12 marca 2023, 21:19
2
W lato po Juliana Alvareza jazdunia
12 marca 2023, 21:17
10
Kurwa chłopie co ty grasz
12 marca 2023, 15:34
0
Haha pięknie .
12 marca 2023, 15:33
5
Casemiro burak od samego początku kariery, dobrze że go cisną w PL bo w La Liga zawsze taryfa ulgowa
12 marca 2023, 15:28
Fajnie się tą multilige ogląda, nie ma kiedy goli obejrzeć xD
11 marca 2023, 18:40
1
Po co nam czwarty prawy skrzydłowy?
11 marca 2023, 14:11
Piękne że Real wydał tyle kasy na tych dwóch placków z Francji XD
11 marca 2023, 14:10
Hahah dobra obrona XDDD
11 marca 2023, 13:19
Dobrze, niech się dziś Liverpool męczy i odpali w środę
9 marca 2023, 22:52
Dembele z Liverpoolem
9 marca 2023, 21:48
Postawiłem na Djurgarden na pohybel Amice, mam nadzieję że mnie nie zawiodą w II połowie
9 marca 2023, 17:58
@Faro jak przy każdej piosence od 2-3 lat - Tiktok xD
8 marca 2023, 22:42
Co ten Verrati gra xD
8 marca 2023, 22:25
Żółw się zaraz wkurwi i załaduje 2 gole ze sprintu xD nikt nie ma takiej łatwości zdobywania goli
8 marca 2023, 22:22
W Realu by to wpadło XD
8 marca 2023, 06:51
@Destroyer_of_Worlds "potrzebujemy ofensywnego, uniwersalnego pomocnika, który poradzi sobie w różnych sektorach boiska. Dobrze by było, żeby był on doświadczony, bramkostrzelny i tani"Piękny opis Pedriego.
6 marca 2023, 12:32
@SteuerFreiMoney Sophia to nie byle kto
26 lutego 2023, 20:03
Młodych puścił, Busquetsa ściągnął? Xavi co z Tobą?
26 lutego 2023, 19:56
3
Busquets wraca do formy widze
26 lutego 2023, 19:54
Trzymać takiego dzika jak Balde na ławce to barbarzyństwo
26 lutego 2023, 18:55
Gdzie był Garcia XDDDD
26 lutego 2023, 18:50
Też wam dziś tak zjeżdża jakość na C+ online?
26 lutego 2023, 18:40
@Ktos11111 nie ma piłkarzy do tego, nie ma już Alvesa i Alby w szczycie formy, nie ma Neymara
26 lutego 2023, 18:38
Czemu nikt nie zapowiadał tego meczu jako pojedynek dwóch gigantów środka napadu? Luis Suarez vs Lewandowski
26 lutego 2023, 18:37
@Sysia11 Pedri jest dużo dużo lepszy
26 lutego 2023, 18:36
Co za drewno xDD
24 lutego 2023, 15:01
@karolp1593 nie, to jest nasz sezon. Charles i Scuderia biorą dwa tytuły. Koronacja na Monzy.
23 lutego 2023, 22:39
Alonso na ratunek XDDD
23 lutego 2023, 22:27
Jest i nasz wybawca
23 lutego 2023, 22:22
Coś się zaczyna dziać, jazda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
W lato po Juliana Alvareza jazdunia
10
Kurwa chłopie co ty grasz
0
Haha pięknie .
5
Casemiro burak od samego początku kariery, dobrze że go cisną w PL bo w La Liga zawsze taryfa ulgowa
2
Fajnie się tą multilige ogląda, nie ma kiedy goli obejrzeć xD
1
Po co nam czwarty prawy skrzydłowy?
2
Piękne że Real wydał tyle kasy na tych dwóch placków z Francji XD
0
Hahah dobra obrona XDDD
0
Dobrze, niech się dziś Liverpool męczy i odpali w środę
1
Dembele z Liverpoolem
2
Postawiłem na Djurgarden na pohybel Amice, mam nadzieję że mnie nie zawiodą w II połowie
1
@Faro jak przy każdej piosence od 2-3 lat - Tiktok xD
0
Co ten Verrati gra xD
0
Żółw się zaraz wkurwi i załaduje 2 gole ze sprintu xD nikt nie ma takiej łatwości zdobywania goli
2
W Realu by to wpadło XD
2
@Destroyer_of_Worlds "potrzebujemy ofensywnego, uniwersalnego pomocnika, który poradzi sobie w różnych sektorach boiska. Dobrze by było, żeby był on doświadczony, bramkostrzelny i tani"
Piękny opis Pedriego.
1
@SteuerFreiMoney Sophia to nie byle kto
0
Młodych puścił, Busquetsa ściągnął? Xavi co z Tobą?
3
Busquets wraca do formy widze
0
Trzymać takiego dzika jak Balde na ławce to barbarzyństwo
2
Gdzie był Garcia XDDDD
0
Też wam dziś tak zjeżdża jakość na C+ online?
0
@Ktos11111 nie ma piłkarzy do tego, nie ma już Alvesa i Alby w szczycie formy, nie ma Neymara
0
Czemu nikt nie zapowiadał tego meczu jako pojedynek dwóch gigantów środka napadu?
Luis Suarez vs Lewandowski
0
@Sysia11 Pedri jest dużo dużo lepszy
2
Co za drewno xDD
1
@karolp1593 nie, to jest nasz sezon. Charles i Scuderia biorą dwa tytuły. Koronacja na Monzy.
0
Alonso na ratunek XDDD
3
Jest i nasz wybawca
0
Coś się zaczyna dziać, jazda