0

Traore jest wypożyczony czy sprzedany?

1

@kondzix2115 Pedri bez dyskusji, gość ma cząstkę magii

0

@Kondziubarca Alex Song

8

@Worny przyszły kapitan

0

Jest tu jeszcze ktoś kto broni Alexa Songa 2.0 który przyszedł z Milanu?

1

@Ostatnikrwawygang nie warto, Kessie to jest jakieś pranie brudnych pieniędzy a nie piłkarz. Ten człowiek rusza się jak twój wujek na weselu przy grze w krzesła. Absolutnie ostatni piłkarz w Barcelon którego "warto spróbować". Już to próbował Xavi dziesiątki razy i nie pamiętam ani jednego dobrego zagrania.

1

Pozdrawiamy wariatów

1

Brawo chłopaki! Oby to był początek ciężkiej pracy

1

I pomyślcie że byłoby teraz 1-2

0

@wasacz przecież bez kontuzji zszedł

2

Musiał dać Kessiego xD

3

Żebyś Ty Frenkie miał taki luz zawsze...
Jednym tchem byśmy go wymieniali z najlepszymi na świecie

4

De Jong woowowowo

4

JEFFREN!! JEFFREN!!!

6

I niech mi ktoś szczeknie coś o jakimś Musiali albo Camavindze xD

0

Carlo wpuszcza obrońcę xD

0

Dobra misiu zmiany

1

Gavi co za mecz

0

O kurde Modric był na boisku xD

2

Dawaj Raphinie panie Xavi

6

Trochę Francja-Argentyna się przypomina. Trzeba strzelić na 3-0 bo zaraz na pewno jakaś główka, różny, karny cokolwiek

0

Dajcie spokój, Courtois to nie byle jaki bramkarz

9

Balde ty absolutny kocie

0

Czemu schodzi super pomocnik, światowa topka Camavinga :(

0

@!34RC3!_0N4 druga też xD

5

@cris2706 nie rozpędzaj się

1

Co to by było bez Busquetsa na boisku xD

4

Śmietankowa jak zawsze, chce człowiek wejść się pośmiać to nie działa

4

Znowu się Barca TV odpaliło i jakiś trening ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Najpierw Pedri, teraz Frenkie. Pięknie panowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?