1

Dobra Denzel, dajesz Ferrana na lewo

3

Portugalski burak, standard

8

Wy macie wszyscy po 6 lat naprawdę xD
Stracony gol - "majty obsrane" "frajerstwo" XD

0

Ktory się tam tak zajebał

1

O, wchodzi wannbe Raphinia

1

Jerzy Buzzer w sumie dobrze się sprawdza w roli eksperta

0

@MesQueUnClub96 jak ty to wyczytales xD po prostu gra słabo w rozegraniu i kilka akcji idzie na jego konto. Tak ciężko to przyznać? Czy koniecznie musisz się wywyższac? XD

4

@Firestone nie zgadzam się, robi swoje, gra odważnie i skutecznie

3

Generalnie gramy bardzo dobrze, jedynie Lewy się wyróżnia na minus

1

Kounde 3/3 zjebane wrzutki xD

1

Znowu słychać naszych haha
Ale ale ale!

3

Słychać naszych kibiców wow

1

Trochę źle wszedł w mecz Turpin i teraz musi damage control robić

0

Uff XDD brawo Robert

1

Balde jesteś cudowny!

0

Pierwszy raz oglądam mecz na Viaplay i minuta ta samą co na flashscore, zacięcie jedno małe i patrząc po szybkości wpisów to chyba jestem wyjątkiem że to tak działa xD na razie zadowolony

0

Balde jak zaorał portugalskiego średniaka XD

1

Uwielbiam te bliskie trybuny na angielskich stadionach

0

A moim zdaniem dobra decyzja żeby nie puszczać Ferrana od razu.

19

@cules100pro że zabson to debil

1

4

Real gniecie ogórków w LM, Barcelona gniecie Real w Hiszpanii, a ogórki gniotą Barcelone w LM, kurwa ktoś mi to wyjaśni

0

Liverpool wy już wiecie co

0

Hiszpandka tiki taka xD w prawdziwej tiki tace brało udział DWÓCH piłkarzy Realu w tym jeden bramkarz xD także cichutko tam

1

Ten komentarz to jak relacja na Onecie XDDD zero pojęcia o piłce

0

To nie byl karny?

0

@Mankind no kurwa, ile razy piłkarz przy rzucie wolnym z tego miejsca zostaje absolutnie bez krycia xD nie wierzę że Liverpool jest tak słaby

0

Kurwa jak można tak odpuścić piłkarza, czemu to się zawsze dzieje w tą stronę że to piłkarz Realu ma takiego farta XD

4

@Comfortable_ nie, wolałbym 4-0 dla przeciwników Realu

4

Two retards fighting

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?