1

Tu zagadują spotkanie ROBERTEM LEWANDOWSKIM a na E11 Święcicki fanatyk Realu, weź tu bądź mądry

0

Kurde Alex, ogarnij dupę z tymi wrzutkami

2

To to już jest czysty pech

2

@Kessie małe bolidy to i ścigać się dało na tych ulicach

1

@JimMorrisonFCB oczywiście

4

Dobra walić to, idę miasto budować dalej.
Dużo ciekawsze będzie nowe połączenie tramwajowe blokowisk z dzielnicą biurową.
Trzymajcie kciuki.

0

@cchesterr43 fakt, ale tam jednak jest pewien ładunek emocjonalny bo to Barcelona.
Ale ogólnie już mnie to nudzi, ostatni dobry mecz jaki widziałem to finał MŚ.

0

@cchesterr43 kilka strzałów w bramkarza, dwa groźne Realu. Nie czuję jakichś wielkich emocji, może z powodu nastawienia dupy przez Liverpool

1

@cchesterr43 przecież tu się nic nie dzieje xD

4

@Jakchcesz przecież mecz jest na Camp Nou

0

Berezyński to pograł w tym Napoli poza jakimś towarzyskimi czy w pucharze czy nic? XD

0

@626 obaj to placki

0

@626 grał ostatnio z espaniolem

0

Dopiero zobaczyłem na boisku Diogo Jote xD Klopp odjebał chyba z tym ustawieniem

0

Looserpool jakie gacie obsrane xD nikt do piłki nie skacze

2

Zgadnijcie czyim rywalem będzie Inter w ćwierćfinale xD

0

Niósł wilk razy kilka ponieśli i wilka.

4

Niesamowicie ważne te 3 punkty. Chuj ze stylem. -9 przed klasykiem to kapitalna zaliczka. Za tydzień -12

0

@hayek dokładnie xD

2

Szczęście sprzyja lepszym.

1

Ręka jak nic, bez dyskusji

0

Araujo by dogonił

3

@Firestone cukrzyk XDDDD

0

@Azi tak xD też się przestraszyłem

1

@Bartula i dobrze, niech przegrywają XD

0

@DonAndresFCB za każdą taką paradę. Szykuje się pracowite lato dla Maestro.

10

Ter Stegenowi to się lacha należy od Xaviego

4

Nagle Ernesto robi wcześnie zmiany, pamiętam jak wkurwiał tym u nas xD

3

Raphinie trzeba chronić przed kartką, ja bym zdejmował. Mimo że gra dobre zawody

0

@BorzyKrzys nie znam statystyk, ale jeśli Nunez ma więcej G/A niż on to tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?