23 kwietnia 2023, 17:53
4
Ale jedno trzeba przyznać Ericowi, puścił piłkę klasa
23 kwietnia 2023, 17:50
0
Nie no Xavi, zrób wędkę temu Garcii bo to się tragicznie skończy
23 kwietnia 2023, 17:43
6
Pedri to jest w innej lidze, co za piłkarz.
23 kwietnia 2023, 17:03
W końcu, kurde w końcu
23 kwietnia 2023, 16:18
@ChampionLW życie
@Zawsze_Wierny święto jest w Katalonii
23 kwietnia 2023, 16:17
1
@kulek22 gdyby mój ojciec tyle zarabiał co ten z różowymi włosami to by nie było problemu xD
23 kwietnia 2023, 15:21
Będzie dwucyfrowka XD
23 kwietnia 2023, 15:09
2
Co się odwala w meczu Tottenhamu xDDDD
23 kwietnia 2023, 15:04
@Muevertigo była górna piłka na woleja, tuż przy siatce dla Sabalenki, Iga też do niej podbiegła a Łukaszenka zajebała z całej siły w kierunku Igi, gdzie miała całe boisko do wyboru.
23 kwietnia 2023, 15:02
Vamooos brawo Iga!
23 kwietnia 2023, 14:56
Alonso w pierwszym xDŚwięty Puyolu miej nas w opiece.
23 kwietnia 2023, 14:38
Co za chamskie zachowanie kartoflanej.
21 kwietnia 2023, 22:54
Vamooos! Brawo Arsenal
21 kwietnia 2023, 22:34
A miało być tak pięknie.. Barcelona, Arsenal, Napoli, Borussia :(
21 kwietnia 2023, 22:31
@Rust_Cohle no pytam
21 kwietnia 2023, 22:30
@Rust_Cohle hm?
21 kwietnia 2023, 22:28
Jan Bednarek ustawiający piłkarzy Southampton z ławki, grubo xD
21 kwietnia 2023, 21:54
@Barca1992 wcisną coś na pewno, caly czas na nich siedzą
21 kwietnia 2023, 21:41
Janek jaki rebel XD
21 kwietnia 2023, 17:50
@FCBparasiempre "Trudno się dziwić takiemu wynikowi, gdy posiada się najlepszych zawodników na świecie na czele z Di Stefano, Puskasem i Gento."I wsparcie reżimowego rządu.
21 kwietnia 2023, 15:50
5
@FcPortoFan1999 dziwnie piszesz Roger Federer
21 kwietnia 2023, 08:34
@qbuteq przyjdzie rewanż i wystarczą 2 szybkie gole i City ma po awansie.
20 kwietnia 2023, 20:38
Spuchli jak kiedyś Roma z nami
20 kwietnia 2023, 20:28
20
Nawet jak nie awansują to i tak chapeau bas. Podobne uczucie jak po 3:3 Legii z Realem.A to baaaardzo rzadkie uczucie
20 kwietnia 2023, 20:21
Ekhm.https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13030903#comment-13030903
20 kwietnia 2023, 20:19
@Kidd pięknie by było
20 kwietnia 2023, 18:54
Remontada es posible.
19 kwietnia 2023, 22:45
Co za przepisy xD
19 kwietnia 2023, 22:33
@AmigoBlancos serio? Myślałem że wy się lubicie z tym klubem
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
Ale jedno trzeba przyznać Ericowi, puścił piłkę klasa
0
Nie no Xavi, zrób wędkę temu Garcii bo to się tragicznie skończy
6
Pedri to jest w innej lidze, co za piłkarz.
0
W końcu, kurde w końcu
0
@ChampionLW życie
4
@Zawsze_Wierny święto jest w Katalonii
1
@kulek22 gdyby mój ojciec tyle zarabiał co ten z różowymi włosami to by nie było problemu xD
4
Będzie dwucyfrowka XD
2
Co się odwala w meczu Tottenhamu xDDDD
1
@Muevertigo była górna piłka na woleja, tuż przy siatce dla Sabalenki, Iga też do niej podbiegła a Łukaszenka zajebała z całej siły w kierunku Igi, gdzie miała całe boisko do wyboru.
0
Vamooos brawo Iga!
4
Alonso w pierwszym xD
Święty Puyolu miej nas w opiece.
1
Co za chamskie zachowanie kartoflanej.
0
Vamooos! Brawo Arsenal
1
A miało być tak pięknie.. Barcelona, Arsenal, Napoli, Borussia :(
0
@Rust_Cohle no pytam
0
@Rust_Cohle hm?
1
Jan Bednarek ustawiający piłkarzy Southampton z ławki, grubo xD
0
@Barca1992 wcisną coś na pewno, caly czas na nich siedzą
2
Janek jaki rebel XD
0
@FCBparasiempre
"Trudno się dziwić takiemu wynikowi, gdy posiada się najlepszych zawodników na świecie na czele z Di Stefano, Puskasem i Gento."
I wsparcie reżimowego rządu.
5
@FcPortoFan1999 dziwnie piszesz Roger Federer
0
@qbuteq przyjdzie rewanż i wystarczą 2 szybkie gole i City ma po awansie.
0
Spuchli jak kiedyś Roma z nami
20
Nawet jak nie awansują to i tak chapeau bas. Podobne uczucie jak po 3:3 Legii z Realem.
A to baaaardzo rzadkie uczucie
0
Ekhm.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13030903#comment-13030903
2
@Kidd pięknie by było
4
Remontada es posible.
0
Co za przepisy xD
0
@AmigoBlancos serio? Myślałem że wy się lubicie z tym klubem