@AmigoBlancos Bezsens, kolejne Miami. Dość już zachcianek miast, tor pod Barceloną jest jaki jest ale to przynajmniej prawdziwy tor. Zresztą wątpię żeby było na niego miejsce, bo jest w kolejce jeszcze RPA, Nowy Jork, Wietnam, Chiny.. lista nie ma końca
Widzę że człowiek który trzymał blisko z francuskimi mafiozami żegnany z honorami przez piłkarski świat. Niesamowite jak takie sprawy nie mają dla nikogo znaczenia.
0
Gerard weź tego Busquetsa ze sobą
8
Jak tam Tebas? Dalej poziom Premier League? Sędziów sobie ogarnij lepszych bo oni to poziom trzeciej Tureckiej
1
La Rambla dancing night, zapraszamy
6
Legenda. Gracias Presidente!
0
Forza Juve, liczę na finał LE Lewy vs Szczęsny
1
To teraz jeszcze żeby stał się cud i Ferrari nagle znalazło tempo w ten weekend
9
Bravo Girona!! Visca Catalunya!
3
@AmigoBlancos Bezsens, kolejne Miami. Dość już zachcianek miast, tor pod Barceloną jest jaki jest ale to przynajmniej prawdziwy tor. Zresztą wątpię żeby było na niego miejsce, bo jest w kolejce jeszcze RPA, Nowy Jork, Wietnam, Chiny.. lista nie ma końca
2
Ostatni spektakularny mecz w LM zagraliśmy w 2019... A nawet wspomnienie o tym nie cieszy przez to co stało się tydzień później. Szkoda gadać
0
Pierwszy raz kupione bilety na mecz reprezentacji, jaram się
0
@Tasak88 obstawiać na Barcelonę prawdziwe pieniądze to trzeba mieć ich za dużo xD
0
W cyklu najlepsze najgorsze nic dzisiaj nie zasłużyło na najlepsze, chyba że kibice na Camp Nou
0
XDDD Raphinia to poziom Jóźwiaka
0
Niesamowite, jednak wiedzą gdzie jest bramka przeciwników 0.0
1
Bellerin fałszywy boczny obrońca
4
Ten Kessie to jest jakieś pranie brudnych pieniędzy
0
My nawet połowy pomysłu nie mamy, jezu co za marazm
0
Dlaczego niby ręce się liczą w tym spalonym xDD
1
Znowu Bellerin xD
0
Hector jest nieograny mega
2
Potężny Mental nas zweryfikuje w LE.
9
4-4-2 - czyli pokonaj Valverde jego własną bronią
0
@tristan87 Ribéry
0
Widzę że człowiek który trzymał blisko z francuskimi mafiozami żegnany z honorami przez piłkarski świat. Niesamowite jak takie sprawy nie mają dla nikogo znaczenia.
0
Czy Cristiano jest smutny?
0
@Alan_fcbfan ewentualnie podanie posłane będzie w aut dla rozmaitości xD
0
Ale tam jest dużo strzałów na bramkę, dużo lepiej się to ogląda niż każdy jeden mecz Barcelony
8
Czterech na Messiego, to się nigdy nie zmienia
0
@kuz no właśnie
0
To jest ten sam Pau Lopez co grał w La Liga? XD