8

@Ptasior i teraz będzie OKAZJA, dla Argentyny!!

1

A ja mam w dupie czy to realne czy nie, tyle razy się przejechałem na doniesieniach katalońskich mediów że jestem gotowy zrobić to ponownie.

0

Czy Kimmich jest "smutny"?

0

Co do wymianki o Imoli w "AS" - nie jestem pewien czy słowa gran premio się tłumaczy, bo to samo co francuskie Grand Prix

0

nadaje dzisiaj chiringuito? xD

0

@Azi Czyim on jest wychowankiem?

0

@regatta52 Bernardo swoją drogą xD

3

Rodri, Alvarez i Pep.
Tej trójki pragnę u nas bardziej niż Messiego.

0

Vamos Pep! Brawo!

1

Barcelona Guardioli vs City Guardioli?
Dla mnie Barca by to wygrała. Miała Messiego.

1

Nie mogę się napatrzeć na te zdziwione twarze piłkarzy Realu XD

0

Króciutko tam, vamos

1

Już City puchnie?

1

Hahaha ale czyszczony vini, pięknie

0

@Alvarinho rewanż na Alianz, rok 2015.

1

@kamiVeB teraz ręką XD

0

Jaki ten Silva jest dzisiaj dobry, Chryste Panie

2

Ale pograli woooooo

9

Geniusz Carlo, mniej niż jedno podanie na minutę. Co za wielki trener xD

1

13 PODAŃ HAHAHHHAHAH

3

@eXi najlepszy obrońca na świecie XDDD

1

@Firestone oj tak

0

@SinMistico Rodri ma kopyto nie gorsze od komentatora.

1

Brawo za próby strzałów z dystansu. Xavi patrz i się ucz

8

Zaczyna się ciśnięcie, czyli gol dla Realu za 10-15 min

4

Żółta dla średniavingi

5

Znowu głos szybciej niż obraz

21

XDDDDDDDD wstydu nie mają

0

No nie mogę tego przeżyć, my byśmy odpalili ten Milan dzisiaj...

3

Ja nie wiem jak ten gość strzela. On na Mundialu pudłował takie sytuacje ze by to Rasiak strzelił. A w Interze 20 goli w lidze XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?