Te mecze z Porto, ta połowa dziś, to tylko pokazuje jak wiele dla tej drużyny znaczy odpowiednia mentalność. Grają z nożem na gardle, prasa wmawia że to "finały" i od razu widać efekty bo po prostu jadą z tą grą. A na jakieś Alaves po prostu brakuje tej drużynie agresywnego nastawienia.
0
@LukaszFan nie pokładaj nadziei w 18 latku z faweli. Nie ma szans że będzie w I składzie z automatu.
0
@kamillek88 Raphinia rozgrywa dobry mecz
0
Te mecze z Porto, ta połowa dziś, to tylko pokazuje jak wiele dla tej drużyny znaczy odpowiednia mentalność. Grają z nożem na gardle, prasa wmawia że to "finały" i od razu widać efekty bo po prostu jadą z tą grą. A na jakieś Alaves po prostu brakuje tej drużynie agresywnego nastawienia.
0
Nie ma drewna w pomocy to piłka chodzi. A i skrzydłowi nie zapomnieli jak się podaje
0
Aby nie odstawili nogi w drugiej połowie.
0
Jakby nie numer to z daleka ciężko odróżnić Peñe od Ter Stegena
2
Pedri się nie może odnaleźć a rozegrał akcje bramkową XD super komentarz
1
Teraz atletico będzie chciało 500 mln za niego
7
Już się bałem że poda do Lewego XD
0
Kounde dzisiaj świetnie na PO
3
Luuk de Jong takie piłki ładuje z zamkniętymi oczami
0
Robert z ciebie 10 jak z koziej dupy trąba
2
Kurwa jaki strzał XDDDDD
0
Ajajja, brawo! Jazda
1
Inigo jakiś dyskomfort na rozgrzewce...
0
Christensen wychodził w pierwszym? Czy mi się zdawało xD
10
@LjakRoberciik Oczywiście że Suarez
1
Niestety, Balde na razie ława. Nie daje nic w ofensywie.
0
Ej co w końcu z Cancelo? Kontuzja?
1
@betonito ciężko ufać piłkarzowi któremu piłka dosłownie odskakuje w 95% przypadków. Nie dziwię się Cancelo, Felxowi, Raphini, Yamalowi czy Pedriemu
0
Szkoda mi naszego Kendricka Lamara, na serio myślałem po tym początku sezonu że będzie ŚO pełna gębą
0
Jest! Wygrany mecz wowow
0
@takisobiektos 100 mln i macie Kounde
4
Alez buractwo boiskowe Lewego. Godne kapitana Grzmota
0
Widzę że znowu baśnie tysiąca i jednej wrzutek
2
Problem jest taki że Porto zostawia nam mega dużo miejsca, żadna drużyna poniżej 5. miejsca w La Liga tak nie zrobi
0
Ale co jak co, coś ruszyło w tej grze.
0
Brawo Peña!!! .
0
Balde chyba ława na dłuższą chwilę
3
Cancelo dzisiaj 10?