20 maja 2023, 12:04
8
@Ptasior i teraz będzie OKAZJA, dla Argentyny!!
20 maja 2023, 08:51
1
A ja mam w dupie czy to realne czy nie, tyle razy się przejechałem na doniesieniach katalońskich mediów że jestem gotowy zrobić to ponownie.
18 maja 2023, 20:57
0
Czy Kimmich jest "smutny"?
18 maja 2023, 09:07
Co do wymianki o Imoli w "AS" - nie jestem pewien czy słowa gran premio się tłumaczy, bo to samo co francuskie Grand Prix
17 maja 2023, 23:08
nadaje dzisiaj chiringuito? xD
17 maja 2023, 23:00
@Azi Czyim on jest wychowankiem?
17 maja 2023, 22:57
@regatta52 Bernardo swoją drogą xD
3
Rodri, Alvarez i Pep. Tej trójki pragnę u nas bardziej niż Messiego.
17 maja 2023, 22:52
Vamos Pep! Brawo!
17 maja 2023, 21:40
Barcelona Guardioli vs City Guardioli?Dla mnie Barca by to wygrała. Miała Messiego.
17 maja 2023, 21:38
Nie mogę się napatrzeć na te zdziwione twarze piłkarzy Realu XD
17 maja 2023, 21:37
Króciutko tam, vamos
17 maja 2023, 21:36
Już City puchnie?
17 maja 2023, 21:32
Hahaha ale czyszczony vini, pięknie
17 maja 2023, 21:28
@Alvarinho rewanż na Alianz, rok 2015.
17 maja 2023, 21:27
@kamiVeB teraz ręką XD
Jaki ten Silva jest dzisiaj dobry, Chryste Panie
17 maja 2023, 21:24
2
Ale pograli woooooo
17 maja 2023, 21:18
9
Geniusz Carlo, mniej niż jedno podanie na minutę. Co za wielki trener xD
17 maja 2023, 21:16
13 PODAŃ HAHAHHHAHAH
17 maja 2023, 21:15
@eXi najlepszy obrońca na świecie XDDD
17 maja 2023, 21:13
@Firestone oj tak
@SinMistico Rodri ma kopyto nie gorsze od komentatora.
17 maja 2023, 21:12
Brawo za próby strzałów z dystansu. Xavi patrz i się ucz
17 maja 2023, 21:08
Zaczyna się ciśnięcie, czyli gol dla Realu za 10-15 min
17 maja 2023, 21:07
4
Żółta dla średniavingi
17 maja 2023, 21:04
5
Znowu głos szybciej niż obraz
17 maja 2023, 19:32
21
XDDDDDDDD wstydu nie mają
16 maja 2023, 22:36
No nie mogę tego przeżyć, my byśmy odpalili ten Milan dzisiaj...
16 maja 2023, 22:33
Ja nie wiem jak ten gość strzela. On na Mundialu pudłował takie sytuacje ze by to Rasiak strzelił. A w Interze 20 goli w lidze XD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
8
@Ptasior i teraz będzie OKAZJA, dla Argentyny!!
1
A ja mam w dupie czy to realne czy nie, tyle razy się przejechałem na doniesieniach katalońskich mediów że jestem gotowy zrobić to ponownie.
0
Czy Kimmich jest "smutny"?
0
Co do wymianki o Imoli w "AS" - nie jestem pewien czy słowa gran premio się tłumaczy, bo to samo co francuskie Grand Prix
0
nadaje dzisiaj chiringuito? xD
0
@Azi Czyim on jest wychowankiem?
0
@regatta52 Bernardo swoją drogą xD
3
Rodri, Alvarez i Pep.
Tej trójki pragnę u nas bardziej niż Messiego.
0
Vamos Pep! Brawo!
1
Barcelona Guardioli vs City Guardioli?
Dla mnie Barca by to wygrała. Miała Messiego.
1
Nie mogę się napatrzeć na te zdziwione twarze piłkarzy Realu XD
0
Króciutko tam, vamos
1
Już City puchnie?
1
Hahaha ale czyszczony vini, pięknie
0
@Alvarinho rewanż na Alianz, rok 2015.
1
@kamiVeB teraz ręką XD
0
Jaki ten Silva jest dzisiaj dobry, Chryste Panie
2
Ale pograli woooooo
9
Geniusz Carlo, mniej niż jedno podanie na minutę. Co za wielki trener xD
1
13 PODAŃ HAHAHHHAHAH
3
@eXi najlepszy obrońca na świecie XDDD
1
@Firestone oj tak
0
@SinMistico Rodri ma kopyto nie gorsze od komentatora.
1
Brawo za próby strzałów z dystansu. Xavi patrz i się ucz
8
Zaczyna się ciśnięcie, czyli gol dla Realu za 10-15 min
4
Żółta dla średniavingi
5
Znowu głos szybciej niż obraz
21
XDDDDDDDD wstydu nie mają
0
No nie mogę tego przeżyć, my byśmy odpalili ten Milan dzisiaj...
3
Ja nie wiem jak ten gość strzela. On na Mundialu pudłował takie sytuacje ze by to Rasiak strzelił. A w Interze 20 goli w lidze XD