@Kgorecki2500 nie mam pojęcia, nie znam się na tym. Mówię co widzę. Ale po tym co odwalili z RDR2 to nie ma wątpliwości że to będzie po prostu dzieło sztuki.
@LaLigaPD problem (dla nas) jest taki że po Realu i ich wynikach nie widać w ogóle kontuzji, u nas jak tylko wypadnie dwóch kluczowych graczy to jest tragedia.
0
W końcu wrzutka z różnego a nie te durne rozegrania z bramkarzem xd
0
Gra głową nadal TOP, brawo
0
No strzelajcie do cholery jasnej
0
Christensen nic tu nie zawinił
0
No dobra, jazda kur*a.
0
Jakość piłkarzy Manchesteru City jest po prostu niewiarygodna.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 nie mam pojęcia, nie znam się na tym. Mówię co widzę.
Ale po tym co odwalili z RDR2 to nie ma wątpliwości że to będzie po prostu dzieło sztuki.
7
Trailer właśnie pojawił się na ich kanale XD
Co by się tam nie działo, gra wygląda nieziemsko. Rockstar nie ma konkurencji.
2
@LaLigaPD problem (dla nas) jest taki że po Realu i ich wynikach nie widać w ogóle kontuzji, u nas jak tylko wypadnie dwóch kluczowych graczy to jest tragedia.
0
Chodzę podjarany tym środkiem pola od samego rana. Oby to szło tylko do przodu, umiejętności są przepotężne.
4
Ale meczyk miodzio, skuteczność tragiczna ale to da się naprawić. Tylko napastnika trzeba zmienić.
7
Ta kontra to była tragedia xD
2
Peña chyba sobie wygrał jakiś transfer tymi dwoma meczami.
1
Hahah jak omijają Lewandowskiego XD
2
Forma Lewego sprawia że musimy pokładać wiarę w niesprawdzonego 18 latka z faweli. Nie brzmi to dobrze.
1
Ile fauli z żółtą kartką popełnił Azpiliqueta?
0
Brawo Peña!! Kapitalny strzał
1
Kapitanowi kartka za dyskusje, aha XD
0
Do bramki kurde no
1
Dobra, szykujcie się bo wiecie kto niedługo nadchodzi do środka pola.
0
Fajnie że nie ma już krainy tysiąca i jednej wrzutek
0
@Maciux7 piękny
0
Ajjj, no brawo!
0
Druga żółta ewidentnie
0
No Pedri jezcze nie optimum formy, ale spokojnie. Magię czuć, to najważniejsze.
0
@Gacek5 tak, nie jakoś bardzo ale tak
5
A za to kartka xDDD
4
De Paul też na kartkę zasłużył, to było chamskie
2
@SinMistico Balde w tym sezonie to gra na poziome Desta