2

Ale poleciał xD morda się cieszy

5

Fajnie mają śmietankowi że głównym newsem są słowa piłkarza który jest w przeciwnym klubie 2 tygodnie.

0

Hej @Moderacja @Redakcja macie jakieś statystyki o ile zwiększył się ruch na stronie?

0

@Katalonbar Lewy bezpośrednio do amigosów

0

Uda się go zarejestrować chociaż do końca sierpnia? Czy tak będzie jeździł z klubem?

1

Ktoś opisze w skrócie co się odwala?

0

@RobiS 2/10 bo odpisałem

1

@Kgorecki2500 cudowny prezydent

4

@tobiasson92 xDD wy się nigdy nie zmienicie PiSowcy xD

2

To jest kurwa niemożliwe XDDDD

1

@busquets5 dla mnie w tym momencie owszem, gówno zrobię na tym świecie bez pieniędzy XD i dawno przestałem się karmić romantyzmami o życiu

2

Dlaczego Viaplay jeszcze funkcjonuje?

0

@Janas11224 Papież w rzymskiej klatce

0

Czym sobie De Jong przechlapał?

0

@Emhyr Messi
Znaki

1

@Janiama 3:1 dla nas łatwo

0

@Popitek12 Iniesta z kontuzją wciągał obu

1

@MSN30 Manita na dzień dobry na nowym stadionie, to by było piękne

1

@ranger3120 @FCMichalo @Mario96w
Dobra działa dzięki

0


Test xD

0

@Uukasz_93 tak, z aplikacji

0

Jak wy udostępniacie tweety bez tych brzydkich opisów i linków? Czarna magia dla mnie :p

0

Już się nie mogę doczekać szczekania mejwenów na Xaviego jeśli tylko Robercik usiądzie na ławce w przynajmniej jednym meczu, albo nie dostanie podania od Pedriego XD będzie wesoło w tym kraju

4



XD

0

@kuz już widzę tego Busquetsa łatajacego wszystkie dziury XDD

1

Szkoda mi Aubameyanga jeśli przyjdzie Lewy :(

0

Gość jest niesamowity xD

1

@tristan87 a kto nie, takiego skrzydłowego tej klasy na rynku po prostu nie ma, chyba że za grube miliony. Nie wiem czy nie warto po prostu inwestować w to co się ma. Ale wiadomo, nikt nie stoi ponad klubem

0

Mam nadzieję że wejdzie jeszcze Goathwaite i wróci do europejskiej piłki na pełnej.

5

Mimo wszystko okej, dostał szansę Traore, nie będzie nikt mówił że jakby grał to by było to i to xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?