21 lutego 2023, 21:34
0
Trent to jest parodysta
21 lutego 2023, 21:27
Jak to można zjebac
21 lutego 2023, 21:25
Dobra panowie tu trzeba uspokoić
21 lutego 2023, 21:18
@macio_944 niech grają wszystko xD
2
Camavinga co za placek XDDDDDDD
21 lutego 2023, 21:15
Camavinga hahah
21 lutego 2023, 21:13
Ten Bajcetic to dobry placek jest xD trochę taki Kessie
21 lutego 2023, 21:10
1
Dobrze że strzelił. Kibicuje mu ze względu na narodowość, oby się odblokował
21 lutego 2023, 21:07
Spłacił się w końcu XD co za gol
21 lutego 2023, 17:26
@Medium ja się dowiedziałem dziś że real gra z Liverpoolem, zupełnie miałem to w dupie xD
21 lutego 2023, 15:17
Oezu, znowu Real z Liverpoolem w Lidze Mistrzów? Oni nie grają ze sobą jakoś co roku?
20 lutego 2023, 00:20
@Rewolucja123 jak Alba będzie w składzie to nawet nie odpalam xD
19 lutego 2023, 21:33
Lewy dzisiaj z golem
19 lutego 2023, 20:24
@joloskyy Puyol? Ale nie dam sobie ręki uciąć
19 lutego 2023, 19:45
Dałbym tego Torre/Kessie zamiast Kounde, chłop musi trochę świeżości złapać
17 lutego 2023, 11:03
@barteq dobrze gra, moim zdaniem sprawdza się jako zastępca Dembele. Ciekawe czy Xavi ogarnąlby jak ich dwóch wystawiać razem.
16 lutego 2023, 20:23
Brawo chłopaki, w końcu przycisneli
16 lutego 2023, 20:21
Ale to jest śmieć xD
16 lutego 2023, 20:13
Alba powinien być zmieniony w 1 minucie.
16 lutego 2023, 19:28
Jeszcze Roberto XDDDDD pograne mamy
4
Bez Pedriego to po meczu
16 lutego 2023, 19:27
O nie, Pedri z kontuzją....
16 lutego 2023, 19:22
MATS KRÓLU ZŁOTY
16 lutego 2023, 19:06
3
Balde in w II połowie
16 lutego 2023, 17:32
Nie mówcie mi że coś się stało pięknemu Andreasowi
15 lutego 2023, 22:28
Mam nadzieję że Chelsea to wygra, chce zobaczyć komentarze tych wszystkich co pierdolą w kółko o tych milionach xD
15 lutego 2023, 22:20
Ale Felix jest dobry jak nie jest uwiązany reżimem taktycznym.
15 lutego 2023, 22:13
@Nazio87 przecież tu mieszka xD
15 lutego 2023, 22:11
Havertz to tam pasuje jak kij do oka
15 lutego 2023, 21:28
@ptrx myślę że z De Jongiem by to dobrze chodziło w tej niższej drugiej linii. Ale w sumie racja, trochę byłby to transfer na wyrost, w stylu Bartomeu
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Trent to jest parodysta
0
Jak to można zjebac
0
Dobra panowie tu trzeba uspokoić
0
@macio_944 niech grają wszystko xD
2
Camavinga co za placek XDDDDDDD
0
Camavinga hahah
0
Ten Bajcetic to dobry placek jest xD trochę taki Kessie
1
Dobrze że strzelił. Kibicuje mu ze względu na narodowość, oby się odblokował
0
Spłacił się w końcu XD co za gol
0
@Medium ja się dowiedziałem dziś że real gra z Liverpoolem, zupełnie miałem to w dupie xD
2
Oezu, znowu Real z Liverpoolem w Lidze Mistrzów?
Oni nie grają ze sobą jakoś co roku?
1
@Rewolucja123 jak Alba będzie w składzie to nawet nie odpalam xD
0
Lewy dzisiaj z golem
1
@joloskyy Puyol? Ale nie dam sobie ręki uciąć
0
Dałbym tego Torre/Kessie zamiast Kounde, chłop musi trochę świeżości złapać
1
@barteq dobrze gra, moim zdaniem sprawdza się jako zastępca Dembele. Ciekawe czy Xavi ogarnąlby jak ich dwóch wystawiać razem.
0
Brawo chłopaki, w końcu przycisneli
0
Ale to jest śmieć xD
2
Alba powinien być zmieniony w 1 minucie.
1
Jeszcze Roberto XDDDDD pograne mamy
4
Bez Pedriego to po meczu
1
O nie, Pedri z kontuzją....
0
MATS KRÓLU ZŁOTY
3
Balde in w II połowie
0
Nie mówcie mi że coś się stało pięknemu Andreasowi
1
Mam nadzieję że Chelsea to wygra, chce zobaczyć komentarze tych wszystkich co pierdolą w kółko o tych milionach xD
2
Ale Felix jest dobry jak nie jest uwiązany reżimem taktycznym.
2
@Nazio87 przecież tu mieszka xD
0
Havertz to tam pasuje jak kij do oka
1
@ptrx myślę że z De Jongiem by to dobrze chodziło w tej niższej drugiej linii. Ale w sumie racja, trochę byłby to transfer na wyrost, w stylu Bartomeu