Już się nie mogę doczekać szczekania mejwenów na Xaviego jeśli tylko Robercik usiądzie na ławce w przynajmniej jednym meczu, albo nie dostanie podania od Pedriego XD będzie wesoło w tym kraju
@tristan87 a kto nie, takiego skrzydłowego tej klasy na rynku po prostu nie ma, chyba że za grube miliony. Nie wiem czy nie warto po prostu inwestować w to co się ma. Ale wiadomo, nikt nie stoi ponad klubem
2
Ale poleciał xD morda się cieszy
5
Fajnie mają śmietankowi że głównym newsem są słowa piłkarza który jest w przeciwnym klubie 2 tygodnie.
0
Hej @Moderacja @Redakcja macie jakieś statystyki o ile zwiększył się ruch na stronie?
0
@Katalonbar Lewy bezpośrednio do amigosów
0
Uda się go zarejestrować chociaż do końca sierpnia? Czy tak będzie jeździł z klubem?
1
Ktoś opisze w skrócie co się odwala?
0
@RobiS 2/10 bo odpisałem
1
@Kgorecki2500 cudowny prezydent
4
@tobiasson92 xDD wy się nigdy nie zmienicie PiSowcy xD
2
To jest kurwa niemożliwe XDDDD
1
@busquets5 dla mnie w tym momencie owszem, gówno zrobię na tym świecie bez pieniędzy XD i dawno przestałem się karmić romantyzmami o życiu
2
Dlaczego Viaplay jeszcze funkcjonuje?
0
@Janas11224 Papież w rzymskiej klatce
0
Czym sobie De Jong przechlapał?
0
@Emhyr Messi
Znaki
1
@Janiama 3:1 dla nas łatwo
0
@Popitek12 Iniesta z kontuzją wciągał obu
1
@MSN30 Manita na dzień dobry na nowym stadionie, to by było piękne
1
@ranger3120 @FCMichalo @Mario96w
Dobra działa dzięki
0
Test xD
0
@Uukasz_93 tak, z aplikacji
0
Jak wy udostępniacie tweety bez tych brzydkich opisów i linków? Czarna magia dla mnie :p
0
Już się nie mogę doczekać szczekania mejwenów na Xaviego jeśli tylko Robercik usiądzie na ławce w przynajmniej jednym meczu, albo nie dostanie podania od Pedriego XD będzie wesoło w tym kraju
4
XD
0
@kuz już widzę tego Busquetsa łatajacego wszystkie dziury XDD
1
Szkoda mi Aubameyanga jeśli przyjdzie Lewy :(
0
Gość jest niesamowity xD
1
@tristan87 a kto nie, takiego skrzydłowego tej klasy na rynku po prostu nie ma, chyba że za grube miliony. Nie wiem czy nie warto po prostu inwestować w to co się ma. Ale wiadomo, nikt nie stoi ponad klubem
0
Mam nadzieję że wejdzie jeszcze Goathwaite i wróci do europejskiej piłki na pełnej.
5
Mimo wszystko okej, dostał szansę Traore, nie będzie nikt mówił że jakby grał to by było to i to xD