Serio, moim zdaniem casus Viniciusa. Najważniejsze że się odnajduje w grze, kiedyś zacznie strzelać. Neymar też miał u nas momenty gdzie nie strzelał setek. Odblokuje się i pójdzie, ale może trochę czasu minąć
@Fenelon nie no to mnie rozwala, piłka zagrana niedokładnie to Abidal na pełnej po nią idzie przy stanie 3-0. A nie kurde 1-0 i Pique ma najwięcej kontaktów z piłką xD
@Jakchcesz ale nie od pierwszej, trzeba najpierw spróbować taktycznie. Potem będzie czas na killerów jak Luuk (aż dziwnie się to pisze XD) czy kogoś na robienie wiatru jak Bembele
Już zapomniałem co Polsat odwalił na Euro 2016 xD ale to są gnidy
Zakwestionowana praktyka miała miejsce podczas #Euro2016. Cyfrowy Polsat usunął niemieckojęzyczne kanały ZDF i Dar Erste z automatycznej listy programów na dekoderach. Te kanały transmitowały większość meczów piłkarskich. Stało się to na pół godziny przez meczem Anglia-Walia.
0
@Danny Gaucho gdzie James gral w Ligue 1?
1
Kurde, mógłby ten Dembele ogarnąć dupsko i zejść z ceny. Tak szybkie skrzydła to poezja
0
Wylew musiał byc xD
1
Ter Stegen weź ty się ogarniaj
1
@TheNekro94 social changes + wPolityce, to się dziej. Wiarygodny tak samo jak sondaż przeprowadzony na porannej mszy w niedzielę
4
Serio, moim zdaniem casus Viniciusa. Najważniejsze że się odnajduje w grze, kiedyś zacznie strzelać. Neymar też miał u nas momenty gdzie nie strzelał setek. Odblokuje się i pójdzie, ale może trochę czasu minąć
0
Psycha sitting?
6
Dembele zejdź z tej ceny i zostań, serio.
3
Kiedyś mu siadzie jak Viniciusowi
1
Co jest, Torres ma koszulkę z targu?
1
Bez jaj, to nie jest ręka XD
0
A fajnie, teraz komentarza nie ma XD
2
Przyspieszcie do jasnej cholery
0
Siedem hektarów miejsca w polu karnym, ładnie xD
1
@derlysy1979 xDDDDDD
0
Mingueza widzę wrzutki dalej ma top xD
0
Dobry strzał w sumie
3
Byłbym w stanie płacić za strumyk.tv, ale za viaplay nie mam zamiaru złamanego grosza. To jest dramat xD
0
Kto to teraz relacjonuje ze stadionu?
0
Jak ja mam na tym czymś oglądać F1 za rok, przecież pistolet sam się do głowy przykłada. Okrążenie za całym światem, super plan xD
2
Oscar pewnie wyłapie kartkę do 30 minuty będąc wkręcony po raz 7. przez Insignie i tyle będzie z grania
0
Mingueza? Oh boy
0
@Azi czy chodzi o pewien pokój?
3
@Fenelon nie no to mnie rozwala, piłka zagrana niedokładnie to Abidal na pełnej po nią idzie przy stanie 3-0. A nie kurde 1-0 i Pique ma najwięcej kontaktów z piłką xD
0
@Jakchcesz ale nie od pierwszej, trzeba najpierw spróbować taktycznie. Potem będzie czas na killerów jak Luuk (aż dziwnie się to pisze XD) czy kogoś na robienie wiatru jak Bembele
9
Już zapomniałem co Polsat odwalił na Euro 2016 xD ale to są gnidy
0
@Katalonbar a i tak by grał każdy mecz po 90'
1
@DonMatteo901 XDD
1
Cudownie, kartka dla niego zawsze cieszy
3
Carvajal jest tak gnojony przez żółwia że xD