16 października 2022, 20:50
0
Ależ Leo dzisiaj żyje
16 października 2022, 20:44
1
Jedyne co cieszy to że nie było blamażu typu 4:0, 5:0 czy 5:1.
15 października 2022, 22:15
2
Tęsknię za Danim Alvesem..
12 października 2022, 22:53
Takiego piłkarza nam brakowało, gra gówno ale topowa 9 to jednak topowa 9
12 października 2022, 22:46
Ale po jaką cholerę gracie górą tą piłką xD
12 października 2022, 22:44
XDDDDDDDD super wrzuta Robercik
12 października 2022, 22:43
To co? Otwieramy się i w pizde na 2-3? XD
12 października 2022, 22:29
6
Ta, bo z Messim nie byliśmy frajerami w LM. Było dokładnie to samo, stanie w miejscu
12 października 2022, 22:27
Dlaczego my nie możemy przestać być frajerami
12 października 2022, 22:24
Dobra nara xddd
12 października 2022, 22:22
@Gibbon_FCB Jak my nie potrafimy nawet Interu ograć u siebie to my nie mamy czego szukać w LM nawet ze szczęściem
12 października 2022, 22:21
No Shakira no party
12 października 2022, 22:20
Średnia wzrostu jak w gimnazjum a ci wrzutka za wrzutką xD
12 października 2022, 22:18
Lewy pod formą, dawać Fatiego
12 października 2022, 22:17
Chryste Panie Ter Stegen co broni
12 października 2022, 22:01
@Transu96 raz do roku to wiesz co
12 października 2022, 21:56
9
Niezli eksperci xD Busquetsowi na strzał z dystansu xD
12 października 2022, 21:50
Szkoda tego Alonso, mam nadzieję że się rozbuja bo zawsze go lubiłem
11 października 2022, 22:54
4
Jak dobrze że przestałem się przejmować fartem Realu jakies 3 lata temu, nie wytrzymałbym xD
24 września 2022, 15:32
3
a taki był płacz po co tylu obrońców xD
13 września 2022, 22:22
Ale nam dzis nie siedzi no kurde
11 września 2022, 14:36
Leclerc zwycięstwo, Real w pizde i cudowny weekend
11 września 2022, 00:26
@pt9 dokładnie tak
6 września 2022, 21:32
Znając Benzemę w ostatnich kilku latach to za tydzień będzie grał
6 września 2022, 21:30
7
Neymar typowy Brazylijczyk, jak mu się chce to top światowy
6 września 2022, 21:24
Ramos do Messiego. Jakby ktoś tak powiedział do mnie w 2019 roku to bym chyba padł ze śmiechu
6 września 2022, 21:00
@Pogba wielkiej różnicy w dopingu by nie było XD
6 września 2022, 20:59
Chciałbym tak na Camp Nou
2 września 2022, 10:09
@Rewolucja123 też bym jeszcze dał mu te pół sezonu taryfy ulgowej. Chłop bez presezonu i po kontuzji, na razie wygląda jak w tamtym sezonie ale złapie to
2 września 2022, 00:39
@Kgorecki2500 jak mogłem zapomnieć...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Ależ Leo dzisiaj żyje
1
Jedyne co cieszy to że nie było blamażu typu 4:0, 5:0 czy 5:1.
2
Tęsknię za Danim Alvesem..
0
Takiego piłkarza nam brakowało, gra gówno ale topowa 9 to jednak topowa 9
0
Ale po jaką cholerę gracie górą tą piłką xD
0
XDDDDDDDD super wrzuta Robercik
1
To co? Otwieramy się i w pizde na 2-3? XD
6
Ta, bo z Messim nie byliśmy frajerami w LM. Było dokładnie to samo, stanie w miejscu
2
Dlaczego my nie możemy przestać być frajerami
0
Dobra nara xddd
0
@Gibbon_FCB Jak my nie potrafimy nawet Interu ograć u siebie to my nie mamy czego szukać w LM nawet ze szczęściem
0
No Shakira no party
0
Średnia wzrostu jak w gimnazjum a ci wrzutka za wrzutką xD
2
Lewy pod formą, dawać Fatiego
0
Chryste Panie Ter Stegen co broni
0
@Transu96 raz do roku to wiesz co
9
Niezli eksperci xD Busquetsowi na strzał z dystansu xD
1
Szkoda tego Alonso, mam nadzieję że się rozbuja bo zawsze go lubiłem
4
Jak dobrze że przestałem się przejmować fartem Realu jakies 3 lata temu, nie wytrzymałbym xD
3
a taki był płacz po co tylu obrońców xD
0
Ale nam dzis nie siedzi no kurde
2
Leclerc zwycięstwo, Real w pizde i cudowny weekend
0
@pt9 dokładnie tak
0
Znając Benzemę w ostatnich kilku latach to za tydzień będzie grał
7
Neymar typowy Brazylijczyk, jak mu się chce to top światowy
1
Ramos do Messiego. Jakby ktoś tak powiedział do mnie w 2019 roku to bym chyba padł ze śmiechu
0
@Pogba wielkiej różnicy w dopingu by nie było XD
0
Chciałbym tak na Camp Nou
0
@Rewolucja123 też bym jeszcze dał mu te pół sezonu taryfy ulgowej. Chłop bez presezonu i po kontuzji, na razie wygląda jak w tamtym sezonie ale złapie to
0
@Kgorecki2500 jak mogłem zapomnieć...