@Culer_1906 porównywalne z najlepszym jakie pamiętam czyli tym w 2014 roku Zubiego. Mimo że wtedy nie docenialiśmy jakości tych piłkarzy. Oby tym razem było podobnie
W końcu, ile można oglądać twarze wszystkich blamaży od 2016 roku w postaci Pique i Alby. Kocham ich, tak samo jak Sergio bo są też twarzami wielkiej Barcelony, dwóch z nich nawet najlepszego zespołu w historii, ale ich czas minął już dawno temu, dziękuje Xaviemu że nie grają u niego nazwiska
0
Ma ktoś na szybko listę piłkarzy którzy grali i w Realu i w Barcelonie poza Figo i Ronaldo? Nie pytajcie po co xD
1
@Culer_1906 porównywalne z najlepszym jakie pamiętam czyli tym w 2014 roku Zubiego. Mimo że wtedy nie docenialiśmy jakości tych piłkarzy. Oby tym razem było podobnie
5
Żeby się nie skończyło jak z De Gea w Realu xD
0
@DonVincenzo jezu czemu zawsze myślę że on jest '87
0
@Suzu Lewy ma 35
0
Naszym transferem jest Puyol
1
La Rambla wydała wyrok, Alemany się nie nadaje bo @SinMistico powiedział be.
Kurde ale beznadzieja :/
0
@Culer_1906 pamiętam jak się cieszyliśmy na LR z jego długo wyczekanej pierwszej bramki w Barçy
7
W końcu, ile można oglądać twarze wszystkich blamaży od 2016 roku w postaci Pique i Alby. Kocham ich, tak samo jak Sergio bo są też twarzami wielkiej Barcelony, dwóch z nich nawet najlepszego zespołu w historii, ale ich czas minął już dawno temu, dziękuje Xaviemu że nie grają u niego nazwiska
1
@cris2706 świetny wpis, króciutko z malkontentami.
ps. 4 gole w półfinale LM strzelił jeszcze w Borussii :)
1
Do przewidzenia, ale przynajmniej będzie ciekawa walka o Pichichi
0
Neymar z Messim mają jeszcze ten vibe który podziwialiśmy w Barcelonie. Wracają piękne wspomnienia
5
Nie rozumiem zajezdżania Pedriego, znowu
1
Jak mnie wkurzają te straty Busquetsa gdy atakują go z tyłu
0
@kamiVeB Gavi trochę chaotyczny
0
Ale to zrobił uuuaaa
0
Pedri jest cudowny
2
Jak mnie wkurza jak komentarzy mówią nawet ciekawostki tym akcentem jakby się coś działo XD
0
Da radę kupić bilety tylko na mecz z Victorią w Czechach?
0
Szkoda że te gole wychodzą z talentu piłkarzy, nie z taktyki. Bo męczenie buły to samo co zawsze
0
Ładnie pograli chłopaczki
0
Vamooos!!! Piękny moment
0
Uwielbiam go oglądać
0
Szkoda Aubameyanga co by nie mówić
0
No elo sezonowcy, przyzwyczajacie się
0
Busquets oczywiście 3s za tempem xD
2
Jak ja uwielbiam Pedriego, święta matko co za piłkarz
0
@Survier nie wyciągać pochopnych wniosków
4
Zawsze warto na początek sezonu przypomnieć pierwszy sezon Luisa Enrique. Przecież to był gorszy pazdzierz niż za Taty. Dajcie im czas, serio
0
@FCB_dimiC tak, kilka razy. Mam ustawione by zmienial razem z urządzeniem po zachodzie słońca, a mrygnął mi dziś kilka razy
iPhone 11