19 marca 2023, 21:36
1
Tu zagadują spotkanie ROBERTEM LEWANDOWSKIM a na E11 Święcicki fanatyk Realu, weź tu bądź mądry
19 marca 2023, 21:33
0
Kurde Alex, ogarnij dupę z tymi wrzutkami
19 marca 2023, 21:13
2
To to już jest czysty pech
18 marca 2023, 14:22
@Kessie małe bolidy to i ścigać się dało na tych ulicach
16 marca 2023, 17:35
@JimMorrisonFCB oczywiście
15 marca 2023, 21:46
4
Dobra walić to, idę miasto budować dalej. Dużo ciekawsze będzie nowe połączenie tramwajowe blokowisk z dzielnicą biurową. Trzymajcie kciuki.
15 marca 2023, 21:42
@cchesterr43 fakt, ale tam jednak jest pewien ładunek emocjonalny bo to Barcelona. Ale ogólnie już mnie to nudzi, ostatni dobry mecz jaki widziałem to finał MŚ.
15 marca 2023, 21:40
@cchesterr43 kilka strzałów w bramkarza, dwa groźne Realu. Nie czuję jakichś wielkich emocji, może z powodu nastawienia dupy przez Liverpool
15 marca 2023, 21:38
@cchesterr43 przecież tu się nic nie dzieje xD
15 marca 2023, 21:37
@Jakchcesz przecież mecz jest na Camp Nou
15 marca 2023, 21:28
Berezyński to pograł w tym Napoli poza jakimś towarzyskimi czy w pucharze czy nic? XD
15 marca 2023, 21:26
@626 obaj to placki
15 marca 2023, 21:24
@626 grał ostatnio z espaniolem
Dopiero zobaczyłem na boisku Diogo Jote xD Klopp odjebał chyba z tym ustawieniem
15 marca 2023, 21:17
Looserpool jakie gacie obsrane xD nikt do piłki nie skacze
14 marca 2023, 22:58
Zgadnijcie czyim rywalem będzie Inter w ćwierćfinale xD
13 marca 2023, 10:25
Niósł wilk razy kilka ponieśli i wilka.
12 marca 2023, 23:00
Niesamowicie ważne te 3 punkty. Chuj ze stylem. -9 przed klasykiem to kapitalna zaliczka. Za tydzień -12
12 marca 2023, 22:57
@hayek dokładnie xD
12 marca 2023, 22:50
Szczęście sprzyja lepszym.
12 marca 2023, 22:49
Ręka jak nic, bez dyskusji
12 marca 2023, 22:47
Araujo by dogonił
12 marca 2023, 22:44
3
@Firestone cukrzyk XDDDD
@Azi tak xD też się przestraszyłem
12 marca 2023, 22:41
@Bartula i dobrze, niech przegrywają XD
12 marca 2023, 22:40
@DonAndresFCB za każdą taką paradę. Szykuje się pracowite lato dla Maestro.
12 marca 2023, 22:39
10
Ter Stegenowi to się lacha należy od Xaviego
12 marca 2023, 22:24
Nagle Ernesto robi wcześnie zmiany, pamiętam jak wkurwiał tym u nas xD
12 marca 2023, 22:20
Raphinie trzeba chronić przed kartką, ja bym zdejmował. Mimo że gra dobre zawody
12 marca 2023, 22:15
@BorzyKrzys nie znam statystyk, ale jeśli Nunez ma więcej G/A niż on to tak
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Tu zagadują spotkanie ROBERTEM LEWANDOWSKIM a na E11 Święcicki fanatyk Realu, weź tu bądź mądry
0
Kurde Alex, ogarnij dupę z tymi wrzutkami
2
To to już jest czysty pech
2
@Kessie małe bolidy to i ścigać się dało na tych ulicach
1
@JimMorrisonFCB oczywiście
4
Dobra walić to, idę miasto budować dalej.
Dużo ciekawsze będzie nowe połączenie tramwajowe blokowisk z dzielnicą biurową.
Trzymajcie kciuki.
0
@cchesterr43 fakt, ale tam jednak jest pewien ładunek emocjonalny bo to Barcelona.
Ale ogólnie już mnie to nudzi, ostatni dobry mecz jaki widziałem to finał MŚ.
0
@cchesterr43 kilka strzałów w bramkarza, dwa groźne Realu. Nie czuję jakichś wielkich emocji, może z powodu nastawienia dupy przez Liverpool
1
@cchesterr43 przecież tu się nic nie dzieje xD
4
@Jakchcesz przecież mecz jest na Camp Nou
0
Berezyński to pograł w tym Napoli poza jakimś towarzyskimi czy w pucharze czy nic? XD
0
@626 obaj to placki
0
@626 grał ostatnio z espaniolem
0
Dopiero zobaczyłem na boisku Diogo Jote xD Klopp odjebał chyba z tym ustawieniem
0
Looserpool jakie gacie obsrane xD nikt do piłki nie skacze
2
Zgadnijcie czyim rywalem będzie Inter w ćwierćfinale xD
0
Niósł wilk razy kilka ponieśli i wilka.
4
Niesamowicie ważne te 3 punkty. Chuj ze stylem. -9 przed klasykiem to kapitalna zaliczka. Za tydzień -12
0
@hayek dokładnie xD
2
Szczęście sprzyja lepszym.
1
Ręka jak nic, bez dyskusji
0
Araujo by dogonił
3
@Firestone cukrzyk XDDDD
0
@Azi tak xD też się przestraszyłem
1
@Bartula i dobrze, niech przegrywają XD
0
@DonAndresFCB za każdą taką paradę. Szykuje się pracowite lato dla Maestro.
10
Ter Stegenowi to się lacha należy od Xaviego
4
Nagle Ernesto robi wcześnie zmiany, pamiętam jak wkurwiał tym u nas xD
3
Raphinie trzeba chronić przed kartką, ja bym zdejmował. Mimo że gra dobre zawody
0
@BorzyKrzys nie znam statystyk, ale jeśli Nunez ma więcej G/A niż on to tak