0

@Danny Gaucho gdzie James gral w Ligue 1?

1

Kurde, mógłby ten Dembele ogarnąć dupsko i zejść z ceny. Tak szybkie skrzydła to poezja

0

Wylew musiał byc xD

1

Ter Stegen weź ty się ogarniaj

1

@TheNekro94 social changes + wPolityce, to się dziej. Wiarygodny tak samo jak sondaż przeprowadzony na porannej mszy w niedzielę

4

Serio, moim zdaniem casus Viniciusa. Najważniejsze że się odnajduje w grze, kiedyś zacznie strzelać. Neymar też miał u nas momenty gdzie nie strzelał setek. Odblokuje się i pójdzie, ale może trochę czasu minąć

0

Psycha sitting?

6

Dembele zejdź z tej ceny i zostań, serio.

3

Kiedyś mu siadzie jak Viniciusowi

1

Co jest, Torres ma koszulkę z targu?

1

Bez jaj, to nie jest ręka XD

0

A fajnie, teraz komentarza nie ma XD

2

Przyspieszcie do jasnej cholery

0

Siedem hektarów miejsca w polu karnym, ładnie xD

1

@derlysy1979 xDDDDDD

0

Mingueza widzę wrzutki dalej ma top xD

0

Dobry strzał w sumie

3

Byłbym w stanie płacić za strumyk.tv, ale za viaplay nie mam zamiaru złamanego grosza. To jest dramat xD

0

Kto to teraz relacjonuje ze stadionu?

0

Jak ja mam na tym czymś oglądać F1 za rok, przecież pistolet sam się do głowy przykłada. Okrążenie za całym światem, super plan xD

2

Oscar pewnie wyłapie kartkę do 30 minuty będąc wkręcony po raz 7. przez Insignie i tyle będzie z grania

0

Mingueza? Oh boy

0

@Azi czy chodzi o pewien pokój?

3

@Fenelon nie no to mnie rozwala, piłka zagrana niedokładnie to Abidal na pełnej po nią idzie przy stanie 3-0. A nie kurde 1-0 i Pique ma najwięcej kontaktów z piłką xD

0

@Jakchcesz ale nie od pierwszej, trzeba najpierw spróbować taktycznie. Potem będzie czas na killerów jak Luuk (aż dziwnie się to pisze XD) czy kogoś na robienie wiatru jak Bembele

9

Już zapomniałem co Polsat odwalił na Euro 2016 xD ale to są gnidy


0

@Katalonbar a i tak by grał każdy mecz po 90'

1

1

Cudownie, kartka dla niego zawsze cieszy

3

Carvajal jest tak gnojony przez żółwia że xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?