2

Potrzebujemy PO?
Ktoś wie co robi TEN gość?


2

Ale zajebał ładnie

0

Jezu ta Valencia to tak co tydzień? XD

0

Jeszcze żółta za to powinna być w sumie xD

0

To Mirosławski komentuje?

0

@require no oczywiście że tak xD superliga jest jeszcze ładnych kilka lat przed nami a Juventus musi się teraz przymilać do UEFY

0

@require to czemu Realowi nie rzuca kłód pod nogi?

0

@Kgorecki2500 choćby nawet, Tebas zobaczy ile traci bez Barcelony i raz dwa zmieni zdanie. Wiem że to brzmi debilnie, ale Ligue 1 już nie aż tak źle. Pomijając oczywiście kwestie samego faktu jak by to miało wyglądać.

2

Kur*a. Nie możemy sobie zacząć grać w jakiejś katalońskiej lidze? Albo najlepiej francuskiej? Był taki temat gdy było referendum o niepodległość Katalonii. Po jaka cholerę mamy się męczyć z idiotą Tebasem i sędziami dzielącymi cechy ze Stevie Wonderem? Gorszą jakość piłkarska ale nie będziemy blokowani w rozwoju.
A czekać na Superligę nie ma na razie co.

0

@Rl9k1nG Valentino

0

Prawie jak w sezonie 10/11, 4 klasyki w miesiąc

3

Niech oni naprawią tą śmietankową stronę.. w chwilach takich jak ta smakuje ona najlepiej.

1

Zbanujcie tego cholernego Djokovica spowrotem. Ten człowiek to najgorsze co spotkało tenis od czasów wojny.

4

@Pogba bez przesady

0

Króciutko .

0

@P33ck to fakt, ale oni są definicja wchodzenia 10 razy do tej samej rzeki. Za kilka lat wyleci Koeman i znoeu przyjdzie De Boer

0

Holendrzy z wyborem trenerów to są dużo gorsi i od Bońka i Kuleszy i może nawet Grzesia Lato xD

7

Gościa z Bruno Fernandesem, Bernardo Silva i Joao Felixem wyeliminowali pasterze z Maroko, o czym my mówimy

0

Przecież Portugalczycy kupcą piłką, jak kiedyś Holendrzy tak teraz Portugalczycy.
Panie Prezesie Kulesza, do końca z nim.

1

Xavi ma rację, trzeba powoli wprowadzać Torre do zespołu. Może jak będzie miał tak 32 lata to powoli dawać mu coraz więcej minut

0

Nie no ten Kessie to ma jakieś papiery na Xaviego. Do cholery co on chce nam udowodnić?

3

Nie mogę się doczekać numeru 6 na koszulce Gaviego

4

Roberto to przebrany Maguire

0

@Uukasz_93 od Euro urósł pięknie

16

Cały stadion skanuje imię Pedri jak kiedyś Messi. Coś pięknego. Pan Piłkarz

0

Chciałbym żeby Raphinia w końcu zagrał nam świetny mecz

0

@mekston co xD ktokolwiek kibicuje Djokovicowi?

0

Jeśli miałbym eliksir przywracający wiek ludziom to poza rodzicami i dziadkami w pierwszej kolejności dostałby go Dani Alves

1

Hahaha vamoos Lioo

0

@Emhyr @jacobFCB aa o kurde XD to mi się coś pomyliło, całe szczęście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?