2

@DaPidejpi a i tak będą wciskać gównogole jakimś Militao

1

@JohnA dzięki za przypomnienie dlaczego tu przestałem zaglądać xD pogodnego życia w tej iluzji

6

@Zoker co niby psuje? Co to jest 300 tysięcy xD
Jak ktoś nie potrafi zaakceptować że klub wyraża wsparcie dla mniejszości to bardzo dobrze że nie obserwują, mało tego mam nadzieję że już nigdy nie będą się utożsamiać z Barceloną, bo ten klub otwartość ma zapisaną na stałe

1

Real ma swoją telenowele z jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, my mamy swoją z jakimś starym Chorwatem...

1

@Przemek2323 @Xxxbarca4ever szkoda :( trzymam kciuki

2

@Przemek2323 i jak poszło? Awans dla Mińska?

14

Słuchaj Kilian.
W Realu mają 3 lewoskrzydłowych. Chcą Ciebie tylko po to zebys reklamował linie lotnicze.
Barcelona?
Ty lubisz grać z napastnikiem - proszę bardzo mamy najlepszego na świecie.
A na lewej twoim rywalem jest mr. BMI i gość który znany jest z tego że w sumie nikt nie wie w czym on jest dobry.
Pieniądze już masz, tu czeka Cię sława.

Przemyśl to, na odpowiedź czekamy do poniedziałku.

1

@Przemek2323 trzymam kciuki! Mam do was niedaleko, więc oby awans był wasz. Króciutko z Zachodem! :D

3

Włosi przewalają absolutnie wszystko XD jedyne Le Mans ugrane, całe szczęście

0

Ładowałem po 60 goli na sezon Rodrigo Moreno.
Napoli, Fifa 19

0

@Rastafarnianin ja tak samo, zawsze był trochę buraczany

0

Wspaniały piłkarz.

1

0

Nigdy nie będzie lepszy niż Roger. Niech sobie ma i 50 tytułów.

2

@VegetaPolska pamiętasz spot wyborczy w wiadomościach na TVP naszego Boga Słońce?
Tam znajdziesz odpowiedz dlaczego Kubicy obrywa się najbardziej.
I słusznie.

18

I co dalej Mourinho lepszym trenerem niż Guardiola? XD

0

@KlonaZepan xD pozdro prawilniaki

0

Brawo! Jazda z ruskiem

2

Hands down, Dani Alves to najlepszy prawy obrońca w historii piłki nożnej

0

@MesQueUnClub96 Dani koniecznie do tego

0

Dembele to jest skarb

1

@Sewren122 xDDD

11

Kounde dziecko we mgle na srodku obrony. Im wcześniej zrozumie że na prawej jest lepszym piłkarzem tym lepiej dla wszystkich.

Edit: oczywiście nie zawinił nic przy tym golu, opinia w kontekście meczu do tej pory.

0

@Firestone nie no, zaangażowanie to nie wszystko.
Alonso jest lepszym piłkarzem, ja myślę że będzie z niego użytek.

1

@Przemek2323 jest jakieś wytłumaczenie dlaczego co roku Ekstraklasa staruje tak wcześnie w porównaniu do takiej La Liga? Długa przerwa zimowa czy co?

0

Mingueza pięknie się prezentuje byłym fanom xD

0

@Majkel34 wszystkiego najlepszego dziadku!

2

@AlvaroHanso bo jedno fartowne 1:0? XD

12

A jednak, Montiel znowu ostatni xD

0

Już myślałem że znowu cluch Montiel xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?