Świetny skład, bardzo dobra decyzja o odpoczynku dla Kounde i Lewego. Ciekawi mnie bardzo co dziś pokaże Raphinia i Inigo od początku. Bo o Ferrana jestem spokojny
@kubix05 jak dobrze że za moich czasów już były plecaki. Miałem tę (nie)przyjemność nosić to przez tydzień. Te tornistry to najbardziej niewygodne gówno jakie moje plecy widziały xD
A Madrycioki mają jeszcze czelność mówić cokolwiek o przekrętach XD wyobraźcie sobie że Czarek Kulesza wychodzi i mówi że Legia szkodzi lidze bo tak, a on to jest kibicem Jagiellonii w sumie.
@Joe_Barbaro kibicowałem Uruguwajowi jak szalony w 2010, także nie licząc tych oczywistych jak Hiszpania czy Argentyna to chyba ta. Mógłbym dodać jeszcze Kolumbię z Brazylii, naprawdę fajnie grali.
9
Gavi to jest nie do podjebania xD
0
Brawo! Dawno takiego gola nie było
0
@agrad0 i jak tam? XD
0
Łysy dzisiaj podpalony, czuję nosem El Capitano na pivocie
0
Nie no Rekin, takie to się strzela
0
Przecież to jest żółta
0
Znowu Linetty niewidoczny
1
A co ta murawa taka mokra? Chyba nie przez deszcz na Majorce?
0
Damy radę, dużo lepiej gonić niż bronić jakiegoś 2-0
1
Raz do roku i najlepszy sie pomyli. Jedziemy dalej.
18
Świetny skład, bardzo dobra decyzja o odpoczynku dla Kounde i Lewego. Ciekawi mnie bardzo co dziś pokaże Raphinia i Inigo od początku. Bo o Ferrana jestem spokojny
0
@kubix05 jak dobrze że za moich czasów już były plecaki.
Miałem tę (nie)przyjemność nosić to przez tydzień. Te tornistry to najbardziej niewygodne gówno jakie moje plecy widziały xD
9
A Madrycioki mają jeszcze czelność mówić cokolwiek o przekrętach XD wyobraźcie sobie że Czarek Kulesza wychodzi i mówi że Legia szkodzi lidze bo tak, a on to jest kibicem Jagiellonii w sumie.
0
@Joe_Barbaro kibicowałem Uruguwajowi jak szalony w 2010, także nie licząc tych oczywistych jak Hiszpania czy Argentyna to chyba ta.
Mógłbym dodać jeszcze Kolumbię z Brazylii, naprawdę fajnie grali.
2
Mam nadzieję że Dżoker ma na myśli jako żartowniś. Bo takim z pewnością jest, szczególnie postawą na boisku.
4
Dobra pierdziele, odpalam Cities Skylines bo Atletico już pełne gacie i będzie 3:2
0
Ten Camavinga to jest dopiero placek xD
Kross i Modric to normalne bo mają 300 lat, ale ten młody i ma 1/4 dobre zagrania
0
Jak zawsze gol z dupy xD
35
Zapomniałem że w ogóle ktoś taki jak Fede Valverde istnieje, jego ostatnia dobra akcja to chyba ta na parkingu z Baeną.
2
Brawo Antułan!!!
2
@GeneralXavi mało brakowało a jeszcze nas by miał w CV xD
0
@qbuteq żeby trybun posłuchać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przynajmniej już wiemy co będzie w "najlepsze, najgorsze"
0
Kurde usnąłem xD co się stało z De Jongiem?
5
Brawo Legia!
Swoją drogą, piękne te koszulki ma Aston Villa. Czyste, klasyczne.
0
Jaki jest średni wiek całego naszego składu?
0
@Kamiloza91 2029
0
@HanysUF Gundogan gra z 22 mordo
5
W naszej grupie 7 goli w 30 min xD