4

Jest potężny LUK DE JONG (◕‿◕✿)

0

Luis wracaj tutaj do domu, do Barcelony

0

Jedziesz Ansu!!

0

Busi pierwszy błąd l. Dopiero

4

Torres to nigdy nie uderzy z pierwszej piłki

2

@kryhaa Ale nie z Pedrim, por favor.

4

Jak rozumiem jeszcze jako tako porównania Gaviego do Bellighama i Musiali, tak stawianie Pedriego w jednym rzędzie z nimi to słaby żart xD Pedri jest już dawno na innym poziomie.



0

Alves za tego parodyste

6

Kocham pana Darka. Szkolnikowski daj go więcej złamasie pisowski

5

Strzał jak w Barcelonie XD

3

Trzymam kciuki za dobry mecz Luisa, stary dzik niech pokaże że jeszcze to ma

6

Cudownie gra ten środek pola w Kanadzie, De Bruyne nie wie co się dzieje

3

Nagle Busquets umie grać, Enrique to jest jednak pan fachowiec

2

Jesus Maria Pedri. Co za szczęście że go mamy

1

Abde jak Dembele za "najlepszych" czasów

2

@Keson a nie byl wtedy trenerem van Marwijk?

0

Oezu Frenkiee...

0

Zaraz Real wyłoży na Bellighama 180 mln i elo

0

@Ptasior następny Kacper Sztuka

0

@FCB24 bardzo dobrze jeśli to ma zagrozić jakości portugalskiej kadry, nie życzę im sukcesów

1

Kto większe gówno wczoraj zrobił? Verstappen czy Ronaldo?
Przyznam że mam ogromną satysfakcję bo obu nie lubię xD

8

Pierwszy raz kupiłem bilety na mecz reprezentacji kurwa xDDD

1

Przestańcie patrzeć na reprezentacje jak na skład zawodników. To też jest drużyna.

3

Króciutko z amatorami z La Liga.

0

@Azi ewentualnie Balde

0

De Jong czy Pedri MOTM?

1

Van Persie is that you

0

Blade jest piękny

0

@sokot już dostał xD

1

Frenkie dzisiaj w formie, podoba się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?