4

Ale jedno trzeba przyznać Ericowi, puścił piłkę klasa

0

Nie no Xavi, zrób wędkę temu Garcii bo to się tragicznie skończy

6

Pedri to jest w innej lidze, co za piłkarz.

0

W końcu, kurde w końcu

0

@ChampionLW życie

4

@Zawsze_Wierny święto jest w Katalonii

1

@kulek22 gdyby mój ojciec tyle zarabiał co ten z różowymi włosami to by nie było problemu xD

4

Będzie dwucyfrowka XD

2

Co się odwala w meczu Tottenhamu xDDDD

1

@Muevertigo była górna piłka na woleja, tuż przy siatce dla Sabalenki, Iga też do niej podbiegła a Łukaszenka zajebała z całej siły w kierunku Igi, gdzie miała całe boisko do wyboru.

0

Vamooos brawo Iga!

4

Alonso w pierwszym xD
Święty Puyolu miej nas w opiece.

1

Co za chamskie zachowanie kartoflanej.

0

Vamooos! Brawo Arsenal

1

A miało być tak pięknie.. Barcelona, Arsenal, Napoli, Borussia :(

0

@Rust_Cohle no pytam

0

1

Jan Bednarek ustawiający piłkarzy Southampton z ławki, grubo xD

0

@Barca1992 wcisną coś na pewno, caly czas na nich siedzą

2

Janek jaki rebel XD

0

@FCBparasiempre
"Trudno się dziwić takiemu wynikowi, gdy posiada się najlepszych zawodników na świecie na czele z Di Stefano, Puskasem i Gento."

I wsparcie reżimowego rządu.

5

@FcPortoFan1999 dziwnie piszesz Roger Federer

0

@qbuteq przyjdzie rewanż i wystarczą 2 szybkie gole i City ma po awansie.

0

Spuchli jak kiedyś Roma z nami

20

Nawet jak nie awansują to i tak chapeau bas. Podobne uczucie jak po 3:3 Legii z Realem.

A to baaaardzo rzadkie uczucie

2

@Kidd pięknie by było

4

Remontada es posible.

0

Co za przepisy xD

0

@AmigoBlancos serio? Myślałem że wy się lubicie z tym klubem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?