@MesQueUnClub96 jak ty to wyczytales xD po prostu gra słabo w rozegraniu i kilka akcji idzie na jego konto. Tak ciężko to przyznać? Czy koniecznie musisz się wywyższac? XD
Pierwszy raz oglądam mecz na Viaplay i minuta ta samą co na flashscore, zacięcie jedno małe i patrząc po szybkości wpisów to chyba jestem wyjątkiem że to tak działa xD na razie zadowolony
1
Dobra Denzel, dajesz Ferrana na lewo
3
Portugalski burak, standard
8
Wy macie wszyscy po 6 lat naprawdę xD
Stracony gol - "majty obsrane" "frajerstwo" XD
0
Ktory się tam tak zajebał
1
O, wchodzi wannbe Raphinia
1
Jerzy Buzzer w sumie dobrze się sprawdza w roli eksperta
0
@MesQueUnClub96 jak ty to wyczytales xD po prostu gra słabo w rozegraniu i kilka akcji idzie na jego konto. Tak ciężko to przyznać? Czy koniecznie musisz się wywyższac? XD
4
@Firestone nie zgadzam się, robi swoje, gra odważnie i skutecznie
3
Generalnie gramy bardzo dobrze, jedynie Lewy się wyróżnia na minus
1
Kounde 3/3 zjebane wrzutki xD
1
Znowu słychać naszych haha
Ale ale ale!
3
Słychać naszych kibiców wow
1
Trochę źle wszedł w mecz Turpin i teraz musi damage control robić
0
Uff XDD brawo Robert
1
Balde jesteś cudowny!
0
Pierwszy raz oglądam mecz na Viaplay i minuta ta samą co na flashscore, zacięcie jedno małe i patrząc po szybkości wpisów to chyba jestem wyjątkiem że to tak działa xD na razie zadowolony
0
Balde jak zaorał portugalskiego średniaka XD
1
Uwielbiam te bliskie trybuny na angielskich stadionach
0
A moim zdaniem dobra decyzja żeby nie puszczać Ferrana od razu.
19
@cules100pro że zabson to debil
1
@HalaMadrid14 haha
4
Real gniecie ogórków w LM, Barcelona gniecie Real w Hiszpanii, a ogórki gniotą Barcelone w LM, kurwa ktoś mi to wyjaśni
0
Liverpool wy już wiecie co
0
Hiszpandka tiki taka xD w prawdziwej tiki tace brało udział DWÓCH piłkarzy Realu w tym jeden bramkarz xD także cichutko tam
1
Ten komentarz to jak relacja na Onecie XDDD zero pojęcia o piłce
0
To nie byl karny?
0
@Mankind no kurwa, ile razy piłkarz przy rzucie wolnym z tego miejsca zostaje absolutnie bez krycia xD nie wierzę że Liverpool jest tak słaby
0
Kurwa jak można tak odpuścić piłkarza, czemu to się zawsze dzieje w tą stronę że to piłkarz Realu ma takiego farta XD
4
@Comfortable_ nie, wolałbym 4-0 dla przeciwników Realu
4
Two retards fighting