14 stycznia 2024, 22:10
1
@Sewren122 a ktoś zdjął?
14 stycznia 2024, 22:09
8
Hhha ten uścisk wszystko mówi xD gówno się tu zmieni
14 stycznia 2024, 22:06
2
Hahaha Laporta ustawiany przez Pereza xD
14 stycznia 2024, 22:05
0
Bayern to nas jedzie tylko wyrażając zainteresowanie naszym piłkarzem xD
14 stycznia 2024, 22:03
Trener, defensywny pomocnik i mentalność. Prosimy o dużo ale bez tego nic nie pójdzie do przodu.
14 stycznia 2024, 22:01
@draxidox prędzej bym poszedł na jakiś marsz PiSu chyba xd
14 stycznia 2024, 21:56
Mentalność gówna w pełnej krasie
14 stycznia 2024, 21:53
Ktoś powie o co chodzi? Wchodzę na stronę Barcy i tam Xavi dalej jest trenerem. Jakiś błąd?
14 stycznia 2024, 21:52
Nie jesteśmy na tej samej planecie.
14 stycznia 2024, 21:40
Beka z Realu że nawet inwalidzie nie potrafią strzelić 5 goli xD
14 stycznia 2024, 21:27
Najebus patrzy ale gówno widzi pewnie xD
14 stycznia 2024, 21:19
Pedri to jest jedyny porządny piłkarz w tym klubie
14 stycznia 2024, 21:14
Co to było Ilkay
14 stycznia 2024, 21:00
@KrychaFCB w Interze Miami.
14 stycznia 2024, 20:55
Już nawet się nie można podenerwowac bo komentarze usuwają xd
14 stycznia 2024, 20:54
Drugi strzał z tej samej pozycji mega groźny, z pierwszego padł gol. Myślicie że komukolwiek w tym klubie to da coś do myślenia? Bo ja wątpię xD
14 stycznia 2024, 20:52
9
Xavi miej honor i odejdź sam. Bo ten chlejus Laporta cię nigdy nie wywali
14 stycznia 2024, 20:45
6
Araujo już pewnie myślami na bawarskim otodom
14 stycznia 2024, 20:39
Po co w ogóle wychodzić na drugą połowę z takim sędziowaniem XDDD
14 stycznia 2024, 20:38
Hahahaha Sam się potknął i karny xDDDDDD
14 stycznia 2024, 20:34
Roque-Lewy w II połowie
14 stycznia 2024, 20:33
Ten jak mordy zamyka xD wow
14 stycznia 2024, 20:31
Chyba możemy mówić o sukcesie Barcy Xaviego? 20 min bez straty gola!
14 stycznia 2024, 20:16
3
Mam prawie minutę opóźnienia i boję się sprawdzać na flashscore czy już jest 3-0 czy nie xd
14 stycznia 2024, 20:15
Świetnie pokazane gdzie jest Europa, a gdzie my
14 stycznia 2024, 20:13
Gracias Xavi, szukamy trenera
14 stycznia 2024, 20:10
Nara Xavi XDDDDD
14 stycznia 2024, 20:09
Ale tu będzie gwałt xDD
14 stycznia 2024, 20:00
Dobra jazda tam panowie! Salid y disfrutad!
14 stycznia 2024, 19:26
A Wiśniowski od kiedy w Eleven?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@Sewren122 a ktoś zdjął?
8
Hhha ten uścisk wszystko mówi xD gówno się tu zmieni
2
Hahaha Laporta ustawiany przez Pereza xD
0
Bayern to nas jedzie tylko wyrażając zainteresowanie naszym piłkarzem xD
0
Trener, defensywny pomocnik i mentalność.
Prosimy o dużo ale bez tego nic nie pójdzie do przodu.
0
@draxidox prędzej bym poszedł na jakiś marsz PiSu chyba xd
2
Mentalność gówna w pełnej krasie
0
Ktoś powie o co chodzi? Wchodzę na stronę Barcy i tam Xavi dalej jest trenerem. Jakiś błąd?
0
Nie jesteśmy na tej samej planecie.
0
Beka z Realu że nawet inwalidzie nie potrafią strzelić 5 goli xD
0
Najebus patrzy ale gówno widzi pewnie xD
2
Pedri to jest jedyny porządny piłkarz w tym klubie
0
Co to było Ilkay
0
@KrychaFCB w Interze Miami.
0
Już nawet się nie można podenerwowac bo komentarze usuwają xd
0
Drugi strzał z tej samej pozycji mega groźny, z pierwszego padł gol. Myślicie że komukolwiek w tym klubie to da coś do myślenia? Bo ja wątpię xD
9
Xavi miej honor i odejdź sam. Bo ten chlejus Laporta cię nigdy nie wywali
6
Araujo już pewnie myślami na bawarskim otodom
2
Po co w ogóle wychodzić na drugą połowę z takim sędziowaniem XDDD
0
Hahahaha Sam się potknął i karny xDDDDDD
0
Roque-Lewy w II połowie
2
Ten jak mordy zamyka xD wow
0
Chyba możemy mówić o sukcesie Barcy Xaviego? 20 min bez straty gola!
3
Mam prawie minutę opóźnienia i boję się sprawdzać na flashscore czy już jest 3-0 czy nie xd
1
Świetnie pokazane gdzie jest Europa, a gdzie my
1
Gracias Xavi, szukamy trenera
1
Nara Xavi XDDDDD
0
Ale tu będzie gwałt xDD
1
Dobra jazda tam panowie! Salid y disfrutad!
2
A Wiśniowski od kiedy w Eleven?