0

Ale co jak co, coś ruszyło w tej grze.

0

Brawo Peña!!! .

0

Balde chyba ława na dłuższą chwilę

3

Cancelo dzisiaj 10?

0

Dajcie mi 11 Lewandowskich a ja wam oddam 11 kawałków drewna

2

Ferran wkładaj ortalion

0

Jest Pedri, jest De Jong i nie ma Romeu, od razu ta piłka chodzi. Piłkarzy mamy genialnych, musi Xavi zacząć to lepiej układać.

0

A gdzie był w tej akcji właściwie nasz super Striker? XDD

0

A mówiłem nie skreślajcie Felixa

1

@macio_944 podpisuje się rękami i nogami

0

Nie skreślajcie Felixa

0

Jak gramy?? Jest co oglądać?

1

@Kitek1640 ryzyk fizyk - trochę takie kocham cię Polsko w grze. Zajebiste

0

Znacie jakiś discord/subreddit/tag cokolwiek gdzie będą wysokiej jakości zdjęcia związane z Barceloną? Coś jak r/f1po*n?

0

Jakim cudem w Mundo i w Sporcie nie ma jeszcze karuzeli nazwisk trenerów...

5

Samobój na flashscore

0

Ładnie, piękna bramka

17

@abram3k xdddd co ja przeczytałem właśnie

1

Romeu to jest kryminał naprawdę, zero zaufania po sobie zostawia

1

@Comentateiro ja obejrzę pierwsza połowę bo później kwalifikacje w Abu Dhabi

12

@PatrykBarca niesamowite że opyliliśmy go za 50 mln xD

0

Muszę przyznać że zgadzanie się z Konfederatami i im podobnymi boli, ale w kwestii transportu, urbanizacji i planowania przestrzennego niestety jako jedyni prezentują podejście inne niż chłopca który był 3x na wsi w życiu.
Jak można w kraju takim jak Polska gdzie posiadanie samochodu jest dosyć świeżą rzeczą (30 lat), gdzie infrastruktura drogowa dopiero zaczyna się dopełniać starać się zmuszać ludzi do tragicznej na wsiach komunikacji publicznej.
A przykład z dołu to najlepsza reprezentacja odklejenia tych ludzi, celowe tworzenie korków dla 3 spotkań w roku.


5

Smutna rzeczywistość nas cules


1

@LM10GOAT pamiętam to tak dobrze, początek technikum, brak Messiego w wyjściowym składzie, gwizdy na Pique, Benitez z ustawieniem 4-2-4 xD
Piękne czasy i piękny mecz, zapowiedź tego kim mógł być Neymar.

0

Niestety to co widzimy my - czyli brak możliwości obycia się bez Gaviego i Pedriego - widzi też De La Fuente. Nie bez przyczyny przeoruje ich zawsze 2x90 min. To są po prostu znakomici piłkarze.
Ale wczoraj naprawdę ten łysy idiota mógł odpuścić. Ma dane z tych śmiesznych staników, wie ile on biega. No masakra, Gavi to piłkarz który przeskoczył kilka półek od początku sezonu, a tu klops.
A my zostaniemy z Romeu

2

@Sulimo dobrze będzie, leć spać, oczyść głowę

0

Brak słów, kompletnie...

0

Zalewski to jest jedyny porządny piłkarz dziś na boisku

0

@karci0 ja bym się podał do dymisji

2

Alejandro Balde już chyba nie dostanie bardziej wyraźnego sygnału żeby się wziąć do roboty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?