Już nie pamiętam kiedy miałem radość z oglądania piłki. Kiedy drużyna której kibicowałem grała dobrze i wygrywała. Chyba Argentyna w Katarze, bo później nic. Wcześniej zresztą też xd
@MesQueUnClub_87 trochę mu się raz nie dziwię. Po comebacku z PSG na okładkach był Messi, który lekko mówiąc nie był najjaśniejsza postacią w tym meczu. A już w ogóle nie był biorąc pod uwagę dwumecz. To było dzieło Neymara. A rano zobaczył Messiego wchodzącego na barierkę na okładce Mundo czy Sportu, i cóż, mógł poczuć się nieprzyjemnie
3
10 spalonych w 60 min xd
1
Lewy asysta drugiego stopnia XDDDDDD
3
@Faro spokojnie, pół roku i będzie ta sama mimika
0
@AmigoBlancos ja powiem tak, Lewy nie jest największym problemem. Sam nie wiem jak to rozumieć xD
0
Spalonych więcej niż ziewów wydanych przeze mnie
0
Pierdolne ze śmiechu zaraz przez te spalone, czy oni są ślepi? XD
0
Jeden plus jest, na Rambli dużo ciekawiej jak dostajemy xD
0
Tu musi przyjść Paulo Sousa z prostym przekazem. No more laga na Robercika.
1
No ile jeszcze tych lag dzisiaj XD
0
@Drozdu7 to samo miałem pisać xd Gran Canaria nowym anoeta, wierzymy
0
@D10SLEO oni do rywalizacji mieli Neymara i Suareza, tylko mówię xD
5
Już nie pamiętam kiedy miałem radość z oglądania piłki. Kiedy drużyna której kibicowałem grała dobrze i wygrywała. Chyba Argentyna w Katarze, bo później nic.
Wcześniej zresztą też xd
1
Ale nas robią xdd
0
@macio_944 a tu zgoda
34
Żeby poziom zaangażowania w dyskusje z sędziami był równy zaangażowaniu w grę to bylibyśmy nie do zatrzymania
0
@macio_944 nie no, taka wymówka trochę słaba. Realowi takie rzeczy nie przeszkadzają.
0
Co tu się dziś odpierdziela...
1
Zdjęcie Sandro i Munira to będzie dobry viral xD
0
Christensen dobry start XD
0
Nie no kurde, słabo biega Cancelo, tu będzie zmiana
1
O to ten Sandro co grał w Barcelonie?
0
To kolano powinno się tak ruszać?
1
No nie, jeszcze Cancelo...
0
Ależ to chodzi.
7
Brawo panowie za świetny mecz. Littler jeszcze nie jeden tytuł wygra.
1
@PuszkinFan jak każdy jeden piłkarz, regres
3
Dobra, wrócił. Ale będzie meczyk petarda.
1
Młody trochę obsrany
2
To schodzenie z tych wartości u młodego jest niesamowite.
4
@MesQueUnClub_87 trochę mu się raz nie dziwię. Po comebacku z PSG na okładkach był Messi, który lekko mówiąc nie był najjaśniejsza postacią w tym meczu. A już w ogóle nie był biorąc pod uwagę dwumecz. To było dzieło Neymara.
A rano zobaczył Messiego wchodzącego na barierkę na okładce Mundo czy Sportu, i cóż, mógł poczuć się nieprzyjemnie