1

@Sewren122 a ktoś zdjął?

8

Hhha ten uścisk wszystko mówi xD gówno się tu zmieni

2

Hahaha Laporta ustawiany przez Pereza xD

0

Bayern to nas jedzie tylko wyrażając zainteresowanie naszym piłkarzem xD

0

Trener, defensywny pomocnik i mentalność.
Prosimy o dużo ale bez tego nic nie pójdzie do przodu.

0

@draxidox prędzej bym poszedł na jakiś marsz PiSu chyba xd

2

Mentalność gówna w pełnej krasie

0

Ktoś powie o co chodzi? Wchodzę na stronę Barcy i tam Xavi dalej jest trenerem. Jakiś błąd?

0

Nie jesteśmy na tej samej planecie.

0

Beka z Realu że nawet inwalidzie nie potrafią strzelić 5 goli xD

0

Najebus patrzy ale gówno widzi pewnie xD

2

Pedri to jest jedyny porządny piłkarz w tym klubie

0

Co to było Ilkay

0

@KrychaFCB w Interze Miami.

0

Już nawet się nie można podenerwowac bo komentarze usuwają xd

0

Drugi strzał z tej samej pozycji mega groźny, z pierwszego padł gol. Myślicie że komukolwiek w tym klubie to da coś do myślenia? Bo ja wątpię xD

9

Xavi miej honor i odejdź sam. Bo ten chlejus Laporta cię nigdy nie wywali

6

Araujo już pewnie myślami na bawarskim otodom

2

Po co w ogóle wychodzić na drugą połowę z takim sędziowaniem XDDD

0

Hahahaha Sam się potknął i karny xDDDDDD

0

Roque-Lewy w II połowie

2

Ten jak mordy zamyka xD wow

0

Chyba możemy mówić o sukcesie Barcy Xaviego? 20 min bez straty gola!

3

Mam prawie minutę opóźnienia i boję się sprawdzać na flashscore czy już jest 3-0 czy nie xd

1

Świetnie pokazane gdzie jest Europa, a gdzie my

1

Gracias Xavi, szukamy trenera

1

Nara Xavi XDDDDD

0

Ale tu będzie gwałt xDD

1

Dobra jazda tam panowie! Salid y disfrutad!

2

A Wiśniowski od kiedy w Eleven?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?