3

Kurwa nie dawajcie piłki temu łysemu plackowi

1

Ależ Inigo profesorka dzisiaj

2

Przyjęcie w normie u Lewego xD

7

@FcPortoFan1999 dla Girony

0

Dobra; trochę wracamy.

4

Kurwa no co się dzieje

1

@barcanawieki vini się sam gasi, nic nie grq

1

Ale Cancelo krótko z Camavingą xDDDD

0

@Pitinho bez przesady

1

Gavi jak z dziećmi dzisiaj, klasa

1

1

Ale poszedł marzenie

0

Przecież tam była nakładka

0

Tchouameni w końcu zaczął asystować :D

2

Nasz najlepszy piłkarz ostatnich meczów out xD

1

Nie no nie, japierdole

2

Chryste Panie co on gra

6

Romeu powrót jak Bielik

21

Można pisać że im Donbas robimy czy nie

3

Torres wraca do formy xD

2

Aż mi wstyd że my pchaliśmy placków typu Puig jeszcze kilka lat temu.
Ale to byla bieda xD

1

Bellingham who?

5

@LaLigaPD jak wystawi Araujo na PO znowu to możemy się pakować, nie ma chuja że się Anczelotti na to nabierze 5 raz

0

Bez Felixa to segunda obecnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@mekston ale będzie procesja

1

Co nudniejsze? Mecz czy wyścig?

4

@Deviler mimo wszystko Duda vol 2

0

@KrystianR 159 w JTD.
No fajna zajawka, a w sumie z TS to zależy jak trafisz

0

@Poversky1000 xd jak tam konfederacja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?