20 marca 2022, 23:03
1
Ale ta strona śmiga przy takiej ilości.
20 marca 2022, 22:55
Mogło być naprawdę 7:0 tutaj, wow po prostu
20 marca 2022, 22:53
5
Co za dzień, Ferrari 1-2, Barca zlomuje Real. Coś pięknego.
20 marca 2022, 22:42
ŻEFREN, ŻEFREN, PIĘĆ-ZERO, PIĘĆ-ZERO
20 marca 2022, 22:40
9
No strzelcie tę piątą bramkę no
20 marca 2022, 22:30
0
Taki mecz nam się należał za oglądanie Barcelony przez lata od odejścia Enrique.
20 marca 2022, 22:26
48
Kocham Xaviego, 4:0 a ten ich opierdala xDDD
20 marca 2022, 22:17
4:0 w koszulkach z flagą Katalonii, coś pięknego
20 marca 2022, 22:14
4
Co za wieczór, Ferrari znowu na czele i gwałt na Realu w wykonaniu Barcy. Kocham ten dzien
20 marca 2022, 22:11
4:0!!!! HAHAHAHHA
20 marca 2022, 22:07
Kocham takie wieczory
20 marca 2022, 22:05
Ale się odegrał haha pięknie
TAAAAK BRAWOOOO FERRANNNN
20 marca 2022, 22:04
Kurwaaaa Ferrannnn
20 marca 2022, 21:40
DEMBELE ZOSTAŃ W BARCELONIE
20 marca 2022, 21:27
Perdi jest tak cudownie piękny
20 marca 2022, 21:20
Aj aj aj, świetnie Ferran
20 marca 2022, 21:16
12
Co za meczycho, głowa mała
20 marca 2022, 21:11
To kiedy spuchną?
20 marca 2022, 21:09
Pokręcił Araujo teraz
18 marca 2022, 12:11
Nie lubię Chelsea, a znowu trzeba im kibicować xD
18 marca 2022, 11:15
@Chaoss Forza Ferrari!!
17 marca 2022, 20:40
3
Brawo chłopaki! Teraz jazda z klasykiem
17 marca 2022, 20:36
Lenglet to jest taki parodysta xD
17 marca 2022, 20:30
Bydło tureckie, standard.
17 marca 2022, 19:04
Co ja tu czytam xD nie gramy źle
17 marca 2022, 18:38
Jazda z turkami xD
15 marca 2022, 17:31
@Pawel13sz o huk zapomniałem o Suarezie XD ale jednak nie mam przekonania co do Salaha, wolę na tę chwile Dembele w obecnej formie
15 marca 2022, 17:21
@Pawel13sz całe szczęście, ściąganie piłkarzy z Premier League i to za taką kasę nie wychodzi nam za dobrze.
15 marca 2022, 14:36
2
@KrychaFCB gdybym miał wybór to bym zdecydowanie grał Canal+, Cwiakała TOP
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Ale ta strona śmiga przy takiej ilości.
1
Mogło być naprawdę 7:0 tutaj, wow po prostu
5
Co za dzień, Ferrari 1-2, Barca zlomuje Real. Coś pięknego.
1
ŻEFREN, ŻEFREN, PIĘĆ-ZERO, PIĘĆ-ZERO
9
No strzelcie tę piątą bramkę no
0
Taki mecz nam się należał za oglądanie Barcelony przez lata od odejścia Enrique.
48
Kocham Xaviego, 4:0 a ten ich opierdala xDDD
0
4:0 w koszulkach z flagą Katalonii, coś pięknego
4
Co za wieczór, Ferrari znowu na czele i gwałt na Realu w wykonaniu Barcy. Kocham ten dzien
0
4:0!!!! HAHAHAHHA
0
Kocham takie wieczory
0
Ale się odegrał haha pięknie
0
TAAAAK BRAWOOOO FERRANNNN
0
Kurwaaaa Ferrannnn
9
DEMBELE ZOSTAŃ W BARCELONIE
0
Perdi jest tak cudownie piękny
0
Aj aj aj, świetnie Ferran
12
Co za meczycho, głowa mała
0
To kiedy spuchną?
0
Pokręcił Araujo teraz
4
Nie lubię Chelsea, a znowu trzeba im kibicować xD
0
@Chaoss Forza Ferrari!!
3
Brawo chłopaki! Teraz jazda z klasykiem
1
Lenglet to jest taki parodysta xD
0
Bydło tureckie, standard.
0
Co ja tu czytam xD nie gramy źle
4
Jazda z turkami xD
0
@Pawel13sz o huk zapomniałem o Suarezie XD ale jednak nie mam przekonania co do Salaha, wolę na tę chwile Dembele w obecnej formie
0
@Pawel13sz całe szczęście, ściąganie piłkarzy z Premier League i to za taką kasę nie wychodzi nam za dobrze.
2
@KrychaFCB gdybym miał wybór to bym zdecydowanie grał Canal+, Cwiakała TOP