3

10 spalonych w 60 min xd

1

Lewy asysta drugiego stopnia XDDDDDD

3

@Faro spokojnie, pół roku i będzie ta sama mimika

0

@AmigoBlancos ja powiem tak, Lewy nie jest największym problemem. Sam nie wiem jak to rozumieć xD

0

Spalonych więcej niż ziewów wydanych przeze mnie

0

Pierdolne ze śmiechu zaraz przez te spalone, czy oni są ślepi? XD

0

Jeden plus jest, na Rambli dużo ciekawiej jak dostajemy xD

0

Tu musi przyjść Paulo Sousa z prostym przekazem. No more laga na Robercika.

1

No ile jeszcze tych lag dzisiaj XD

0

@Drozdu7 to samo miałem pisać xd Gran Canaria nowym anoeta, wierzymy

0

@D10SLEO oni do rywalizacji mieli Neymara i Suareza, tylko mówię xD

5

Już nie pamiętam kiedy miałem radość z oglądania piłki. Kiedy drużyna której kibicowałem grała dobrze i wygrywała. Chyba Argentyna w Katarze, bo później nic.
Wcześniej zresztą też xd

1

Ale nas robią xdd

0

@macio_944 a tu zgoda

34

Żeby poziom zaangażowania w dyskusje z sędziami był równy zaangażowaniu w grę to bylibyśmy nie do zatrzymania

0

@macio_944 nie no, taka wymówka trochę słaba. Realowi takie rzeczy nie przeszkadzają.

0

Co tu się dziś odpierdziela...

1

Zdjęcie Sandro i Munira to będzie dobry viral xD

0

Christensen dobry start XD

0

Nie no kurde, słabo biega Cancelo, tu będzie zmiana

1

O to ten Sandro co grał w Barcelonie?

0

To kolano powinno się tak ruszać?

1

No nie, jeszcze Cancelo...

0

Ależ to chodzi.

7

Brawo panowie za świetny mecz. Littler jeszcze nie jeden tytuł wygra.

1

@PuszkinFan jak każdy jeden piłkarz, regres

3

Dobra, wrócił. Ale będzie meczyk petarda.

1

Młody trochę obsrany

2

To schodzenie z tych wartości u młodego jest niesamowite.

4

@MesQueUnClub_87 trochę mu się raz nie dziwię. Po comebacku z PSG na okładkach był Messi, który lekko mówiąc nie był najjaśniejsza postacią w tym meczu. A już w ogóle nie był biorąc pod uwagę dwumecz. To było dzieło Neymara.
A rano zobaczył Messiego wchodzącego na barierkę na okładce Mundo czy Sportu, i cóż, mógł poczuć się nieprzyjemnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?