9

Gavi to jest nie do podjebania xD

0

Brawo! Dawno takiego gola nie było

0

@agrad0 i jak tam? XD

0

Łysy dzisiaj podpalony, czuję nosem El Capitano na pivocie

0

Nie no Rekin, takie to się strzela

0

Przecież to jest żółta

0

Znowu Linetty niewidoczny

1

A co ta murawa taka mokra? Chyba nie przez deszcz na Majorce?

0

Damy radę, dużo lepiej gonić niż bronić jakiegoś 2-0

1

Raz do roku i najlepszy sie pomyli. Jedziemy dalej.

18

Świetny skład, bardzo dobra decyzja o odpoczynku dla Kounde i Lewego. Ciekawi mnie bardzo co dziś pokaże Raphinia i Inigo od początku. Bo o Ferrana jestem spokojny

0

@kubix05 jak dobrze że za moich czasów już były plecaki.
Miałem tę (nie)przyjemność nosić to przez tydzień. Te tornistry to najbardziej niewygodne gówno jakie moje plecy widziały xD

9

A Madrycioki mają jeszcze czelność mówić cokolwiek o przekrętach XD wyobraźcie sobie że Czarek Kulesza wychodzi i mówi że Legia szkodzi lidze bo tak, a on to jest kibicem Jagiellonii w sumie.

0

@Joe_Barbaro kibicowałem Uruguwajowi jak szalony w 2010, także nie licząc tych oczywistych jak Hiszpania czy Argentyna to chyba ta.
Mógłbym dodać jeszcze Kolumbię z Brazylii, naprawdę fajnie grali.

2

Mam nadzieję że Dżoker ma na myśli jako żartowniś. Bo takim z pewnością jest, szczególnie postawą na boisku.

4

Dobra pierdziele, odpalam Cities Skylines bo Atletico już pełne gacie i będzie 3:2

0

Ten Camavinga to jest dopiero placek xD
Kross i Modric to normalne bo mają 300 lat, ale ten młody i ma 1/4 dobre zagrania

0

Jak zawsze gol z dupy xD

35

Zapomniałem że w ogóle ktoś taki jak Fede Valverde istnieje, jego ostatnia dobra akcja to chyba ta na parkingu z Baeną.

2

Brawo Antułan!!!

2

@GeneralXavi mało brakowało a jeszcze nas by miał w CV xD

0

@qbuteq żeby trybun posłuchać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przynajmniej już wiemy co będzie w "najlepsze, najgorsze"

0

Kurde usnąłem xD co się stało z De Jongiem?

5

Brawo Legia!


Swoją drogą, piękne te koszulki ma Aston Villa. Czyste, klasyczne.

0

Jaki jest średni wiek całego naszego składu?

0

0

@HanysUF Gundogan gra z 22 mordo

5

W naszej grupie 7 goli w 30 min xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?