2

W lato po Juliana Alvareza jazdunia

10

Kurwa chłopie co ty grasz

0

Haha pięknie .

5

Casemiro burak od samego początku kariery, dobrze że go cisną w PL bo w La Liga zawsze taryfa ulgowa

2

Fajnie się tą multilige ogląda, nie ma kiedy goli obejrzeć xD

1

Po co nam czwarty prawy skrzydłowy?

2

Piękne że Real wydał tyle kasy na tych dwóch placków z Francji XD

0

Hahah dobra obrona XDDD

0

Dobrze, niech się dziś Liverpool męczy i odpali w środę

1

Dembele z Liverpoolem

2

Postawiłem na Djurgarden na pohybel Amice, mam nadzieję że mnie nie zawiodą w II połowie

1

@Faro jak przy każdej piosence od 2-3 lat - Tiktok xD

0

Co ten Verrati gra xD

0

Żółw się zaraz wkurwi i załaduje 2 gole ze sprintu xD nikt nie ma takiej łatwości zdobywania goli

2

W Realu by to wpadło XD

2

@Destroyer_of_Worlds "potrzebujemy ofensywnego, uniwersalnego pomocnika, który poradzi sobie w różnych sektorach boiska. Dobrze by było, żeby był on doświadczony, bramkostrzelny i tani"

Piękny opis Pedriego.

1

@SteuerFreiMoney Sophia to nie byle kto

0

Młodych puścił, Busquetsa ściągnął? Xavi co z Tobą?

3

Busquets wraca do formy widze

0

Trzymać takiego dzika jak Balde na ławce to barbarzyństwo

2

Gdzie był Garcia XDDDD

0

Też wam dziś tak zjeżdża jakość na C+ online?

0

@Ktos11111 nie ma piłkarzy do tego, nie ma już Alvesa i Alby w szczycie formy, nie ma Neymara

0

Czemu nikt nie zapowiadał tego meczu jako pojedynek dwóch gigantów środka napadu?
Luis Suarez vs Lewandowski

0

@Sysia11 Pedri jest dużo dużo lepszy

2

Co za drewno xDD

1

@karolp1593 nie, to jest nasz sezon. Charles i Scuderia biorą dwa tytuły. Koronacja na Monzy.

0

Alonso na ratunek XDDD

3

Jest i nasz wybawca

0

Coś się zaczyna dziać, jazda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?