0

@Kuba_1 w tym aspekcie gaśnie w obliczu swojego kolegi z ataku/klubu/reprezentacji xd

0

Dobra, jazda z prześcieradłami tam

0

Ciekawe czy Xavi wróciłby do 4-4-2 jeśli Gavi byłby zdrowy, stawiam że tak

0

@michal26 za drogo medale produkować

1

Ale organizowanie marszu w środę no 16 żeby jak najwięcej nawieźć pracowników gmin ze wschodu to jest mistrzostwo świata XD
Jeszcze przy temperaturze -4° jaka będzie jutro xdd

5



Kto wtedy (gdy było robione zdjęcie) mógł zakładać obecny scenariusz XD życie jest przewrotne

1

@GeneralXavi bo my tak mamy, trzeba się spiąć to nagle jakoś wygląda ta gra, zobaczycie że tak będzie w superpucharze, nagle inna drużyna XD

0

@BlauGrana1404 wsparcie nie jest dłuższe niż w Apple. iOS 17 dostał iPhone XS, wydany w 2018 roku

0

Brawo panowie, teraz dobić i gramy mlodzikami

0

Ten to ma nogę ułożona xddd

0

A wy chcecie Artete za Maestro Xaviego...

0

Messi w tej całej Premier League to by miał 1000 goli xD ile tam jest miejsca na wszystko, niesamowite.

3

Kiwior piękna główka.

0

@ChampionLW Opel Usterka

3

Trochę nie rozumiem krytyki Felixa. W tym momencie nie ma dla nas lepszej opcji na LS. Jeśli Atletico będzie chciało kwotę w granicach rozsądku nie ma się co zastanawiać. Nie znajdziemy obecnie drugiego Neymara.

0

https://www.fcbarca.com/63735-pozegnalne-wideo-ktore-wzruszylo-xaviego.html

Ehhh... Tym bardziej przykro się patrzy na obecne czasy. Za szybko wpłynął na głęboką wodę.

3

Felix-Roque-Torres
innej opcji nie widzę obecnie.

0

Felix nam to wygrał dobra decyzją o strzale

2

Roque strzela!!!!

2

Jordi Alba wróć

0

Jedyne na co Roque musi uważać to na żonę i pewien znany hiszpański taniec...

0

@Kasy wynik nie jest przypadkowy

1

Kraina tysiąca i jednej wrzutek

3

Lewy by już truchtal do środka xD

4

Fermin za Roberto, dał już wszystko z siebie el Capitano.

6

Ale pompa jest na fawelarza, niesamowite

4

CO MOJE OCZY WIDZĄ XD 4.01 zapisujemy datę, Xavi ściąga Lewego

0

Robercig oczywiście dalej 90 min

1

Może pogadajmy z tym Interem Miami, wypożyczą Albę na pół sezonu jeśli Cancelo ma wypaść

0

Ale piękne były te czarne koszulki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?