0

Czemu jest tak dużo przerw w tych rozgrywkach? Oglądam na Viaplay więc nie wiem, Sky Sports tyle reklam tam upycha?

0

A co jeśli mając 2 punkty trafi 1? XD

1

@Culer9002 no właśnie :D wszystko pasuje moim zdaniem

1

@Herato Courtois?

0

@konrad1661 ehh, ciekawi mnie jakby nam szło gdyby został Barcelońskim Wengerem

0

@Emhyr ale młody ma przjebane z taką uwagą na sobie

0

Dlaczego Guardiola siedzi w City juz prawie 8 lat, a w Barcelonie musiał być namawiany na czwarty sezon?

2

@macio_944 fajnie być częścią tego programu i wyjaśniać pisowską alternatywną rzeczywistość

1

Wy już po? U nas dopiero po dojeniu...

1

@ViscaelBarca2007 Król Sanjaya z Lechii.

6

Minister finansów powiedział właśnie w Sejmie że środki na TVP są wstrzymane.
To tyle z pisowskiego gadania o tym że się nic nie zmieni xd

0

@FcPortoFan1999 akurat do kwietnia może wystrzelimy z formą, z -15 do lidera i poza LM i CdR xD

0

Panowie i Panie eksperci, pytanko.
Od 31.03 do 14.04 2024 Barcelona nie ma żadnego meczu w terminarzu na tej stronie, czy wtedy jest przerwa reprezentacyjna czy jest to slot na Ligę Mistrzów (wydaje się głupie przerwa w weekend na to, ale może w tygodniu) czy Copa del Rey? Generalnie pytanie czy jest jakaś szansa na mecz na Montjuic, bo akurat wtedy będę w Barcelonie?

0

Lewy jest w tak beznadziejnej formie że on nawet bez przeciwnika by nie strzelił. Zapaść totalna.

1

W takich meczach widać jak potrzeba kogoś z tym elementem magii jak Joao Felix

1

O Pezecik na banerach Montjuic

0

@Cvzx Krzynówek

0

My już nigdy nie będziemy mieli wiatru w plecy.

3

@Gruak nie no, Amrabat to placek, gracz jednego turnieju

1

@Compadre a ok, dzięki

0

I co teraz drabinka czy jak XD bo się pogubiłem w ostatnich latach

1

@sevs oby Real .

2

Oglądam tą Premier League bardzo okazjonalnie i zawsze nie mogę się nadziwić ile oni tam mają miejsca w porównaniu do meczów Barcelony.

Edit: no kurde, wyobraźcie sobie taki strzał De Jonga jak teraz TAA xd niemożliwe

1

Od nowego roku komentujemy Girone? Nie mam już sił oglądać rozkład tego klubu na boisku.

0

No kurwa nie wierzę XD normalnie mecz z taką Valencia to jest szybkie 5-0 i jedziemy na święta.

35

W 6 lat od MSN do tego XDD

0

Brazylia się odezwała

0

Balde największy zjazd od czasów Cypisa

0

Hhahahha nie wierzę kurwa

4

Nie no, spoko atmosferka w drużynie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?