1

Dobry ten nasz nowy sponsor, nie działa xD

0

@iniesta44 potwierdzone że to jest ta latająca sztuka? Bo na tym samym lotnisku od wielu lat stał nieukończony An-225.

6

Dembele, kolejny raz to mówię zejdź z tej ceny albo wywal tego agenta i zostań, tutaj jest twoje miejsce na budowanie swojej wyjątkowej - w każdym tego słowa znaczeniu - marki.

4

Znowu 4 gole, co za wspaniała seria

0

Pięknie, pięknie

0

Co się stało z darmowa-tv? Działa wam?

5

@masq upadnie Putin to Łukaszenka będzie sobie co najwyżej zarządzał własnym gospodarstwem

5

@AdamaTraore Mazepin mógłby powiedzieć to samo, nawet najprostsze oświadczenie. Tak to jego kariera się zakończy

1

@PatrychoO oby nie Spartak, za dużo stresu i zamieszani związanego z wyjazdem do Moskwy

1

@Pawel13sz XDDD chłop nie przestanie zaskakiwać

18

Potem w ocenach przeczytamy że Ter Stegen przy bramce bez szans XD

1

Świetny komentarz dziś, wiedza na wysokim poziomie.

0

Pedri jezu, siadaj nam na twarzy

0

@Adamski69 ja to samo, w końcu mamy to co ostatnio było za najlepszych czasów Enrique i MSN.

1

Rozkład jazdy jest prosty

20

Jakby Araujo był gejem to i ja bym został

0

Ogólnie strasznie ciekawy mecz

4

Ale ich jedziemy tam XD

1

Nawet się nie ruszył XDDDD

8

Co Ty Ter Stegen odpierdalasz

28

Gol z kontry i ze strzału z dystansu, co tu się odwala XD

3

CO ONI ROBIĄ WOWOOWOW

0

Pięknie!! Brawo Alba

20

Ter Stegen = Pedri xd

7

@Kozinho. Hahahah jesteście zabawni płatki śniegu. Trump by miał wywalone w jakiś kraj trzeciego świata co się mu wiecznie podlizywał. Marzyciele o Trumpie stoją w jednym szeregu z wyznawcami PiSu

0

@Kondziubarca tak tak, wasz ukochany Putin taki genialny. Na tyle genialny że może tylko wymachiwać szabelką w tym momencie bo żadnego rzeczowego argumentu na podtrzymanie pozycji Rosji na świecie nie ma. Wypadli z G8 i dalej Rosjanie klepią biedę 30km od Moskwy.

0

@Danny Gaucho aa rzeczywiście xD

0

@Danny Gaucho gdzie James gral w Ligue 1?

1

Kurde, mógłby ten Dembele ogarnąć dupsko i zejść z ceny. Tak szybkie skrzydła to poezja

0

Wylew musiał byc xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?