@Ostatnikrwawygang nie warto, Kessie to jest jakieś pranie brudnych pieniędzy a nie piłkarz. Ten człowiek rusza się jak twój wujek na weselu przy grze w krzesła. Absolutnie ostatni piłkarz w Barcelon którego "warto spróbować". Już to próbował Xavi dziesiątki razy i nie pamiętam ani jednego dobrego zagrania.
0
Traore jest wypożyczony czy sprzedany?
1
@kondzix2115 Pedri bez dyskusji, gość ma cząstkę magii
0
@Kondziubarca Alex Song
8
@Worny przyszły kapitan
0
Jest tu jeszcze ktoś kto broni Alexa Songa 2.0 który przyszedł z Milanu?
1
@Ostatnikrwawygang nie warto, Kessie to jest jakieś pranie brudnych pieniędzy a nie piłkarz. Ten człowiek rusza się jak twój wujek na weselu przy grze w krzesła. Absolutnie ostatni piłkarz w Barcelon którego "warto spróbować". Już to próbował Xavi dziesiątki razy i nie pamiętam ani jednego dobrego zagrania.
1
Pozdrawiamy wariatów
1
Brawo chłopaki! Oby to był początek ciężkiej pracy
1
I pomyślcie że byłoby teraz 1-2
0
@wasacz przecież bez kontuzji zszedł
2
Musiał dać Kessiego xD
3
Żebyś Ty Frenkie miał taki luz zawsze...
Jednym tchem byśmy go wymieniali z najlepszymi na świecie
4
De Jong woowowowo
4
JEFFREN!! JEFFREN!!!
6
I niech mi ktoś szczeknie coś o jakimś Musiali albo Camavindze xD
0
Carlo wpuszcza obrońcę xD
0
Dobra misiu zmiany
1
Gavi co za mecz
0
O kurde Modric był na boisku xD
2
Dawaj Raphinie panie Xavi
6
Trochę Francja-Argentyna się przypomina. Trzeba strzelić na 3-0 bo zaraz na pewno jakaś główka, różny, karny cokolwiek
0
Dajcie spokój, Courtois to nie byle jaki bramkarz
9
Balde ty absolutny kocie
0
Czemu schodzi super pomocnik, światowa topka Camavinga :(
0
@!34RC3!_0N4 druga też xD
5
@cris2706 nie rozpędzaj się
1
Co to by było bez Busquetsa na boisku xD
4
Śmietankowa jak zawsze, chce człowiek wejść się pośmiać to nie działa
4
Znowu się Barca TV odpaliło i jakiś trening ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Najpierw Pedri, teraz Frenkie. Pięknie panowie