0

Ma ktoś na szybko listę piłkarzy którzy grali i w Realu i w Barcelonie poza Figo i Ronaldo? Nie pytajcie po co xD

1

@Culer_1906 porównywalne z najlepszym jakie pamiętam czyli tym w 2014 roku Zubiego. Mimo że wtedy nie docenialiśmy jakości tych piłkarzy. Oby tym razem było podobnie

5

Żeby się nie skończyło jak z De Gea w Realu xD

0

@DonVincenzo jezu czemu zawsze myślę że on jest '87

0

@Suzu Lewy ma 35

0

Naszym transferem jest Puyol

1

La Rambla wydała wyrok, Alemany się nie nadaje bo @SinMistico powiedział be.
Kurde ale beznadzieja :/

0

@Culer_1906 pamiętam jak się cieszyliśmy na LR z jego długo wyczekanej pierwszej bramki w Barçy

7

W końcu, ile można oglądać twarze wszystkich blamaży od 2016 roku w postaci Pique i Alby. Kocham ich, tak samo jak Sergio bo są też twarzami wielkiej Barcelony, dwóch z nich nawet najlepszego zespołu w historii, ale ich czas minął już dawno temu, dziękuje Xaviemu że nie grają u niego nazwiska

1

@cris2706 świetny wpis, króciutko z malkontentami.

ps. 4 gole w półfinale LM strzelił jeszcze w Borussii :)

1

Do przewidzenia, ale przynajmniej będzie ciekawa walka o Pichichi

0

Neymar z Messim mają jeszcze ten vibe który podziwialiśmy w Barcelonie. Wracają piękne wspomnienia

5

Nie rozumiem zajezdżania Pedriego, znowu

1

Jak mnie wkurzają te straty Busquetsa gdy atakują go z tyłu

0

@kamiVeB Gavi trochę chaotyczny

0

Ale to zrobił uuuaaa

0

Pedri jest cudowny

2

Jak mnie wkurza jak komentarzy mówią nawet ciekawostki tym akcentem jakby się coś działo XD

0

Da radę kupić bilety tylko na mecz z Victorią w Czechach?

0

Szkoda że te gole wychodzą z talentu piłkarzy, nie z taktyki. Bo męczenie buły to samo co zawsze

0

Ładnie pograli chłopaczki

0

Vamooos!!! Piękny moment

0

Uwielbiam go oglądać

0

Szkoda Aubameyanga co by nie mówić

0

No elo sezonowcy, przyzwyczajacie się

0

Busquets oczywiście 3s za tempem xD

2

Jak ja uwielbiam Pedriego, święta matko co za piłkarz

0

@Survier nie wyciągać pochopnych wniosków

4

Zawsze warto na początek sezonu przypomnieć pierwszy sezon Luisa Enrique. Przecież to był gorszy pazdzierz niż za Taty. Dajcie im czas, serio

0

@FCB_dimiC tak, kilka razy. Mam ustawione by zmienial razem z urządzeniem po zachodzie słońca, a mrygnął mi dziś kilka razy
iPhone 11

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?