1

Ale ta strona śmiga przy takiej ilości.

1

Mogło być naprawdę 7:0 tutaj, wow po prostu

5

Co za dzień, Ferrari 1-2, Barca zlomuje Real. Coś pięknego.

1

ŻEFREN, ŻEFREN, PIĘĆ-ZERO, PIĘĆ-ZERO

9

No strzelcie tę piątą bramkę no

0

Taki mecz nam się należał za oglądanie Barcelony przez lata od odejścia Enrique.

48

Kocham Xaviego, 4:0 a ten ich opierdala xDDD

0

4:0 w koszulkach z flagą Katalonii, coś pięknego

4

Co za wieczór, Ferrari znowu na czele i gwałt na Realu w wykonaniu Barcy. Kocham ten dzien

0

4:0!!!! HAHAHAHHA

0

Kocham takie wieczory

0

Ale się odegrał haha pięknie

0

TAAAAK BRAWOOOO FERRANNNN

0

Kurwaaaa Ferrannnn

9

DEMBELE ZOSTAŃ W BARCELONIE

0

Perdi jest tak cudownie piękny

0

Aj aj aj, świetnie Ferran

12

Co za meczycho, głowa mała

0

To kiedy spuchną?

0

Pokręcił Araujo teraz

4

Nie lubię Chelsea, a znowu trzeba im kibicować xD

0

@Chaoss Forza Ferrari!!

3

Brawo chłopaki! Teraz jazda z klasykiem

1

Lenglet to jest taki parodysta xD

0

Bydło tureckie, standard.

0

Co ja tu czytam xD nie gramy źle

4

Jazda z turkami xD

0

@Pawel13sz o huk zapomniałem o Suarezie XD ale jednak nie mam przekonania co do Salaha, wolę na tę chwile Dembele w obecnej formie

0

@Pawel13sz całe szczęście, ściąganie piłkarzy z Premier League i to za taką kasę nie wychodzi nam za dobrze.

2

@KrychaFCB gdybym miał wybór to bym zdecydowanie grał Canal+, Cwiakała TOP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?