@Kgorecki2500 choćby nawet, Tebas zobaczy ile traci bez Barcelony i raz dwa zmieni zdanie. Wiem że to brzmi debilnie, ale Ligue 1 już nie aż tak źle. Pomijając oczywiście kwestie samego faktu jak by to miało wyglądać.
Kur*a. Nie możemy sobie zacząć grać w jakiejś katalońskiej lidze? Albo najlepiej francuskiej? Był taki temat gdy było referendum o niepodległość Katalonii. Po jaka cholerę mamy się męczyć z idiotą Tebasem i sędziami dzielącymi cechy ze Stevie Wonderem? Gorszą jakość piłkarska ale nie będziemy blokowani w rozwoju. A czekać na Superligę nie ma na razie co.
2
Potrzebujemy PO?
Ktoś wie co robi TEN gość?
2
Ale zajebał ładnie
0
Jezu ta Valencia to tak co tydzień? XD
0
Jeszcze żółta za to powinna być w sumie xD
0
To Mirosławski komentuje?
0
@require no oczywiście że tak xD superliga jest jeszcze ładnych kilka lat przed nami a Juventus musi się teraz przymilać do UEFY
0
@require to czemu Realowi nie rzuca kłód pod nogi?
0
@Kgorecki2500 choćby nawet, Tebas zobaczy ile traci bez Barcelony i raz dwa zmieni zdanie. Wiem że to brzmi debilnie, ale Ligue 1 już nie aż tak źle. Pomijając oczywiście kwestie samego faktu jak by to miało wyglądać.
2
Kur*a. Nie możemy sobie zacząć grać w jakiejś katalońskiej lidze? Albo najlepiej francuskiej? Był taki temat gdy było referendum o niepodległość Katalonii. Po jaka cholerę mamy się męczyć z idiotą Tebasem i sędziami dzielącymi cechy ze Stevie Wonderem? Gorszą jakość piłkarska ale nie będziemy blokowani w rozwoju.
A czekać na Superligę nie ma na razie co.
0
@Rl9k1nG Valentino
0
Prawie jak w sezonie 10/11, 4 klasyki w miesiąc
3
Niech oni naprawią tą śmietankową stronę.. w chwilach takich jak ta smakuje ona najlepiej.
1
Zbanujcie tego cholernego Djokovica spowrotem. Ten człowiek to najgorsze co spotkało tenis od czasów wojny.
4
@Pogba bez przesady
0
Króciutko .
0
@P33ck to fakt, ale oni są definicja wchodzenia 10 razy do tej samej rzeki. Za kilka lat wyleci Koeman i znoeu przyjdzie De Boer
0
Holendrzy z wyborem trenerów to są dużo gorsi i od Bońka i Kuleszy i może nawet Grzesia Lato xD
7
Gościa z Bruno Fernandesem, Bernardo Silva i Joao Felixem wyeliminowali pasterze z Maroko, o czym my mówimy
0
Przecież Portugalczycy kupcą piłką, jak kiedyś Holendrzy tak teraz Portugalczycy.
Panie Prezesie Kulesza, do końca z nim.
1
Xavi ma rację, trzeba powoli wprowadzać Torre do zespołu. Może jak będzie miał tak 32 lata to powoli dawać mu coraz więcej minut
0
Nie no ten Kessie to ma jakieś papiery na Xaviego. Do cholery co on chce nam udowodnić?
3
Nie mogę się doczekać numeru 6 na koszulce Gaviego
4
Roberto to przebrany Maguire
0
@Uukasz_93 od Euro urósł pięknie
16
Cały stadion skanuje imię Pedri jak kiedyś Messi. Coś pięknego. Pan Piłkarz
0
Chciałbym żeby Raphinia w końcu zagrał nam świetny mecz
0
@mekston co xD ktokolwiek kibicuje Djokovicowi?
0
Jeśli miałbym eliksir przywracający wiek ludziom to poza rodzicami i dziadkami w pierwszej kolejności dostałby go Dani Alves
1
Hahaha vamoos Lioo
0
@Emhyr @jacobFCB aa o kurde XD to mi się coś pomyliło, całe szczęście