0

De Jong Ty kocie!!!

6

Pedri to wchodzi powoli na taki poziom że tylko szczękę zbierać z podłogi będziemy. Co za piłkarz

2

Brawo Balde, Alba by miał w chuju taką piłkę

0

Jakby Pedri był gejem to i ja bym został

1

Ależ to Pedri i Robercik wypatrzyli

2

Ciekawe jak się czuje "Neymar 2.0" jak go ogrywa człowiek z innej strefy czasowej xD

1

4

Wymieni mi ktoś jakąś zaletę tego Camavingi?

8

Proszę, ściągnij tego Busquetsa no japierdole jak można tego nie widzieć co on robi xD

4

Busquets to jest nawet w tiki tace jest spóźniony xD

0

Znowu te patałachy na pół ekranu. Nie chce tego widzieć

0

@YuriRibeiro hahah

0

Super krycie xD

3

Pedri kocham cię

1

Japierdole Busquets xD

0

@Dzemik55 nie, najpewniej pani rejestrująca cię zapyta o PESEL, imię nazwisko i oryginalna przychodnie i tyle

0

@Dzemik55 oczywiście że tak, ubezpieczenie działa wszędzie. Po prostu musisz się zapisać, jak zawsze

0

@MarioVeB! Jak sobie radzi Enzo Fernandez?

1

@Albatros 3 min

0

Ale kot ten Nketiah

0

Ile oni tam miejsca zostawiają xDD

2

Hahaha Busquets, cześć, giniemy

0

@Pogba w tamtym roku pięknie strzelił z dystansu, od czyichś pleców się odbiła pamiętam xD

2

Ale ładują z daleka, coś pięknego. Chyba zacznę częściej oglądać Arsenal

0

@Kiok342 Balde za Albę od początku i lux. Potem ewentualnie zmiana. Trzeba na nich iść od początku, nie ma się co bać

2

1:1 in my books
A Akanji ogór

7

Przecież ewidentnie brał udział w akcji xD co jest

0

Ten Haag tak podobno lubi pracujących zawodników itp a trzyma na boisku statystę Rashforda xD

3

Anthony to jakiś wannabe Raphinia?

0

Rodri wyjaśnia placka Casemiro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?