Jak patrzę na absolutnie każdego skrzydłowego na świecie to nie mogę wyjść z wrażenia że Neymar u nas był w stanie robić aż takie liczby. Wiadomo, miał Messiego, ale dla typowego skrzydłowego 20 goli w sezonie to fantastyczny wynik
Po co się czepiacie że niby artykuł pod "klikalność"? Co w tym złego w takiej stronie? Mi to się podoba że są takie artykuły wywołujące dyskusje, a nie nudne treści i dyskusje tylko na La Rambli.
0
@Dundersztyc chyba real, 80 baniek na placka Czuameniego xD
0
Ale bym chciał takiego Bellinghama u nas. Gdybyśmy mieli kasę :(
0
@Zimny luz mordo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Zimny pierwszy raz oglądasz piłkę?
0
Reece James czy Hakimi?
0
@MesQueUnClub96 chyba dla bajerniarzy
1
@LukaszFan po 15/16 nigdy nie uwierzę w mistrza na 100% wcześniej niż w maju
3
@MesQueUnClub96 po co? Niech się kopią po nogach
3
Polsat chuje oddajcie LM w poważne ręce. Najlepiej do Canal+
0
Widział ktoś jakieś info co z Coquelinem? Zerwane w końcu więzadła?
2
Bez porażki od października
0
To kto MVP? De Jong czy Araujo?
2
Kierowniku, poratuj zmianami
2
Kocham gościa .
0
@Emhyr na 99% to pomysł Xaviego
7
Chyba poszło więzadło :((
0
Kessie się napatrzył na Busquetsa chyba patrząc na te zachowania xD
9
Araujo jest przechujem
1
@michal26 to było oczywiste. Przecież nie zapomniał jak się gra
1
ALE MAM BANANA NA TWARZY
2
Jeszcze się nie zdążyłem przyzwyczaić do braku wylewów w obronie xD
0
@FCB24 Ferran jest beznadziejny nawet przy moim starym
0
Jak patrzę na absolutnie każdego skrzydłowego na świecie to nie mogę wyjść z wrażenia że Neymar u nas był w stanie robić aż takie liczby. Wiadomo, miał Messiego, ale dla typowego skrzydłowego 20 goli w sezonie to fantastyczny wynik
1
Panie Robert skończ się przypierdzielać do Raphini, dobrze wybrał.
0
Ronald to jest taki kot
1
@Pawel13sz ale byk
2
@dawidzior co tam banik wleciał?
1
Jeśli nie Ansu z 10 to kto? Obecnie nie widzę kandydata :(
0
Po co się czepiacie że niby artykuł pod "klikalność"? Co w tym złego w takiej stronie? Mi to się podoba że są takie artykuły wywołujące dyskusje, a nie nudne treści i dyskusje tylko na La Rambli.