Ale organizowanie marszu w środę no 16 żeby jak najwięcej nawieźć pracowników gmin ze wschodu to jest mistrzostwo świata XD Jeszcze przy temperaturze -4° jaka będzie jutro xdd
🗣️ Robert Lewandowski: “Xavi knows Barça perfectly, he was an amazing player. I think winning titles is possible with him.” https://t.co/Yj0w0beVMp">pic.twitter.com/Yj0w0beVMp
Trochę nie rozumiem krytyki Felixa. W tym momencie nie ma dla nas lepszej opcji na LS. Jeśli Atletico będzie chciało kwotę w granicach rozsądku nie ma się co zastanawiać. Nie znajdziemy obecnie drugiego Neymara.
0
@Kuba_1 w tym aspekcie gaśnie w obliczu swojego kolegi z ataku/klubu/reprezentacji xd
0
Dobra, jazda z prześcieradłami tam
0
Ciekawe czy Xavi wróciłby do 4-4-2 jeśli Gavi byłby zdrowy, stawiam że tak
0
@michal26 za drogo medale produkować
1
Ale organizowanie marszu w środę no 16 żeby jak najwięcej nawieźć pracowników gmin ze wschodu to jest mistrzostwo świata XD
Jeszcze przy temperaturze -4° jaka będzie jutro xdd
5
Kto wtedy (gdy było robione zdjęcie) mógł zakładać obecny scenariusz XD życie jest przewrotne
1
@GeneralXavi bo my tak mamy, trzeba się spiąć to nagle jakoś wygląda ta gra, zobaczycie że tak będzie w superpucharze, nagle inna drużyna XD
0
@BlauGrana1404 wsparcie nie jest dłuższe niż w Apple. iOS 17 dostał iPhone XS, wydany w 2018 roku
0
Brawo panowie, teraz dobić i gramy mlodzikami
0
Ten to ma nogę ułożona xddd
0
A wy chcecie Artete za Maestro Xaviego...
0
Messi w tej całej Premier League to by miał 1000 goli xD ile tam jest miejsca na wszystko, niesamowite.
3
Kiwior piękna główka.
0
@ChampionLW Opel Usterka
3
Trochę nie rozumiem krytyki Felixa. W tym momencie nie ma dla nas lepszej opcji na LS. Jeśli Atletico będzie chciało kwotę w granicach rozsądku nie ma się co zastanawiać. Nie znajdziemy obecnie drugiego Neymara.
0
https://www.fcbarca.com/63735-pozegnalne-wideo-ktore-wzruszylo-xaviego.html
Ehhh... Tym bardziej przykro się patrzy na obecne czasy. Za szybko wpłynął na głęboką wodę.
3
Felix-Roque-Torres
innej opcji nie widzę obecnie.
0
Felix nam to wygrał dobra decyzją o strzale
2
Roque strzela!!!!
2
Jordi Alba wróć
0
Jedyne na co Roque musi uważać to na żonę i pewien znany hiszpański taniec...
0
@Kasy wynik nie jest przypadkowy
1
Kraina tysiąca i jednej wrzutek
3
Lewy by już truchtal do środka xD
4
Fermin za Roberto, dał już wszystko z siebie el Capitano.
6
Ale pompa jest na fawelarza, niesamowite
4
CO MOJE OCZY WIDZĄ XD 4.01 zapisujemy datę, Xavi ściąga Lewego
0
Robercig oczywiście dalej 90 min
1
Może pogadajmy z tym Interem Miami, wypożyczą Albę na pół sezonu jeśli Cancelo ma wypaść
0
Ale piękne były te czarne koszulki