Oczywiste to było że tak będzie w momencie jak przy linii pojawił się Busquets xD ściągnięcie De Jonga i Dembele którzy trzymali tą grę do przodu to Edit: chuj Lewy ratuje Xaviego
Od czasów Guardioli byłem jednym z ostatnich którzy zwalniają trenerów, ale ten połmozg się sam o to prosi xD Bierz sobie tego Busquetsa i wyjazd panie Xavi. Nie psuj swojej legendy.
@BorzyKrzys zawsze byli na tym pograniczu, ale magia z ich muzyki nigdy nie uleciała. A już na pewno nie z koncertów. To że udało mi się być na ich spektaklu, bo inaczej tego nie mogę nazwać, uważam za spełnienie marzeń. Polecam absolutnie każdemu.
@Mow_mi_Douglas pasuje mu ta 8, i cieszyliśmy się wszyscy gdy Ansu dostawał 10 po dwóch, a szczególnie jednym, wielkich poprzednikach. Kto mógł wiedzieć że wszystko pójdzie tak źle
0
Ten Haag tak podobno lubi pracujących zawodników itp a trzyma na boisku statystę Rashforda xD
3
Anthony to jakiś wannabe Raphinia?
0
Rodri wyjaśnia placka Casemiro
1
@B jak BARCA Co nie tak z Pedrim? Wczoraj cały zespół miał na plecach jak w większości meczów.
0
Nie chce blamażu w El Clasico.
1
Pedri matko wow
0
Byliśmy lepsi, Sergio nadal może dużo dać zespołowi.
Dawajcie dalej co powie ekspert od 4ŚO w obronie po meczu:
10
55 mln xDDDDDdd
0
Oczywiste to było że tak będzie w momencie jak przy linii pojawił się Busquets xD ściągnięcie De Jonga i Dembele którzy trzymali tą grę do przodu to
Edit: chuj Lewy ratuje Xaviego
0
4 ŚO na obronie XDDDDDDD GENIUSZ
1
Od czasów Guardioli byłem jednym z ostatnich którzy zwalniają trenerów, ale ten połmozg się sam o to prosi xD
Bierz sobie tego Busquetsa i wyjazd panie Xavi. Nie psuj swojej legendy.
2
Witamy dogrywkę
1
Suarez wróć :( .
1
Eric i Alonso XDDDDDDDDDDD vivat dogrywka
3
Nie ma wolności bez Busquetsowości
5
Alez Pedriiii rozdał!
7
Komu Windowsa tam wyjebało? XD
1
@BorzyKrzys zawsze byli na tym pograniczu, ale magia z ich muzyki nigdy nie uleciała. A już na pewno nie z koncertów. To że udało mi się być na ich spektaklu, bo inaczej tego nie mogę nazwać, uważam za spełnienie marzeń. Polecam absolutnie każdemu.
0
@Mow_mi_Douglas pasuje mu ta 8, i cieszyliśmy się wszyscy gdy Ansu dostawał 10 po dwóch, a szczególnie jednym, wielkich poprzednikach. Kto mógł wiedzieć że wszystko pójdzie tak źle
0
Witamy i powodzenia!
0
Ojapierdziele co on zrobił
4
Dajcie normalnego trenera żeby nie kazał Pedriemu zatrzymywać takich akcji no kurde
12
Ten Kessie to jest taki kurwa placek ze ja nie mam pytań xD to musi być pranie brudnych pieniędzy
0
@andres_xavi ile ty masz lat? XD przerasta cię zmiana ustawienia?
4
Roberto i Alonso XD cześć, giniemy
2
W końcu jakaś kontra
0
@andres_xavi ściągnąć Busquetsa, wpuścić Raphinie?
0
Po cholerę on wpuszcza tego Kessie? Serio, pokażcie mi jedną jego pozytywną akcję w Barcelonie
Edit: JESZCZE ZA DE JONGA A BUSQUETS ZOSTAJE XDDDDD
3
Czemu nagle Chabiniak jedynką? XD
2
MATS!!! Brawo!!!