, celowe tworzenie korków dla 3 spotkań w roku.
Janek przyjmij do wiadomości że mieszkasz w Polsce a nie Grecji i nikt nie przyjdzie na plac żeby na nim siedzieć bez celu, zwłaszcza że aura przez pół roku temu nie sprzyja
@LM10GOAT pamiętam to tak dobrze, początek technikum, brak Messiego w wyjściowym składzie, gwizdy na Pique, Benitez z ustawieniem 4-2-4 xD Piękne czasy i piękny mecz, zapowiedź tego kim mógł być Neymar.
Niestety to co widzimy my - czyli brak możliwości obycia się bez Gaviego i Pedriego - widzi też De La Fuente. Nie bez przyczyny przeoruje ich zawsze 2x90 min. To są po prostu znakomici piłkarze. Ale wczoraj naprawdę ten łysy idiota mógł odpuścić. Ma dane z tych śmiesznych staników, wie ile on biega. No masakra, Gavi to piłkarz który przeskoczył kilka półek od początku sezonu, a tu klops. A my zostaniemy z Romeu
0
Ale co jak co, coś ruszyło w tej grze.
0
Brawo Peña!!! .
0
Balde chyba ława na dłuższą chwilę
3
Cancelo dzisiaj 10?
0
Dajcie mi 11 Lewandowskich a ja wam oddam 11 kawałków drewna
2
Ferran wkładaj ortalion
0
Jest Pedri, jest De Jong i nie ma Romeu, od razu ta piłka chodzi. Piłkarzy mamy genialnych, musi Xavi zacząć to lepiej układać.
0
A gdzie był w tej akcji właściwie nasz super Striker? XDD
0
A mówiłem nie skreślajcie Felixa
1
@macio_944 podpisuje się rękami i nogami
0
Nie skreślajcie Felixa
0
Jak gramy?? Jest co oglądać?
1
@Kitek1640 ryzyk fizyk - trochę takie kocham cię Polsko w grze. Zajebiste
0
Znacie jakiś discord/subreddit/tag cokolwiek gdzie będą wysokiej jakości zdjęcia związane z Barceloną? Coś jak r/f1po*n?
0
Jakim cudem w Mundo i w Sporcie nie ma jeszcze karuzeli nazwisk trenerów...
5
Samobój na flashscore
0
Ładnie, piękna bramka
17
@abram3k xdddd co ja przeczytałem właśnie
1
Romeu to jest kryminał naprawdę, zero zaufania po sobie zostawia
1
@Comentateiro ja obejrzę pierwsza połowę bo później kwalifikacje w Abu Dhabi
12
@PatrykBarca niesamowite że opyliliśmy go za 50 mln xD
0
Muszę przyznać że zgadzanie się z Konfederatami i im podobnymi boli, ale w kwestii transportu, urbanizacji i planowania przestrzennego niestety jako jedyni prezentują podejście inne niż chłopca który był 3x na wsi w życiu.
Jak można w kraju takim jak Polska gdzie posiadanie samochodu jest dosyć świeżą rzeczą (30 lat), gdzie infrastruktura drogowa dopiero zaczyna się dopełniać starać się zmuszać ludzi do tragicznej na wsiach komunikacji publicznej.
A przykład z dołu to najlepsza reprezentacja odklejenia tych ludzi, celowe tworzenie korków dla 3 spotkań w roku.
5
Smutna rzeczywistość nas cules
1
@LM10GOAT pamiętam to tak dobrze, początek technikum, brak Messiego w wyjściowym składzie, gwizdy na Pique, Benitez z ustawieniem 4-2-4 xD
Piękne czasy i piękny mecz, zapowiedź tego kim mógł być Neymar.
0
Niestety to co widzimy my - czyli brak możliwości obycia się bez Gaviego i Pedriego - widzi też De La Fuente. Nie bez przyczyny przeoruje ich zawsze 2x90 min. To są po prostu znakomici piłkarze.
Ale wczoraj naprawdę ten łysy idiota mógł odpuścić. Ma dane z tych śmiesznych staników, wie ile on biega. No masakra, Gavi to piłkarz który przeskoczył kilka półek od początku sezonu, a tu klops.
A my zostaniemy z Romeu
2
@Sulimo dobrze będzie, leć spać, oczyść głowę
0
Brak słów, kompletnie...
0
Zalewski to jest jedyny porządny piłkarz dziś na boisku
0
@karci0 ja bym się podał do dymisji
2
Alejandro Balde już chyba nie dostanie bardziej wyraźnego sygnału żeby się wziąć do roboty.