0

@Dundersztyc chyba real, 80 baniek na placka Czuameniego xD

0

Ale bym chciał takiego Bellinghama u nas. Gdybyśmy mieli kasę :(

0

@Zimny luz mordo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Zimny pierwszy raz oglądasz piłkę?

0

Reece James czy Hakimi?

0

@MesQueUnClub96 chyba dla bajerniarzy

1

@LukaszFan po 15/16 nigdy nie uwierzę w mistrza na 100% wcześniej niż w maju

3

@MesQueUnClub96 po co? Niech się kopią po nogach

3

Polsat chuje oddajcie LM w poważne ręce. Najlepiej do Canal+

0

Widział ktoś jakieś info co z Coquelinem? Zerwane w końcu więzadła?

2

Bez porażki od października

0

To kto MVP? De Jong czy Araujo?

2

Kierowniku, poratuj zmianami

2

Kocham gościa .

0

@Emhyr na 99% to pomysł Xaviego

7

Chyba poszło więzadło :((

0

Kessie się napatrzył na Busquetsa chyba patrząc na te zachowania xD

9

Araujo jest przechujem

1

@michal26 to było oczywiste. Przecież nie zapomniał jak się gra

1

ALE MAM BANANA NA TWARZY

2

Jeszcze się nie zdążyłem przyzwyczaić do braku wylewów w obronie xD

0

@FCB24 Ferran jest beznadziejny nawet przy moim starym

0

Jak patrzę na absolutnie każdego skrzydłowego na świecie to nie mogę wyjść z wrażenia że Neymar u nas był w stanie robić aż takie liczby. Wiadomo, miał Messiego, ale dla typowego skrzydłowego 20 goli w sezonie to fantastyczny wynik

1

Panie Robert skończ się przypierdzielać do Raphini, dobrze wybrał.

0

Ronald to jest taki kot

1

@Pawel13sz ale byk

2

@dawidzior co tam banik wleciał?

1

Jeśli nie Ansu z 10 to kto? Obecnie nie widzę kandydata :(

0

Po co się czepiacie że niby artykuł pod "klikalność"? Co w tym złego w takiej stronie? Mi to się podoba że są takie artykuły wywołujące dyskusje, a nie nudne treści i dyskusje tylko na La Rambli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?